OMEGA atbrīvots satriecošs Superhero skatīties, bet jums tas nav, jo tas izpārdots 2 stundas

Anonim

Ekskluzīvu pulksteņu iegāde var būt nepastāvīga spēle. Šveices luksusa pulksteņu izgatavotājs nakts laikā OMEGA atbrīvoja otro pulksteni no savām populārajām #SpeedyTuesday kampaņām - koncepcija, kas ļauj internetā gudriem klientiem no visas pasaules iegādāties ekskluzīvu Speedmaster gabalu, kas pieejams tikai ar @OMEGA Instagram kanālu.

Tas ir gudrs mārketings, bet tas ir arī pamatots ar damn naudas laiku, un, ja jums ir nepieciešams pierādījums, ka, kā visu 2, 012 gabali izpārdoti saskaņā ar divu stundu skaņu?

Tas ir ātrāks, nekā tas nepieciešams, lai izveidotu vienkājaino IKEA izkārnījumu. Noderīgais vaininieks bija OMEGA Speedmaster Limited Edition 42 mm "Ultraman", kas iztērēja savu daļu apmēram 1 stundu, 53 minūtes un 17 sekundes.

Uzkrītošais apģērba gabals ir cienījams titullapu japāņu superhero personāžs, kas pazīstams kā Ultraman, kas 1960. gadu beigās bija televīzijas ekrānos. Padomā par viņu kā Kaiju "milzīgā briesmonis" žanra dibinātāju, līdzās ikonām, piemēram, Godzilla.

Pulkstenis iedvesmo šo kiča raksturu, vienlaikus apvienojot to ar autentiskiem kosmosa ceļojumu akreditācijas datiem, kas aizņemti no OMEGA 1967. gada Moonwatch, ko sauc arī par pirmo mēness skatījumu.

Pulksteņu līdzība ietver tādus pašus izmērus un oranžā krāsas pārsteidza. Šī krāsu tēma iekļaujas arī melnā un oranžā rāmja komplektā ar anodētu alumīniju. 42 mm nerūsējošā tērauda korpuss satur OMEGA 1861. gada kalibrēšanas kustību, kas nodrošina stundu un minūšu funkcijas līdzās trim hronogrāfu skaitītājiem. Kontrasts ir acīmredzams, pateicoties melnā un oranžā ciparam ar precīzu marķieri un izsmalcinātu lūpu gabalu.

Viena lieldienu ola, no kuras jāgaida, ir minūtes apakšdiala plkst. 3:00, kas aprīkota ar pirmajām 3 minūtēm, kas izlasītas oranžā krāsā, - Ultraman, kurš spēja palikt superhero režīmā 3 minūtes. Parādās arī paslēptais varoņa siluets sekundes apakšdaļā pulksten 9, kas tiek atklāts ar īpašu instrumentu, kas nāk ar pulksteni. Šis rīks ir modelēts Ultraman's "Beta Kapsula", kas nāk ar UV lampu, lai atklātu motīvu, kad spīdēja uz cilnis.

Labi sakopta lietas ir 48 stundu jaudas rezerves, 50 metru ūdens izturība, NASA gravējums uz pakaļgala un melna un oranža NATO siksna kopā ar rezerves melnu ādas siksnu. Tie, kas paveicies, lai iegūtu vienu, var droši turēt vēsā sešstūrajā kastē, kas ir cienījama Ultramana Monster Attack Team futūristiska galda spēle.

OMEGA Speedy Tuesday 2 "Ultraman" tika pārdots par 7100 ASV dolāriem, un mēs varam aprakstīt tikai to, kā mēs jutāmies par jaunumiem, izmantojot Ultraman GIF sēriju.

Kad pulkstenis tika paziņots.

Kad pulkstenis izpārdots.

Interesanti Raksti

Milānas ielas - vīriešu modes nedēļas stils - 3. diena

Rendezvous ar melodiju Le x Simtiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Ryan Gosling & Harry stili

Etihad Airways atklās Airbus A380 un Boeing 787 interjeru