Manchester United iepazīstina ar savu īpašo izdevumu TAG Heuer pulkstenis

Anonim

Protams, ir lielas priekšrocības, ka ir nozīmīga futbola komandas oficiālā laika vadītāja.

Jaunākais piemērs ir TAG Heuer's Carrera Heuer 01 un Formula 1 pulksteņu Manchester United izdevums. Izveidots, lai atzīmētu "Manchester United" braucienu pa Amerikas Savienotajām Valstīm, kā arī viņu gaidāmo Anglijas Pirmizrādes līgas sezonu. Pulksteņi pulksteņos apvienos Šveices pulksteņu avangarda dizainu ar klubu parakstu krāsām.

Protams, ka sarkano un antracīta pelēko pulksteni arī 2018.-2019. gada sezonā spēlēsies.

Tātad kas ir kaste?

Īpašais izdevums TAG Heuer Carrera Heuer 01 būs kā 43 mm nerūsējošā tērauda gabals, kurā atrodas pārbaudītā Caliber Heuer 01 automātiskā kustība. Šī kustība dod stundas, minūtes un sekundes funkcijas līdzās datuma logam plkst. 3:00. 12:00, 6:00 un 9:00 ir arī trīs papildu rodija klāstu hrono skaitītāji, no kuriem pēdējais nēsā kluba logotipu.

Apgrieziet pulksteni apkārt, un, pateicoties safīra aizmugurē, jūs varēsiet vienoties par mehānismu. Sportisks un vīrišķīgs estētisks ir pulēts ar gumijas siksnu, kas sporto klubu ikonu paraksta krāsu. Tā nodrošina arī 100 metrus ūdens izturību.

Otrais modelis pievienoties sastāvam ir TAG Heuer Formula 1 hronogrāfs. Tas ir vairāk pieejams nekā Heuer 01, pateicoties pilnīgai 43 mm korpusa tērauda konstrukcijai un kvarca hronogrāfa kustībai. Pulkstenis ļauj stundām, minūtēm un sekundēm darboties līdzās datuma logam plkst. 4:00. Tajā pašā laikā dial tiek pabeigts opāliskajā antracītā, kas ir pretstatā sarkanajiem indeksiem un liela izmēra "12" arābu ciparam pusnakts atzīmē.

Uz šī gabala ir arī trīs hrono skaitītāji, kas padara šo modeli par vienu no labākajiem vērtīgajiem pulksteņiem TAG Heuer diapazonā. Pulkstenis ir savienots ar melnu gumijas siksnu, lai atspoguļotu patieso sporta estētiku.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi