Pārgājiena lieliskie ūsas

Anonim

Šis pants ir sponsorēts Just For Men

Gadījumā, ja jūs to pazaudējāt, 2015. gada Movember bija diezgan episks. Austrālija ierindojās trešajā vietā pasaules mēroga sacensībās līderu saraksta augšgalā, izvirzot milzīgus 15 029 322 $ projektus, kas vērsti uz vīriešu veselības jautājumiem, piemēram, prostatas un sēklinieku vēzi, sliktu garīgo veselību un fizisko neaktivitāti.

D'Marge aizveda uz Sidnejas Martin Place ielām, lai vajāt pilsētas visvairāk lielisko mo un kāds rezultāts. Daži no uzvarētājiem - no tetovētiem hipster mo brokiem līdz pat pielāgotajam un slidenim mustachioed macho vīriešam, Sydney piegādāja Movember preces, noklikšķinot caur slaidrādi.

Tur bija arī daudz citu jaudīgu sūdi, kas iet uz šo Movember, kā arī. Ikona "Movember Mo" šķērso pasauli lidmašīnu, vilcienu un automašīnu priekšpusē, mudinot garāmgājējus "nomest, ja esat matains", ielu māksla no Sidnejas uz Taimskvēru nodrošināja, ka matains baneris lidoja tālu un platas un pat slavenas sejas kas pārvietojas garā un pievērsās vīriešu veselībai.

Mēs izveidojām mūsu pašu Movember zīmi un sadarbojās ar Just For Men, lai jūs no mo lai ejiet un redzētu, kas nepieciešams, lai iegūtu veida ūsas, ko katra sieviete (un cilvēks) vēlas pieskarties. Apskatiet tālāk redzamo video.

Režisors : Eamon Dimmit / Luc Wiesman
DOP Eamon Dimmit
Raksta Jimmy Niggles aka Beard sezona
Izstrādāja Linzee Harris / Kate Perrett

Starring Jesse Hogan, Jeff Lack un Marsi Fernandez. Pateicamies Tatler Darlinghurst un Bondi atlaides aptiekai.

Fotogrāfija, ko ražo vienīgi D'Marge no Tintina Hedberga un Laurena Veba - Neizkopta bez atļaujas.

1/10

2/10

3/10

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai