Off-White's Virgil Abloh ir Louis Vuitton jaunais vīriešu apģērbu mākslinieciskais vadītājs

Anonim

Plašas ziņas no globālās modes skatuves šodien ar LVMH paziņoja, ka "Off-White" dizainers Virgil Abloh ir ieradies kā Louis Vuitton mākslinieciskais vīriešu apģērbu direktors.

Abloh un viņa "Off-White" zīmols ir globāls spēks ielu apģērbu skatē, taču pirms tam amerikāņu dizainers kā Kanye West radošais direktors izcēlās. Viņš nesen izlaidis virkni sadarbības čības ar Nike, kas ir kļuvuši par vienu no visvairāk pieprasītie pēc kicks pasaulē šodien.

Kaut arī Abloh ierašanās Louis Vuitton pēdējos mēnešos ir bijis rumors, tas ir zvaigžņu mantojums, ko viņš pārņem no priekšteča Kim Jonesa, kas būs visinteresantākā attīstība. Džonss bija Louis Vuitton x Supreme sadarbības pamats, kad luksusa Eiropas zīmols ieguva ienākumus jaunā tirgū.

Vai Abloh var atkal izveidot šo pašu hype, vienlaikus pievienojot savu pieskārienu off-white maģijai? Parādīsies tikai laiks.

"Es jūtos cienījams. Šī iespēja domāt, kā nākamā dizaina un greznuma nodaļa nozīmēs zīmolu, kas atspoguļo luksusa virsotni, vienmēr bija mērķis savos visnotaļos sapņos. Un, lai parādītu jaunākajai paaudzei, ka nevienam, kuram šāda veida pozīcija ir jāizskatās, nav fantastiski moderna gars, uz kuru jāsāk, "Abloh teica paziņojumā.

Ziņojums, kuru @vargilabloh kopīgoja 2018. gada 25. martā plkst. 21.43. PDT

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus