Vīriešu frizūras, ko sievietes ienīst visvairāk

Anonim

Sejas tā vīriešiem. Ir matiņi, un tad tur ir smieklīgi frizūras, par ko sievietes jūs krustā.

Kas var izskatīties labi glancētos žurnālos, indie filmas vai pat jūsu kolēģu bikie gangs locekļa viedoklis nav tieši tas, ko sievietes atradīs pievilcīgas. Atcerieties, ka esat šeit, lai pārsteigtu, nevis uz nākamo Bērnu Predator Weekly segu .

Ar to mēs sacījām, ka esam veikuši maz pētījumu starp ieskatu biroja sievietēm un profesionālu, lai precīzi atklātu to, ko vīriešu dzimuma dēļ nevēlas godīgāks sekss.

Pastaiga apgraizīšana

Ferrari F1 autovadītājs Sebastians Vettel šogad debitēja viņa "zvana" frizūru, lai izrādītu lielu sašutumu un sajukumu fanu un komentētāju vidū. Kas šeit notika? Kā jūs pat sakāt frizierim, vai tas ir frizūra, kuru vēlaties? Neviens nezin. Viņš, iespējams, vairs nav brālis, bet viņš noteikti izskatījās kā viens no dziesmas.

Fake Costanza

Žēl muļķis, kas izklaidē vīriešus no aplaupīšanas, apzināti iegūstot matu griezumu, lai tos ievietotu. Fake Costanza nekad nav kārtībā un slap uz sejas tiem, kuriem nekad nav bijusi iespēja sākt. Arī tas izskatās smieklīgi, kad šķiedra nāk. Par laimi tas bija tikai Alexander Skarsgard raksturs režīmā filmu.

Mans mazais ponijs uz skābes ceļojuma

Ah, Lil Sūknis. Pat jūsu Gucci bandas nevar glābt jūs no šīs tvaikojošās mīnu kaudzes, kas līdzinās kaut kur starp Burning Man cāļa mežeju un My Little Pony par skābi. FYI: ne arī laba lieta.

Vai jūs pat pacelājat? Griezt

Tas ir viens no visproduktīvākajiem 2015/16 sezonas frizūras starp garšvielu sporta junkijiem un sevi pasludinātiem "pacēlājiem". Tas nav īpaši slikts matu griezums, bet sievietes kļūst nogurušas no tā, cik vienveidīga tendence ir kļuvusi par vīriešu leģionu, kas tagad izskatās kā no Rugratsas Phil & Lil. Pārsegtas malas, uz augšu ar kreiso vai labo kombinēto bumbu? Griezt!

Augstākā līdera izgriezums

Regimēts. Disciplinārs. Baidījās Augstākā līdera frizūra ir rezervēta tikai tiem, kam ir vēlēšanās jebkurā brīdī uzzināt. Plakanais plakanais augšējais un stipri saplacinātās malas ar nulles izbalēšanu padara šo griezumu izturīgu kā militārā krona. Tas ir tik satraucoši, ka pat sievietes atstās prom.

Platted poniju astes

Pony astes ir liels no-no saskaņā ar sieviešu D'Marge. Nevienam šim paskaidrojumam nav nekā, kā tas ir neglīts un daudz sliktāks, ja jūs nolemjat to iekļaut kā Sir Labeouf šeit.

Salds slēdzenes

The Souscious Locks ir lēnām pieaugusi popularitāti gadu gaitā ar atdzist puiši, piemēram, Jared Leto un Leo, kas aizstāv cilvēka bulciņu. Šis izskats pamazām pārvērsās slēpņos, kurus jūs redzat šeit. Sievietes saka, ka tas nav slikts matu griezums, viņiem vienkārši nepatīk cilvēks, kam ir vairāk skaistu matu nekā viņiem.

Over-Geller

Klasiskais Over-Gellers ir dzimis no 90. gadu popkultūras laikmeta, kurā plaši pielūdza neticamu noskaņu. Šajās dienās sievietes patīk pieskarties vīra matiem. Sliktākais, ko jūs varat darīt? Aizpildiet to ar pilnu slīdni, kas var kļūt par gēla pārslām.

Klasisks grieznes

Tas ir pašsaprotami. Ja vien jūs neesat veiksmīgs reperis vai Lil 'Bow Wow tad izredzes ir sievietes atradīs šo konkrēto frizūru vīriešiem nedaudz izslēdziet. Jā, pat jūs esat David Bekhems.

Trump tornis par teroru

Viņš var būt spēcīgākais cilvēks pasaulē, bet, protams, prezidenta Trumpa mati nav uzvarējuši nevienu balsu. The Trump ir coiffed katastrofu, kas apvieno dažādus ķemmi pār stilus vienā. Cilvēks var nebūt pliks, bet šis frizūra padarīs tevi izskatu.

Militārais laukums

Boxy militārie mati ir tikai no-nē saskaņā ar mūsu ekspertu. Tas ir viens no visgrūtākajiem, kas atbilstu cilvēka sejai un var padarīt vīrieti vairāk iebiedējošu. Ja jūs plānojat pievienoties armijai, tā vietā atlaidiet shavēto militāro buzz.

Subliminal ziņa no nākotnes

Nevienam cilvēkam nevajadzētu skūt subliminal simbolus un vēstījumus matus - jebkad. Vienīgais protests, kuru jūs apmeklēsiet, ir viens pret aizskarošu frizūru.

All-in-One WTF

Zac Efron parasti ir vīriešu frizūras priekšgalā, bet īsu brīdi pēc filmēšanas Baywatch viņš devās nedaudz par meta par klasisko surfer matiem. Kādi rezultāti ir "WTF notiek" šeit. Saglabājiet surfer stila netīrs, bet vienādi, puiši.

Klasisks bouleris

Kad sievietes redz vīriešus par šo frizūru, prātā ir divas lietas: 1) jūs esat pārāk lēts, lai iegūtu reālu matu griezumu; 2) jūs joprojām dzīvojat ar māti, kas dod jums jūsu frizūru; 3) jums ir lieliska Lego kolekcija.

Ieliekamā eļļas noplūde

Neviens cilvēks nekad nedrīkst veikt pilnīgu pulētu matu izskatu. Ja vien tu esi mafija. Vai slikts darbs, piemēram, Steven Seagal. Tādā gadījumā sievietes to joprojām ienīda.

Koksa līnijas

Atvainojiet, puiši, sievietes ir runājušas un saku, ka skūšanās līnijas gar matus vairs netiek uzskatītas par nervozām. Ar cieņu, 2002. gads.

90. gadu vecais Niks Karteris

Ciktāl tas attiecas uz zemu cenu, tas nāca un gāja līdz 2000. gadu sākumam. Šī meitene, kas strādā zēnu joslās, ir līdzīga pašreizējai sporta frizūrai, kas arī pienācīgi nāks un dosies. Ja tomēr jūs joprojām šūpoties ar 90 gadu veco Nicku Carteru, jums ir mazliet jācenšas to darīt. Sievietes, kuras atradušas šo pievilcību, tagad ir viņu 40 gadu vecumā.

Mūsdienu ķieģeļi

Mūsdienu vai ne, millejas var rezervēt tikai filmām un saģērbt ballītes, saka sievietes, kuras mēs apsekojām. Esot Hugh Jackman un izceļot padomus, neko nemainās.

Ekspertu atzinums.

Protams, ka esam diplomātiski zemesrieksti, mēs arī esam sasnieguši vienu no Sidnejas eksperta matiem cilvēkiem - Renée Baltov no vīriešu bārbekjū "Barberhood", lai noskaidrotu, kas patiešām padara vīriešu matu griešanu sliktu. Viņa mums teica, ka "naida" var būt spēcīgs vārds, un tas parasti ir vairāk par frizūru, kas neatbilst cilvēka sejai vai ir novecojusi.

Tomēr viņa tomēr atzīmēja trīs lielos ne-nē:

  • Ķemme
  • Koldes
  • Boksa militārais griezums

Nē, dodieties prom un sajūgt ar savām folikulām mierā un labā gaume.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi