Milānas modes nedēļa 1. diena: Roberto Cavalli & Ports 1961. gadā

Anonim

Mūsdienās jauniešu pūlis migrēja uz ziemeļiem nākamajam festivāla ziemas priekšskatījumam Milānas modes nedēļā.

Simbolizējot pusautomāta punktu netiešajam vīriešu apģērbu parādam, Milanāņi zina, kā to izdarīt stilā, un citiem starptautiskajiem automobiļiem ir jāuzņemas brauciens. Šonedēļ daži no galvenajiem spēlētājiem - Gucci, Versace, Prada - parāda savus 2016/17 ziemas piedāvājumus, nosakot toni Parīzei un pēc tam Ņujorkai.

Roberto Cavalli

Neatkarīgi no reģiona, jebkura modē esoša ierīce zinās, ka viena tendence ir neizbēgama: Septiņdesmitie. Neatkarīgi no tā, vai atceros, ka tā nāk pirmajā, otrajā vai trešajā reizē (vai vispār, ja jūs pareizi dzīvojat), jūs vai nu laipni gaidīsit vai atsāksit no tā.

Šī nostalgiskā apļa cilpa nekad nesaņem vecus ar glaimojošām formām un daudzveidīgu krāsu paleti. Šī sezona ir spēcīgākā tendence, antroģeniju seko tuvu otro pusi, pateicoties Gucci Alessandro Michele pēdējām divām kolekcijām, savukārt citi seko nākamajai sezonai.

Kā tāds tas bija redzams Roberto Cavalli ar Peter Dundas "pirmajā sezonā pie stūres.

Sinonīms ar pārpalikumu, Cavalli reined šajā bling šajā sezonā ar tendenci vērsta un ierobežota līdz precedentu kolekcija. Neapšaubāmi, Dundas ir talants, kurš no jauna izgudroja "Riviera" žurku iepakojuma priekšrocības "louche", bez redzamiem aplociņiem.

Tā vietā viņš iepazīstināja ar romantisku bobo (buržuāziskās-bohēmas) diapazonu, kas miglains ar sieviešu skrejceļu. Uzsvars bija daudzkrāsainās zaļās ādas zeķes ar stīgu zvīņām un Cavalli paraksta leoparda drukas pārveidošana, izmantojot gaumīgi izteiksmīgus virsdrēbes.

Izšuvumi piesaistīja vairākus skatienus, kas parādās samta balinātājos, balta bīdes apvalks, caurspīdīgs šerbets, un aplausu cienīgs džinsa ekstravagants. Kaklarotas mežģīņu stila koordinātas paaugstināja Michele un Kim Jonesa tendenci Louis Vuitton, taču viņas valkāja ar Chuck Taylor stila kicks.

Ostas 1961

Tieši pretēji Cavalli darbības laikam 1961. gada ostās tika parādīta gluda un šiks vīriešu apģērba kolekcija, kas beidzas nākamajā desmitgadē.

Milānas Vukmirovicas trešā zīmola kolekcija bija vienkrāsains sprādziens ar zilganu krāsu. Satīna burbuļvaterītes, kas izrotātas ar austrumu attēliem, piemēram, fani, fēniksi un flora, kas popped uz skrejceļa, bet viena no izstāžu patiesajām zvaigznēm bija versija sniega baltajā astrahanā.

Vēl viens izcilais bija divu toņu melnā un baltā krāsa un karameļu kolēģi un sezonas mīļākie, rūsas. Valkājams, praktisks un piemērots visiem rāmjiem, kā var sagaidīt katra gabala daudzkārtni?

Milānas modes nedēļas AW16 kolekcijas 1. dienas pirmās dienas laikā nospiediet slaidrādi

1/66

2/66

3/66

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai