Mēmi sabojājas stigma ap garīgo slimību

Anonim

Mēmi, kas iedvesmo eksistenciālas bailes, var likties nomācoši. Bet viņu postošās godīgums faktiski salauž tabu, runājot par garīgo veselību, un palīdzot cilvēkiem, kas cīnās ar trauksmi, depresiju un sociālo izolāciju, saprot: viņi nav vieni.

Austrālijas Nacionālā Jaunatnes fonda centrs Headspace atklāja, ka, nonākot garīgās veselības stāvoklī "neklīniskā" veidā, "tāpat kā atrast mēdiju, kas atspoguļo jūsu jūtas un rūpes par funny tēlu", tiek izjaukta stigma, kas saistīta ar runu par garīgās veselības problēmām, it īpaši starp tūkstošgadīgajiem. Tālu no patronizējošā stereotipa, ka "dank" mēmi ir ļaundarisks spēks, kas var kaitēt mūsu trauslīgajiem garīgajiem stāvokļiem, risinot šos jautājumus, puse no valodas pietuvināšanas faktiski padara tos vieglāk rīkoties.

"Divas lietas atvieglo runu par sarežģītām tēmām: humoru un attālumu - tās īpašības, ko mīmi dabiski nodrošina" ( Headspace ).

Viņi pat var būt labāki par "veselību ietekmējošiem", kuru fāļie iedvesmojošie citāti tikai liek mums justies sliktāk par to, ka viņi nav laimīgi un spīdīgi 24 stundas diennaktī. Patiesībā Austrālijas psihologs Broks Bastiāns uzskata, ka stigmatizācija par negatīvām emocijām ir viens no galvenajiem depresijas cēloņiem, un, ja cilvēki varētu vienkārši atgadīties ar faktu, ka tas ir pilnīgi normāli, ka tas jūtas ik pa laikam (kā mēmi palīdz mēs sapratīsim), mēs visi būtu līdz galam laimīgāki.

Lola Tash un Nicole Argiris (@ mytherapistsays) kopīgotais ziņojums 2018. gada 29. augustā plkst. 12.28 PDT

Šī ideja patiešām tika novirzīta Headspace izmeklēšanā, kad viens brīvprātīgais atklāja: "Mēmu veidošana ļāva man apspriest savu pieredzi ar garīgajām slimībām vai trauma sekām vai pat tikai neglītajām dzīves daļām un sev, ko parasti nerunāju tādā veidā, ka man nebija tik liela bail, ka es varētu atkāpties kā pārāk "intensīva" vai "smaga". "

ko sauc par nervu sabrukumu, es zvanu oops, nejauši redzēju lietas, kā tas ir

- tik skumji šodien (@sosadtoday) 2018. gada 25. jūnijā

"Ideja ir tāda, ka tad, kad cilvēki nonāk tādā kontekstā, kurā laime tiek augstu vērtēta, tas rada spiedienu, kas viņiem būtu jūtams šādā veidā, " sacīja Bastjans Kvarca . Tātad, kad mēs piedzīvojam neveiksmi, mēs "noskunzamies par to, kāpēc (mēs) nejūtam ceļu (mēs) domājam (mums) vajadzētu būt sajūta", vēl vairāk pasliktinot mūsu prāta stāvokli. Tāpēc labāk ir meklēt realitāti (un memēmus) tieši sejā.

Es esmu darīts ar šo sūdi.

Pasta ziņas, ko dalījās "Garastāvokļa džentlmeņu izrāde" (@ thetastelessgentlemen), 2018. gada 27. augustā plkst. 21.22 PDT

SAISTĪTS: alus ir labāks jums nekā pašpalīdzības grāmatas, teiksim piedzēries zinātnieki

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi