Mercedes-Benz dizains Jaunākais interjers privātām jetām

Anonim

Ikvienam patīk labs personīgo lidmašīna. Tas būtībā nosaka prioritāti vecajam papildinājumam: "Es esmu izpilddirektors, kuce". Nu Mercedes-Benz ir darījis to soli tālāk, atkārtoti iztēlojies, kāds būtu viņu privāto lidmašīnu flotes interjers, ja viņi būtu brīvi valdījuši .

Viņu dizaina ētika šim uzdevumam bija vienkārša: padarot plaknes iekšpusi izskatās mazāk kā plakne un vairāk kā jūsu mājīgā savrupmāja mājās.

Mercedes-Benz stils, automobiļu ražotāju dizaina konsultācijas projektiem, kas nav saistīti ar automobiļiem, kopā ar gaisa kuģu kompāniju Lufthansa Technik ir izveidojuši dizainus, kuriem ir dinamisks spirāles izkārtojums, kas uzsver tīras plūstošas ​​līnijas, kuras neatstāj parastās mūsdienu lidmašīnu līnijas.

Siltie koka akcenti apvienojumā ar baltiem un melniem nokrāsām dod arī interjeru klasē, kas tiek gaidīta no Benz. Ja bīdāmās salona žalūzijas nav jūsu stils, Mercedes ir iebūvējuši slēptos paneļus, kas var automātiski aizsegt dabisko apgaismojumu no pilnīgas aptumšošanas līdz pilnīgai pārredzamībai.

Plaknes sienās ir iekļauts obligāts skārienekrānu un izklaides sistēmu lauks. Vai Mercedes vienkārši ir radījusi augstākās klases luksus virsotni?

Walter Heerdt, vecākais viceprezidents "Lufthansa Technik" žurnālistiem teica: "Mūsu mērķis ir piedāvāt ļoti pieredzējušiem pasaules klientiem standarta interjera dizainu, kas neļauj neko nedarīt."

1/5

2/5

3/5

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai