Parīzes modes nedēļa 2. diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton & Rick Owens

Anonim

Tāpat kā ar jebkuru modes nedēļu, otrā diena vienmēr ir iesaiņota ar smagiem uzbrukumiem, bet Parīze katrus sezonas citus pārtrauc. Louis Vuitton varbūt ir visievērojamākais ar lielajiem budžetiem un LVMH atbalstu, ko sekoja arvien ietekmīgie Rick Owens. Sieviešu apģērbā mēs piedzīvojam reti modes mirkli ar tendenci uz krāsu, greznību un detalizētu izgatavošanu - to saucam par renesansi. Un tas ir apsveicams zīmi par nākamajām lietām.

Dries Van Noten

Dries Van Noten ir viena no etiķetēm, kas atbalsta romantiskās un elegantās revolūcijas virzību. Sākot ar vienkāršiem drēbēm un ielām draudzīgiem virsdrēbiem, sarkanā svītraina sarkanā lente sagriezta krūts un vilnas kažoka apvalka piedurknes, kas norāda uz nākamajām lietām.

Hakis tur bija komerciāls un draudzīgs, bet, tā kā šovs progresēja informācija atkal parādījās un pēc tam pārņēma kā koīte kažokādas collared dārglietas tonēti pāva brokastu mētelis kliedza vairāk. Un tas neapstājās: dubultbrāzni brūnā un tuksnesī kostīmi ar pareizo sloča daudzumu, iespiesti un izšūti militāro apģērbu un pietiekami daudz granāta sašķelta samta, lai piespiestu visvairāk kautrīgāko gotu. Kopumā tas bija elegants, skaļš, bet visupirms - vīrišķīgs.

Louis Vuitton

Kopš pievienošanās franču namam Kim Džonss ir pārcēlies par Vuitton vīriešu apģērbu ar savu britu ielas stilu. Saskaņā ar Marcu Džeikobu Vuitton vīrietis bija jūtams nemierīgs, pat pārpilns, bet Jonesa prasme viņam lika saskaņot ar tikpat nozīmīgo Ghesquière sieviešu līniju. Iespējams, tas bija visvairāk monohroma kolekcija, ko Jones iesniedza Vuitton, bet tas parādīja dizaina briedumu, kas būtu vērts vienam no pasaules lielākajiem zīmoliem.

Šajā sezonā Džonss turpināja tēmas, kas tika uzsāktas pavasara un vasaras šovā, un atrisināja tos ziemas apstākļos, piemēram, satīna krekli un bikses, kas dekorēti ar pagājušajā sezonā dominējošo saukli " Volez Voguez Voyagez ". Vilnas flanelu tranšejas mēteļi tika piestiprināti ar bebru kažokādas jostām, savukārt luksusa versija tika pilnībā izgatavota no kažokādām.

Vintage reklāma no ādas jakas, bumbvedēja, tvertņu topi un kaklasaites noberzās no logotipa apsēsta patērētāja, kamēr Karakoramas zigzagi un Šveices krusti pievieno grafisko detaļu. Uzliesmojis piedzīvojumu modeļu garu, ko pārvadā jet melnas monogrammas ceļojuma gadījumi, par kuriem zīmols ir pazīstams. Viens no tiem bija sudraba kokteiļu futrālis, kas bagātināts ar kratītājiem, lupatiņiem un visiem apgriezieniem; Dalīta sociālajos medijos pasākuma norises laikā, tas noteikti bija iekāpums starptautiskās partijas izveidē.

Rick Owens

Tā kā šī sezona ir galvenā tendence, Rick Owens sniedza savu interpretāciju par pilnīgāku sauļošanu ar savu rudens-ziemas prezentāciju. Kolekcija retrospektīvi jūtās pret to, bet tomēr gaidījās, kā to dara Owens: vienmēr ir nervozs un domājošs, kā arī atkarībā no īpašām gaumēm.

Pirmie trīs izskats bija klasiskie Owens, ar daudzpavedienu bez piedurknēm garām piedurknēm un platas kājas rāvējslēdzēju biksēm, kas spēlēja to droši, pirms laikietilpīga vīriešu apģērba tika sapludināta un iekrāsota pilnīgi jaunos apģērbos. Viens šāds piemērs bija gobelēts kakla viltotais mohērs, kas pārklāts ar pērļu pelēku, izķidāts un izgriezts, lai izveidotu sākotnējā gabala grīdas garuma versiju.

Modeļi bija pārpilnīgi ar tiem, kas Marilyn Manson-meets-shogun aplauzums, kas bija kā jarring kā trieciens misijas brūns un oranžs, lai izstādes beigās. Bet varbūt pēdējais izskats - bez piedurknēm iztaisnota peldkostīma jaka, kas vaļā no ķermeņa, ko nēsā skepjšhead, padarīja skaidru vēstījumu: formai nav jāievēro funkcija, jo galu galā tas nav tas, par kādu modu pārpilnību?

Parīzes modes nedēļas AW16 kolekcijas 2. dienas laikā nospiežat slaidrādi

SAISTĪTĀS: Parīzes Modes nedēļa 1. diena: Valentīno, Haiders Ackermanns un Raf Simons

1/52

2/52

3/52

Interesanti Raksti

Tash Oakley & Devin Brugman Get Hot for It's Now Cool

12 labākās izklaidētās nedēļas slavenības [03.04.15]

Orlando Bloom izcirtņus ir ļoti slims attēls, vienlaikus skriežot trīsvietīgu džinsu

25 labākās bumbvedes jakas vīriešiem