Mūsdienu matu pārstādīšana ir nonākusi garā ceļā un varētu būt jūsu folikulu glābējs

Anonim

Lai sāktu, es esmu divdesmit septiņu gadu vecs, kurš kopš man bija 18 gadus vecs.

Tas sākās, kad es sasniedzu savu ģenētiski noskaņoto pīķa "augu manu mati out", bet Uni. Man bija atbalstošais bijušais, kas atpakaļejoši domājams mani patiešām mīlēja par to, ka mani mati izskatījās diezgan šausmīgi.

Viņš nekad nerunāja par manu baldinga rakstura vārdu (piezīme: viņš ir Colorist Manhattan), un tikai mans 40-kaut kas aizpildīja mammu draugs man teica: "Honey, jūsu matu izskatās kā sūnas", ka es nācu no tumsas pieņemt šo faktu, ka I. manā jaunatnes prime. bija balding.

Varbūt tādēļ man tika dots šis gabals, lai uzrakstītu vispirms. Vai visiem D'Marge biroja darbiniekiem ir skaista matu galva? Vai viņi necieš no vīriešu rakstu baldness? Vai tas ir veids, kā mīļotā komanda iesaka man ieaudzēt matu spraudītes?

Visi šie jautājumi ātri man uzminēja, kad redzēju šo tēmu pop-up manu iesūtni. Anyway, šeit mēs esam. Un, kad es sēdēju šeit, ar aukstu vilni, kas iet pa manu gandrīz kails galvas ādu, es nevaru palīdzēt, bet brīnums, vai tagad ir laiks matu kontaktdakšai.

Ņemot vērā Final Plug

Lewis Hamilton ir mūsdienu matu transplantācijas plakātu bērns

Es nevaru melot Vārdam "matu kontaktdakšas" manā prātā ir negatīva stigmatizācija. Tas man atgādina par mani slikti kopt, Lrona Deividu dusmu no Bronksa, kurš smēķē pārāk daudz cigarešu viņa sauļošanās plastmasas terašu mēbelēs. Viņš ir kandidāts matu spraudņiem. ES nē.

Jūs viņu mīlat, bet jūs nevarat palīdzēt, lai pamanītu septiņus pārvilktus matiņus, kas nespēj segt pulēta galvas āda. Matu aizbāžņi. sveces. gah Kā vārdu stickler, daži es vienkārši nevaru piecelties ar.

Bet, kad to uzrāda citā kontekstā, manas mirušās folikulu "pievienošanas" ideja nešķiet pārāk šausmīgi. Es zināju, vai man vajadzētu iet uz priekšu ar šo domu, man būtu jānorāda savi alternatīvi termini, piemēram, "matu pārstādīšanas operācija" vai "matu atjaunošana". Vienkārši, lūdzu, nelieciet to nosaukt par matu "spraudni".

Zinot procedūras

Viena no procedūrām

Pēc tam, kad man bija iespēja to paveikt, es pievērsās savam brālim Tomijam, kurš veic lāzera salu plastisko operāciju. Viņš īpaši nedara matu transplantāciju, bet es zināju, ka viņam vajadzētu informāciju, kas man nepieciešama, lai noteiktu, vai es gribēju, lai matu atdzīvināšana, vai nē.

Ir daži dažādi veidi, kā to izdarīt, kas nešķita apbrīnojami: "atloka operācija", "audu paplašināšana", "galvas ādas samazināšana". kāda ir faktiskā f * ck? Bet tas, kas patiešām ir rezonansējis un visbiežāk izplatījies, bija matu transplantācija - tehnika, uz kuru īsi minēts iepriekš.

Process ir diezgan vienkāršs. Kāds, kas nav mans brālēns, izrauj mazus gabaliņus sulīgu matiņu no donora vietnes, un to izmanto kā transplantātu, ko implantē mirušajā zonā. Tas ir vai nu, vai es izvēlos tetovēšanas mati uz manu ādas galvu. Mans ķermenis ir jau 25% tinti - man vairs nav vajadzīgs, ja tas patiesi nav mākslas darbs, kuru es katru dienu var apbrīnot.

Mana mirušā zona ir priekšpuse un centrs, Larry David stils (paldies ģenētikai), vīriešu rakstu baldness. Tā kā man ir biezi mati, kas pārklāj pārējo manu galvas ādu, mans brālēns ierosināja, ka es padarīšu izcilu kandidātu transplantācijas operācijai.

Viņam ir draugi, kas to dara, un es patiešām devos uz priekšu, lai ieplānotu apspriešanos ar vienu no viņiem.

Ēšana no jūsu nedrošības

Ewan McGregor pēcdzemdību transplantācija

Vai es jūtos veltīgi vai mazāk vīrišķīgi, jo vēlos, lai mani mati atkal? Nē. Vai es esmu samulsis, sakot, ka es domāju par manu matiņu plastisko ķirurģiju? Noteikti nē. Es nedomāju, ka puisim būtu jūtama izpratne, jo viņš vēlreiz vēlas atkārtot matu galvu.

Diezgan atklāti, galvenais iemesls, par ko es neesmu domājis par matu spraudņiem. Es domāju, matu atjaunošanas ķirurģija, ir tādēļ, ka esmu pieaudzis līdz diviem mēnešiem. Tas darbojas mana visu melnā, Doc Marten, kas pietrūkst ziemas rudenī, kā arī mana akromatīvi pelēkā, būtiska tikai vasaras un pavasara stila. Esmu priecājies ar zemu apkopi un tīru gandrīz kails galvu.

Bet varbūt tagad ir laiks mainīt stilu? Nav manās drēbēs, bet manos matiņos. Lai gan es neplāno izskatīties Thor, vairāk, jo es esmu pārliecināts, ka es ģenētiski nevaru, konusveida ķemmēšanas pārāk ar netīrs, ilgi slāņi būtu jauki mainīt pretēji utilitārā izskatu, ko es esmu veica par diezgan kādu laiku.

Īsāk sakot, mana atbilde ir, jā, es saņemtu matu transplantācijas operāciju - ne ar vienotu kaunu, tukšumu vai de-maskulizāciju.

Un es jums to izsniedzu tajā pašā žestu, jūs izdomājat brīnumu.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi