Lūisa Hamiltona stils ir nogājis garu ceļu, lūk, kā uzzināt

Anonim

No Londonas līdz Ņujorkai Lewis Hamilton ir kļuvis par iestudējumu vīriešu modes nedēļas ķēdē.

Sakņojies priekšējā rindā kopā ar David Gandy, Oliver Cheshire un citiem, Hamilton noteikti ir attīstījies no slavenības sacīkšu automašīnas vadītāja - patiešām tikai uzaicināta London Collections vīriešiem par viņa slavu - vīriešu modes appreciator un stila pētnieks.

Viņš ir tālu no modes ikonas, taču, tāpat kā Davīds Bekhems daudzus mēnešus atpakaļ, Hamiltona patiesā atlīdzība par drēbēm ar laiku var uzlaboties. Un apmeklējot vairāk modes nedēļas svinības.

Breaking It Down

Hamiltonam ir sava stila tiesneši, kas viņam pagriezās par savu dīvaino pieeju stilam. Taču viņa priecīgākā, maksimālistiskā pieeja modei ir svaigā gaisa elpa sporta laukumā un redz viņu pareizajā virzienā, lai kļūtu par vienu no pasaules labākajiem sportistiem - pēc tam, kad viņam kļūst mazliet mazāks.

Viņa izdaiļošanas gaume ir ārzemnieciska un drosmīga, un viņa krāsainā drēbniecība nav izklaidējusi. Bet piederumi ir tas, kur šī formula spīd viena zvaigzne, paātrinot to nokrāsas, cepuru un izziņu ķēdes, ar karsto vaigu izcilu čības.

Reimagined Classics

Nejaušo žaketes vadītājs Hamiltons atklāj, ka viņa nevajadzīgā situācija izskatās pēc klasiskā bumbvedēja vai blūzes mēteļa, kas ir pārveidota audumā, ir piemērota un krāsaina. Modes nedēļā tas ir armijas dēls, olīvu zaļā bumbvedē ar kontrastējošu rievojumu. Kretona krekls - vēl viena klasika - kļūst par ielas apģērba štāpeļšķiedrām, vairāk nekā velosipēdistu džinsiem izskalotajā zilajā un armijas ziemas čaula zābakos.

Citās sacīkstēs sacīkšu zāle izskatās vasarā ar baltiem džinsiem un 2015. gada vīna sarkanais spīdums uz krekla. Atstājot pogas uz leju, atslāņota, tiek zaudēta visa Francijas dienvidu izjūta, piesātināta melnās blūzes apvalka un ielu-japāņu čemodānu cietība, aizstājot tradicionālos lāpstiņus vai laivu kurpes.

Krāsaini uzvalki

No "Elle Style Awards" līdz Ričarda Džeimsa Londonas šovā, Hamilton šogad vairākkārt atrada, ka viņai nav jāmaksā. Diezgan atšķirībā no sacīkšu trases, vienkrāsas šķirne vienmēr ir modētiski slaids, ar apgrieztu bikšu kokvilnas / vilnas audumu, kas vasaras laikā ir ļoti viegls.

Krāsa ir arī Hamiltona forte, izvairoties no melnā vai tumšā krāsā par labu tumši sarkanai un metāla tējai. Vadītāja atpūtā ir viņa aksesuāri: zamšādas (dažreiz ar kniedēm), polka dot kabatas kvadrātveida un atzveltnes tapa, kas izveido fokusa punktu - protams, bez nepieciešamības kaklasaite.

Luksus ielas

Neviens, kurš no savas gaumes gribētu aizmirst par jaukām lietām, Hamilton saglabā pat savu visuztraucamo ielu, izskatās ļoti grezns. Garenvirziena, t-kreklu ventilators, kas karājas viduklim - iedvesmots no oriģinālajām skrituļslidām un b-baleriem deviņdesmitajos gados, - no lakādas vai matēta balta - hi-top sporta apaviem.

Aktīvs akcents uzskata, ka rāvējslēdzēji un metāla aparatūra detalizēti uzrāda melnu džinsu kājas. Citas reizes, garšīgi izraujošs džinss nodrošina gaišāku, gaišāku estētisku, ideālu dienas laika noskaņu.

Hamiltonam patīk tonāls pārklājums, kas atbilst viņa divkrāsainajiem virsdrēbiem līdz tā dibeniem un apaviem ar marmoru vai brokastu efektu, atsaucoties uz nākotni un pagātni, atkarībā no noskaņojuma.

Bling un izdrukas

Kad Hamilton ir apņēmies pagriezt modes galvas, viņš iet visu-in. Blingēšana un izdrukāšana ir viņa parakstu kombinācija, kuras pamatā ir filca fedoras cepure, kas viņam pieder vairākos izslēgtos krāsās.

Sudraba ķēde ir daudz mazāka nekā zelta šķirnei, kas izšļakstās, melnā krāsā, kontrastainā ādas un zamšādas moto jaka; sacīkšu svītras uz balta džinsa, kas dod Hamiltonu drīzumā papildu vroom.

Lielajam hibiskajam drukumam vajadzētu būt pietiekamam atsevišķi par vienkāršu balto ceļu (atskaitot zeltu), un atkal tie ceļgalu sasmalcinātie džinsi, kuri Kanye West iedvesmoja, izteica savu prasību. Zelta ķēde atspoguļo daudz labāk izskatās spoguļattēlu lēcas, kas veidotas kā Hamiltona go-to-round sunnies.

Key Hamilton modes preces

Kostīmi: Krāsaini vienkrāsaini no Richard James vai Salvatore Ferragamo; dubultbrāzna pelēka no Dunhill.

Jakas: Balmain melna ādas / zamšādas moto jaka; Valentīno hibiskais spridzinātājs; un marmora parka no Givenchy.

Džinsi: izbalējis un izrautu džinsu no Rag & Bone; melni zipveida džinsi no Alexander McQueen; un bikeru denim no Amiri, Belstaff vai Balmain.

Piederumi: apaļas saulesbrilles no Simona Millera vai mūsu mantojuma; kakla ķēde no Acne Studios un fedora no Blue Blue Japan vai Undercover.

Nepieciešama vēl slavenības stila iedvesma?

SAISTĪTS: Kā nokļūt Olivera Češīras stila
SAISTĪTS: Kā nokļūt Džudas likuma stilā
SAISTĪTS: Kā nokļūt Colin Firth stilā

1/19

2/19

3/19

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai