Kim Jong-Un ir modes ikona. Pasaule ir vajadzīga tieši tagad

Anonim

Viņa pienākumi kā Ziemeļkorejas augstākais līderis ir nevaldāmi (tāpat kā viņa vēlme iznīcināt nepaklausīgus brāļus un brāļus), bet, kad runa ir par vīriešu apģērbu spēli, Kim Jong-Un ir burtiski burbulis savā līgā.

Savā nesenajā ceļojumā uz Ķīnu, lai apspriestu globālos pašreizējos notikumus un attiecības ar prezidentu Xi Jinpingu, 34 gadus vecais diktators satricināja vienu no visvairāk uzmanības satveršanas veidiem, kurus šī publikācija ir piedzīvojusi.

Drosmīgs spēka uzvalks, pinstripes, piecas pogas, pīlādžu kombinezona jaka un daļēji pulēti oxforards, kas visi ir paredzēti stingriem meklē vīrieti misijā. Tāpēc mēs nolēmām izkliedēt izskatu tālāk, izmantojot Bonafīda Sidnejas stilisti Jeffu ​​Lacku.

Bikses

"Garš un bagijs ir atpakaļ baby! Tas viss ir par drēbēm, "saka Lack. "Bikses patiesībā ir diezgan atdzist."

Kaut arī lielākā daļa pasaules vīriešu mūsdienās atbalsta leju uz rietumu tendencēm populārāku un konstruktīvāku izskatu, Kim ir bijis izturīgs savā izvēlētajā skapī, tā pieskaņojoties 90. gadu estētikai, kas tagad redz lielu atjaunošanos vīriešu apģērbā. Mēs neesam pārliecināti, vai Kims plāno to darīt šādā veidā, vai arī tas bija tas, kas viņam bija visā viņa drēbju skapī, taču vīrietis tomēr ir priekšā spēlei 2018. gadā.

Hibrīda kostīms

Tomēr viņš nesaņem pilnus marķējumus. Kim's hibrīda uzvalks jaka ir nedaudz apmulsis tādā veidā, ka cilvēki nevar pateikt, vai tas ir klasisks mao uzvalks vai kaut kas no Wall Street vilka. Rezultāts? Kāpēc ne abus?

"Atbilstošās pajama stila augšējā purpurs K-suns. Labāk fit apkārt viduklim un gurniem būtu daudz glaimojošs, "skaidro trūkums.

Mati

Tas izbalināt, lai gan. Mēs secinām, ka tas ir Korejas augsto līderu obligāts samazinājums, bet tas mums noteikti nav. Uz augšu glāzē aizmugurē vēsā veidā, bet kopš tā laika ir daudz "wtf noticis ar manu sēklinieku un kāpēc mans izbalināt izskatās kā pusi notekas?"

Tas nav no mums, bet, kas zina, viņi arī sacīja, ka maksimālās atzveltņu jakas nebūs atpakaļ vienā punktā.

SAISTĪTĀ: Ziemeļkorejas diktatūru aviosabiedrība, kas lido tikai divās vietās

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi