Panerai Luminor California 8 dienas DLC nēsā pulksteņu populārākās funkcijas

Anonim

Tā vienmēr ir aizraujoša ziņa, kad Panerai paziņo par pulksteņrādi, un to jaunākā tendence turpināsies Itālijas luksusa laikmeta ražotājam.

Pateicamies par Panerai Luminor California 8 dienas DLC 44mm PAM00779, pulksteni, kurā tiek izmantotas visas Officine Panerai visprecīzākās (un iecienītās) īpašības, un tas tiek padarīts par vīrišķīgu gabalu, kas tiek izcelts jebkurā plaukstas locītavā.

PAM0079 aprīkots ar simbolisku 44 mm Luminor korpusu, kas izgatavots no DLC (Diamond Like Carbon) pārklājuma titāna, lai nodrošinātu maksimālu izturību un izturību pret skrāpējumiem, neapdraudot vieglumu. Tas ietver arī obligāto tilta sviras ierīci. Kalifornijas dial zvanu aspekts ir iegūts no pulksteņu militārās saknes, kas uztur lietas ļoti tīru, tikai ar stundu un minūšu funkciju savienojot ar arābu un romiešu skaitļu marķieriem un termāli zilām rokām. Citas atdzesētas tikšanās ietver Panerai iekšējo Caliber P.5000 mehānisko kustību, kas nodrošina lielu 8 dienu jaudas rezervi.

REALTED: Panerai atver pirmo Austrālijas butikātu Melburnā

Neapstrādātas brūnas ādas siksnas labi izlīdzina lietas ar kontrasta bēšs šuvēm un ar karstuma zīmogu "OP" logotipu. Tajā ir arī papildu melnas gumijas siksna, kas iekļauta kastē, ja jūsu pasaulīgie pasākumi ietver nedaudz niršanas - uzdevums, kuru panerai ir sasniegusi ar 300 metru ūdens pretestību.

Vispievilcīgākās ziņas, iespējams, ir skatlogs, kura cena ir EUR 7 900 - ievērojama atlaide no iepriekšējās Panerai versijas, kurā ir daudz līdzīgu funkciju, bet mazumtirdzniecībai par vairākiem tūkstošiem eiro.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi