Zemas Carb diētas ir lieliski zaudēt svaru. Bet tur ir nozveja

Anonim

Protams, donuts ir pilnas ar cukuru un holesterīnu, bet jūsu iecienītākais zemā carb diet var aizņemt gadus jūsu dzīvē. Ja esat Keto advokāts, Paleo karavīrs vai Atkinss atkarīgais, jūs, iespējams, esat noplūdis dažus kilogramus - un tāpēc mēs tevi sveicam. Tomēr jauns pētījums, kas veikts par zemu carb diet lietošanu ilgtermiņā, liecina, ka jums, iespējams, būs jālieto #goodvibes.

Pirms pāriet uz secinājumiem - tas nebija divu minūšu pētījums, ko veica bioloģijas interni. Šis pētījums, ko finansē Nacionālais veselības institūts, aplūkojis datus, kas atgriezušies 1980. gados, un kalpo kā brīdinājuma vārds tiem, kuri ēd brokastis, olas pusdienām un bekonu vakariņām.

Pētījums, kas publicēts Lancet Journal of Public Health, atklāja, ka, vai jūs apņemat sacenšoties par spageti aizstāšanu ar "cukīni makaronu" vai arī jūs izdzīvojat mūžīgo maizes un krekeru studentu uzturu, jūs esat pieskrūvēts jebkurā veidā.

Kā ziņo Maxim, "Pētnieki secināja, ka gan augsts, gan zems ogļhidrātu diētu procentuālais daudzums ir saistīts ar paaugstinātu mirstību, un ar 50-55% ogļhidrātu uzņemšanu rodas minimāls risks". Tātad būtībā: mērenība ir galvenais.

Diemžēl cilvēkiem, kuri aizstāj lielāko daļu to ogļhidrātu ar dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielām un taukiem (no tādiem avotiem kā jēra gaļa, liellopu gaļa, cūkgaļa un vistas) šāda veida uzturs bija saistīts ar īsāku mūža ilgumu. Tas bija pretstatā tiem, kuriem tika konstatēts, ka viņi dzīvo ilgāk, nekā "dārzeņi, rieksti, zemesriekstu sviestu un pilngraudu maizes".

"Zema carb dieta varētu samazināt paredzamo dzīves ilgumu līdz četriem gadiem, " ( BBC ).

Pētnieki secināja, ka "pārtikas avots būtiski maina saikni starp ogļhidrātu uzņemšanu un mirstību" ( Maxim ). Tā būtībā, ja jūs lietojat zemu carb diet, nevis vienkārši aizstāt visu ar gaļu. Un, ja jūs meklējat, lai uzlabotu savu veselību, dodieties uz "pilnīgu keto" nav vienīgā iespēja - jūs varētu vienkārši pārslēgt savu plāno sagrieztu balto grauzdēto grauzdiņu labestību.

Mūsu veikals? Viss mērenībā. Ietverts ribu-acu un triple-šokolādes kūka.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi