MJ Bale pārveido Ņūorleānas skaņu visjaunākajai kolekcijai

Anonim

MJ Bale atkal stumj Austrālijas krustojuma robežas ar savu jaunāko tehnisko merino vilnas apģērbu kolekciju, lai debitētu par jauno sezonu.

Gludi un jazzy skaņas New Orleans veidos lielāko daļu šīs sezonas rāda, kas dod nod, lai klasikas, piemēram, džeza leģenda Miles Davis un viņa piepūles stilu. Šis jēdziens, ja tas vēl vairāk tiek savienots ar MJ Bale pašu spiedienu, lai apmierinātu klasicisma līdzsvaru un pastāvīgu atjaunošanu vīriešu apģērbā.

Kā tāds, MJ Bale ir sekmīgi apprecējusi mūžīgās vecumdienas koncepciju, kas pielāgota skavām, ar jaunām dekonstruētām ikdienas rokām un viegli pieejamām apģērba jauninājumiem, ko vīrieši šodien pieprasa.

Kolekcija, kas tiek uzskatīta par "Atdzimšanu no atdzist", ietver sevī praktiskas piemērotas priekšrocības, kas iebūvētas katrā apģērba gabalā atkarībā no lietotāja vajadzībām. Stila gudri vīrieši var izvēlēties no trim dažādiem auduma veidotājiem.

Acqua ir izgatavots no tropiskajiem svariem, kas ir īpaši smalks Merino vilnas audums, ko Itālijā austi zelta vilna auduma audējs. Iegūtais audums ir ūdensnecaurlaidīgs, izturīgs pret grumbām, viegls un elpojošs, padarot to ideāli piemērotu starptautiskiem ceļotājiem un vīriešiem, kuri vienmēr ir kustībā.

Dry 'n' Fly "ir monitors, kas piešķirts MJ Bale 100% kokvilnas krekliem, kuri ir austi un gatavoti ar īpašu struktūru, kas nodrošina ērtas kopšanas īpašības. Cik viegli Nomazgājiet apģērbu, nosusiniet uz pakaramā un pēc tam izlidojiet no durvīm. Nav nepieciešamas gludināšanas un krekls visu dienu ir jāuztur.

Visbeidzot, mēs nonākam pie auduma konstrukcijas ar nosaukumu Mooving. MJ Bale kostīmi ir veidoti no speciāla merino vilnas auduma, kuru austina vecais skolu itāļu audējs Loro Piana. Rezultāts ir daļēji izstiepts audums, kas ir izturīgs pret grumbu, un tas ir izgatavots ar mazu vaļīgumu, lai nodrošinātu elastīgumu, kad ķermenis nepārtraukti pārvietojas. Šī papildus deva ir ideāli piemērota tiem, kas visu darba dienu nesēd pie sava galda.

Un, kad runa ir par modeļiem, vīrieši tiks sabojāti pēc izvēles, sākot ar mīkstu pelēko flaneli līdz Velsas prinčam līdz Glenam un logu pārbaudēm, lai izsmalcinātas krītu svītras un bagātīgie četrstūrainu flakonu kostīmi visiem padarītu savu zīmi jaunajā kolekcijā.

"Šī kolekcija ir izveidota, lai cilvēks izpētītu pasauli un arī attīstītu savu raksturu, " saka Matt Jensen, etiķetes dibinātājs.

Kolekcija "Atdzimšana no atdzist" ir pieejama veikalos un tiešsaistē šodien no MJ Bale.

1/11

2/11

3/11

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus