Cilvēks-fringe ir 90. gados uz tendenci, kas ir ļoti labs, lūk, kā to rock it

Anonim

Divpadsmit piecpadsmit ir viss par vīru. Tikai dažus mēnešus pirms dažu mēnešu laikā pieveiktās pūķa dzīslās, vīriešu siksnas, sitieni vai sejas aizkari ir "tā" matu tendence iekļauties jūsu kopšanas vārdnīcā.

Bounding plakāti. Plāni mati Izgrieziet slāņveida bārkstis par pilnības izskatu. Fuller faced? Bārkstis palielinās nepieciešamo pārklājumu jūsu krūzītei un līdzsvaros, ka vaiga izliece. Arī nevienai citai frizūrai nav tik lielas ietekmes uz jūsu vispārējo izskatu (izņemot pilnīgi skūšanās galvu), tāpēc katram cilvēkam ir jāizpēta un jāuzlabo sprādziena spēks.

Breaking The Man-Fringe Down

Pēdējos gados cilvēks bārkstis ieguva milzīgu sekas. Tāpat arī ir tradicionālākais īssavienojums, no kura redzams lielākā daļa mātīšu, kas matus šķērso vai paceļas līdz debesīm.

Lieta, kas jāatceras, ir tas, ka bārkstis ir plašs un nekad nav vienāds starp katru puisi. Ir jāņem vērā trīs lietas: garums (garš vai īss); apjoms (augsts vai plakans uz pieres); un forma (noapaļota vai asāka). Un, atkarībā no jūsu matu paša tekstūras, blīvuma un dabīgā krituma, jūsu sikspārņi sēž atbilstoši.

Turot lieta vienkāršs, iet uz bārkstis, ka frontes īsu atpakaļ-un-pusēm samazināt. Jūs varat mainīt lietas, piemēram, matu "izbalināt" (cik īss griezums ir galvas apakšā, pirms pakāpeniski kļūst garš uz augšu).

Jo zemāks izbalināt, jo labāk bārkstis. Un pēc tam sakrājiet to ar īsu kroni, kas ir slāņaini, lai uzlabotu bārdas garumu. Smagums ir izveidots ar papildus garumu sejas, bet dažādos garumos ir nepieciešams smalki apstrādāts bārkstis, lai piešķirtu tai formu un ķermeni. Un tas aptver visus norādījumus par atkāpjoties matu līniju, bez šausmām ķemmēšanas.

Kā stils Man-Fringe

Paņemiet pūšanas žāvētāju un matus izžūsiet. Izmantojot suku, jūs saņemsiet vienmērīgāku, vienmērīgāku apdari vai plaša zobu suku, strādājot ar matu dabisko stāvokli, jo tas izžūst. Neatkarīgi no tā, ko jūs izvēlaties, jums tiks atstāts jauks spīdums un daži tik ļoti nepieciešamais apjoms tiem, kas atrodas plānākajā pusē.

Pēc tam izmantojiet vasku. Tas rada struktūru un definīciju, novēršot puff, vienlaikus turot lietas kopā - ilgi pēc tam, kad esat atstājis jūsu vannas istabas spoguļa drošību. Matu produktam izvēles iespējas ir spīdīgas vai matētas. Un izvēle ir tava. Bet izmantojiet taupīgi, lai mazinātu ir vairāk, Mr Greaseball.

Stils atsevišķi siksnas pirmās un, ja vairāk ir nepieciešams, piemērot vairāk uz pārējo bārkstis, ar uzmanību padomus. Tā kā mati ir dabiski spīdīgi, padarot jūsu bārkstis matēts ir lielisks veids, kā to definēt no pārējiem matiem.

Par cirtainiem matiem, izmazgājiet un pēc tam strādājiet ar texturising mousse. Tas radīs kustību, apjomu un mazliet lielu spiedienu.

1/30

2/30

3/30

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai