Nike prezervatīvi ir ieradušies uzlabot dzimumdzīves Fuccbois

Anonim

No pirmā acu uzmetiena tas var šķist kā skaļš joks, bet nekļūdīgi, tie ir oficiāli licencēti Nike prezervatīvi. Un tualetes papīrs. Un jā, tas ir Puma trauku mazgāšanas šķidrums, Reebok band-aid un Adidas zobu suka.

Hypermarkt ir vārds aiz šiem neparasts, bet vēl ļoti pieprasītie vietējie produkti. Vācu tiešsaistes narkotiku veikals tika dibināts tikai šogad, un jau sadarbojies ar tādiem nozīmīgiem sporta nosaukumiem kā Nike, Adidas, Puma un citi, lai sniegtu ekskluzīvus produktus, kas uzlabo cilvēku ikdienas dzīvi, vienlaikus saglabājot zīmolu estētisko izjūtu.

Šis solis varētu arī būt galveno sporta etiķešu ieguvums, jo augsta mode kļūst par arvien piesātinātu tirgu, par kuru jācīnās. Un kurš zina, jūs, iespējams, varētu pat atdot savu guļamistabas sniegumu Nikei vienā dienā (cerams, ka viņi nedos padarīt Dri -Fit versija).

Pārlūkojiet galeriju, lai redzētu Hypemarket piedāvājumu un neuztraucieties, ja tie ir izpārdoti. Vietne šobrīd atrodas beta fāzē, un visi to produkti joprojām ir pieejami pēc pieprasījuma.

Vienkārši dari to. Iegūstiet savas Fuccboi vietējās preces Hypemarket veikalā.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai