Loaf par šajos episkajos cilvēka loaferos

Anonim

Ja tur ir viena kurpja, jums vajadzētu ieguldīt šajā sezonā, tas ir loafer. Augsts un zems rullītis, slīpsvītra atrodas skatienā starp kleita kurpēm un ādas zema kaklasaites mežģīnes, padarot to formāli cum-gadījuma daudzpusību grūti pārspēt.

Tomēr ne visi loaferi tiek radīti vienādi. Tajā ir klasisks penss, šiksts pušķis un ikdienas vadītājs - tas nozīmē, ka katram cilvēka gaumei ir lāpsta; pāvs vai praktiskāk.

Augstas klases kleitas tiek veidotas dažādās ādas - oļi un zamšādas - un klasiskās krāsās (melnā, iedegumā vai dzeltenā krāsā). Un tur ir paziņojums loafers - domāju jewel toones, pastels un pat izšūti motīvi - kas ir lieliska izvēle, lai jazzing up black smēķēšana nāk partijas sezonā. Vai vienkāršs khaki čīns un balta tee par brīvdienām brīvdienās.

Nevarat izlemt, kāda ir lāsfera klāsts? Vispirms ej ar dabisko ādas pensu vai pušķu. Pēc tam iegūstiet piedzīvojumu: apavi ir ideāls veids, kā injicēt drosmi apģērbā. Savukārt loafera maza, bet louche konstrukcija padara to par ideālu pēdu palīgu šovasar; šorti vai kostīmi.

1/10

Santoni

Divu toņu kiltie zariņi - 760 dolāri

PIRKT

2/10

Gucci

Zirgu skriešanās sacensības - 800 ASV dolāri

PIRKT

3/10

GH Bass

Burgundijas cepurīte - 150 ASV dolāri

PIRKT

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai