Louis Vuitton Kim Jones nomainās Kris Van Assche pie Dior Homme

Anonim

Kim Jones ir oficiāli Dior Homme jaunais mākslinieciskais vadītājs. Britu dizaineris, kurš šogad atkāpās no viņa kāroja lomas uzņēmumā Louis Vuitton, kļūs par Krisa van Assche, kas agrāk bija nostājies vienpadsmit gadus, pēctecis.

Tas ir pārsteidzošs ziņojums, jo Van Assche nav izteikuši savu nodomu pagātnē pāriet no marķējuma. Var uzskatīt, ka šī galvenā shuffle ir Dior nesen ieceltais priekšsēdētājs un izpilddirektors Pietro Bekari. Iepriekš uzņēmējs agrāk strādājis ar Jones pie Louis Vuitton, un viņš vēlas atjaunot dažus no šiem panākumiem Dior Homme.

Paldies Pietro Beccari un Bernard Arnault par nākamo manas karjeras nodaļu

Kopīgots ar bymrkimjones (@mrkimjones) ziņojums, 2016. gada 19. marts plkst. 4:33 pēc plkst.

Beccari izteica paziņojumu, kurā teikts, ka viņš "priecājās sveikt Kim Jones Dior Homme".

"Viņš gūs labumu no komandu un Ateliers" savir-faire "atbalsta, lai izveidotu elegantu vīriešu skapi gan klasiskajā, gan mūsdienu kultūrā. Esmu pārliecināts, ka viņš turpinās attīstīt Dior Homme globālā mērogā. "

"Es pateicos Kris Van Assche par ieguldījumu Dior Homme lieliskajā izaugsmē, radot elegantu un mūsdienīgu vīriešu siluetu. Viņš rakstīja svarīgu nodaļu Dior Homme vēsturē un ieņēma būtisku lomu tās attīstībā. "

Jones arī izteica savu prieku, sakot, ka viņš bija "ļoti priecīgs pievienoties Dior namam, kas ir galīgās elegances simbols".

"Es gribētu sirsnīgi pateikties Bernard Arnault un Pietro Beccari par viņu uzticību, sniedzot man šo neticamo iespēju. Esmu apņēmies izveidot modernu un novatorisku vīriešu siluetu, kas balstās uz unikālo mantojumu mājā. "

WWD ziņo, ka Van Assche paliks LVMH luksusa mājā, kurai vēl nav norādīta loma.

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar