Melburnas kostīmi, kas nodrošinās, ka jūs jebkurā budžetā ievērojami izskatās

Anonim

Savienojums starp vīrieti un viņa kostīmu ir svēta saite. Kopš 18. gs. Beigām uzvalki ir palikuši par galveno priekšmetu ikviena džentlmeņu skapja arsenālā.

Mūsdienās jūs varat iegādāties uzvalku gandrīz no jebkuras vietas tiešsaistē, bet, lai ietaupītu laiku, naudu un sirdsdarbības rezultātu novērtējumu, mēs esam apkopojuši vislabākos apģērbu veikalus Melburnā, lai saglabātu jūsu izskatu dapperu visu sezonu.

Ne no Melburnas? Apskatiet Sidnejas labāko uzvalku veikalus.

Oscar Hunt

3/43. Līmeņa aparatūras josla

Oscar Hunt par Hardware Lane izceļ greznību minūti, kad jūs pacelājat veikalā, no tās ērtajām ādas dīvānām līdz tās bezšķembu slīpētajām betona grīdām. Viņi iet uz augšu un tālāk, nodrošinot jūs ar neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi - domājat, ka privāti iekārtoti numuri ar hipnotizējošu skatu uz pilsētu, šūpuļmāksla vienmēr ir izstādē un pat atpūtas bāra zona, lai atpūstos šīs nogurušās kājas pēc ilgas dienas. Atkarībā no jūsu vajadzībām, pēc pasūtījuma izgatavoti tērpi sākas ar pieejamu cenu 845 ASV dolāri un palielinās līdz apmēram 3000 ASV dolāriem. Ja jūs meklējat iepirkšanās pieredzi, piemēram, neviens cits, izskatās ne tālāk par Oscar Hunt.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

TM Levins

356 Kolinsa iela (dažādas atrašanās vietas)

Sākot savu pazemīgo sākumu Londonā, kopš tā laika TM Levins ir izveidojis stabilu māju pilsētā ar četrām sezonām. Šis veikals ir paredzēts visiem neuzmācīgiem uzņēmējiem, kuri meklē vienkāršu vīriešu apģērbu bez tehniskā žargona. Viņu uzvalku klāsts ir piemērots ikvienam stilizētam stilam, sākot no tradicionālajiem ekskluzīviem līdz pat mūsdienīgākiem dizainparaugiem, ja vēlaties vērot nevainojamu izskatu. Viņi arī piedāvā plašu trikotāžas izstrādājumu, apavu un aksesuāru klāstu, padarot to par vispilnīgāko vīriešu apģērbu.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Paul Smith

120 Collins Street

Britānijas tipi nevar aiziet pāri Paul Smita veikalam Collins ielā. Sers Pēteris reti sastopas ar sliktu uzvalku un zīmols piedāvā dažādus diapazonus, lai rūpētos par vidēja un augstākā līmeņa pircējiem. Ar Paul Smith parakstu apšuvums un citi apdares, jūs izskatās diezgan brašs pēc izbraukšanas.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

P.Johnsons

1 Crossley ielā

Jebkurš puisis, kas man saka, ka viņš ir precējies, pirmā lieta, ko es viņam saku, ir tādēļ, ka "kāpēc ellē tu vēlies to izdarīt?", Otrā ir "iegūt P. Johnsonam piemērotu uzvalku." Toms un Patriks nodrošinās, ka jūs un jūsu groomsmen izskatās miljonu dolāru tikai vislabākajos itāļu audumos. Gaidiet maksāt apmēram 1800 ASV dolārus un vairāk par jūsu gatavoto izmēru uzvalku, lai gan (tas iederēsies kā cimds). Ja jums ir budžets, izmēģiniet savu lētāko māsu veikalu alternatīvu, Suit Shop, kas izmanto tādas pašas kvalitātes audumus, bet maina ražošanas procesu uz Ķīnu.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Henry Bucks

320 Collins Street

Henri Bucks ir vīriešu veikalu ķēde, kas pašlaik piedzīvo atjaunošanu, un mūsdienu vīriešu apģērbi. Henry Bucks, kas atrodas gan CBD, gan Melburnas lidostā, ir jūsu iecienīta vieta tradicionālajiem zīmoliem, piemēram, Boglioli, Canali un Richard James. Tas varētu izmaksāt jums dažus dolārus, bet jūs izskatās kā princis, kad jūs izkļūt no Henry Bucks.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Topman

Uzglabāt 31/287 Lonsdale ielā

Daži no jums varētu būt jautājums, kāpēc Topman izveidoja šo sarakstu, bet ne visi no mums peld ar spaini daudz naudas. Ja jums ir ierobežots budžets, taču viņiem joprojām ir nepieciešams pienācīgs uzvalks, apsveriet Topman. No šī veikala jūs iegūsit vissvarīgākos uzvalkus, tostarp svētku tērpus, tvīda kostīmus un melnā krāsā melnā kleita, kas darbojas lielākajā daļā gadījumu. Visvienkāršākie uzvalku dizaini sākas ar pieejamu cenu 300 ASV dolāru apmērā. Vienīgais negatīvais virziens ir ilgmūžība.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Amerikāņu jātnieki

68 Bourke iela

American Tailors tika izveidota 1950. gadā, kad visas amerikāņu lietas bija mūsdienīgas, uz priekšu vērstas un spēcīgas. Kaut arī tas vairs neattiecas uz šo lietu, viņu uzvalku spēle joprojām ir neticami spēcīga, jo to reputācija ir kvalitatīvi produkti un zināšanas par meistarību visā pasaulē. Mazais veikala izmērs nodrošina intīmo iepirkšanās pieredzi, savukārt to ekskluzīvo materiālu materiāli tiek iegūti no Eiropas.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

MJ Bale

1/500 Kolinsa ielā

MJ Bale ir viens no Austrālijas visnovatoriskākajiem uzvalku veidotājiem, skaidri koncentrējoties uz būvniecību, daudzpusību un sajūtu. Etiķete lepojas ar daudziem veikaliem visā pilsētā, tādēļ jāatzīst, ka tam nevajadzētu būt pārāk grūti. Vēl svarīgāk ir tas, ka MJ Bale piedāvā dažus no labākajiem uzvalkiem, kas pieejami tirgū, izmantojot Austrālijas merino vilnas, kas tiek nosūtīta uz Itāliju malšanai un Japānai, lai pabeigtu būvniecību.

Kostīmu veidi: Izslēgts piespraužams / gatavs pret mēri

Kostīms veikals

1A Crossley ielā

Suit Shop ir P.Johnsona māsas zīmols. Tā ideja ir piedāvāt tādu pašu masīvu detaļām un stilu bez lielās biļešu cenas. Kā tāds, viņu kostīmi tiek izgatavoti Ķīnā, bet viss cits no auduma izvēles līdz zināšanām līdz pakalpojumam ir tīrs P. Džonsons. Korporatīvā veikala izgatavotās mēbeles ir mazāk par 1000 ASV dolāriem, un tajā ir daudz iespēju izvēlēties ar atzveltnēm, kabatas stilu un audumu.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Calder Sartoria

305/37 Swanston ielā

Stīvens Kalders atrodas Melburnas vēsturiskajā Nicholas ēkā, un ir izveidojis reputāciju, piedāvājot itāļu stila uzvalkus, kuriem nav drausmīgas itāļu cenas. Kostīmi lepojas ar izcilu apģērbu sniegšanu, sniedzot nevainojamu klientu apkalpošanu. Sarežģītāka informācija, piemēram, pareizas krāsas noteikšana ādas toni, lai izvēlētos labāko auduma svaru klimatam, ir iekļauta Calder Sartoria pieredzē. Pat audumus un konstrukciju pārvalda ģimenes īpašumā esošie un vadītie uzņēmumi, lai nodrošinātu, ka jūsu pilnībā izšūts apģērbs tiek piemērots tieši jums.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Ekskluzīvs stūris

United Business Level 5 klubs, 95 Queen Street

Kā norāda viņu vārds, The Bespoke Corner ļauj vīriešiem noformēt pielāgotu mastu no jauna. Miles Wharton un viņa darījumu partneris vada stilīgu dužu lepnumu, piedāvājot visaptverošāko šūšanas servisu Austrālijā, lai galīgais rezultāts būtu vairāk izziņas fragments nekā tikai vēl viens ikdienas uzvalks. Ikviens rezervācijas pieteikums ir bez maksas, un jūsu piešķirtais speciālists aizņem pietiekami daudz laika, lai sēdētu, tērzētu un izprastu jūsu vajadzības, pirms uzlikt uzvalku ar savu vārdu uz to. Viņi ir viena no jaunākajām etiķetēm, lai pievienotos plaukstošajai Melburna izklaidējošajai videi.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Adriano Carbone

Elizabetes iela 100

Adriano Carbone ir viens no tiem nosaukumiem, uz kuriem jūs dodaties, kad jūs pēc prasmīgas meistarības un zināšanas spēlē. Katra Carbone izveidotā apģērba pamatā ir 40 gadu ilga pieredze, kas aptver visus pielāgotus un pielāgotus rokām darinātus pakalpojumus.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

InStitchu

Mitchell nams, Lonsdale ielā 3/358

InStitchu sāka dzīvot kā apreibinošs uzvalks par budžetu. Kaut arī tas joprojām ir to pamatā, viņu pakalpojumi ir paplašinājušies visā valstī, lai piedāvātu pielāgotu vīriešu apģērbu, kam ir ideāla ideja.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Masoni

167 Flinderu josla

Masonu priekšmets ir lielā vārda luksusa vīriešu apģērbs no visas pasaules. Šeit piedāvātās uzvalku kolekcijas izmanto novatorisku pieeju, lai pievienotu mūsdienīgu ietekmi uz oriģinālu pielāgošanu. Protams, uzmanība tiek pievērsta kvalitātei un autentiskumam, izmantojot prestižos nosaukumus, piemēram, Corneliani, Brunello Cucinelli, ISAIA un vairāk tās veikalā.

Kostīmu veidi: Izslēgts piespraužams / gatavs pret mēri

Peter Jackson

Borke ielā 420

Peter Jackson ir viens no ilgstošākajiem nosaukumiem Austrālijas apģērba skatē. Pirmoreiz atverot savas durvis 1948. gadā Melburnas CBD sirdī, audumu fabrika ir izveidojusi reputāciju kvalitatīvu vīriešu apģērbu ražošanā ar aizraujošu novatorisku dizainu. Pateicoties specializētajiem veikaliem, kas tagad ieplūst iepirkšanās centros visā valstī, Pēteris Jeksons ir novietojies saldā vietā, lai pārvarētu plaisu starp modi, greznību un pieejamību.

Kostīmu veidi: Izslēgts piespraužams / gatavs pret mēri

Joe Black

149 Little Collins Street

Joe Black lepojas ar visu veidu vīriešu kostīmu, neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls ķildnieks vai barrists. Džo Black's ekskluzīvs un made-to-measure kostīmi ir izstrādāti tā, lai tiktu galā, savukārt viņu veikals pati par sevi ir kā cilvēka ala, kas apsēdušies ar iesala skotu un aukstu alu. T mantinieku labākā īpašība? Pielāgoti kostīmi ir gatavi tikai pēc četrām nedēļām pēc konsultācijas - ideāls tiem pēdējā brīža notikumiem.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Sarti Tailors

355 Clarendon ielā

Tiem pēc vīriešu uzvalks, kas ir patiešām īpašs, iekrīt Sarti Tailors. Šeit strādājošie šujmati lepojas ar labākajiem apģērba gabaliem ārpus plaukta, lai pārliecinātos, ka tiek izteikts paziņojums, kad jūs pametat vienu no saviem kostīmiem. Lai sasniegtu šo ekskluzīvo un izmērīto amatniecības līmeni, Sarti piesauc vairāk nekā 100 gadu kolektīvu pieredzi uzvalks. Un jā, viņi arī dara kāzu tērpus.

Kostīmu veidi: "Made to-measure"

Džeks Londona

345-347 Collins Street

Mūsdienu britu kostīmu stilam nav nepieciešams pārtraukt banku. Austrālijas etiķete Džeka Londona piedāvā bez atlaidēm pievilcīgu pieveiktās vietas skatuvi. Iedomājieties, ka īsās tērpa jakas ar šaurām atzveltnēm un šaurām biksēm, anorakas parkas un īsās kaklasiksnas krekli, kas valkātas ar slaidām saitēm 1960. gadu moduļa rokeru vibei. Kamēr viņu veikals atrodas Melburnā, etiķete tiek atdalīta arī veikalos Sidnejā, Adelaidā un Pērtenē.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Rodas un Beckett

345-347 Collins Street

Rhodes & Beckett ir vadošais vārds, kas ir augstāks par gatavu valkāt gabalus Sidnejā un Melburnā. Etiķete tika laista Austrālijā 2006. gadā un kopš tā laika ir paplašinājusies, iekļaujot divus veikalus abās pilsētās. Etiķete lepojas ar savu kolekciju par smalkiem materiāliem, kuru izcelsme ir visā pasaulē.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar