Ideāls (zinātnisks) lieta mazāk domāt

Anonim

Šis stāsts sākotnēji tika publicēts Collective Hub

Mēs virzīsim lielu daļu no dzīves autopilotam. Kas ir labi, dažreiz. Jūsu rīta duša, komforta vai kafijas rinda nav neaizmirstama. Bet neviens nevēlas būt neuzrāda - smieklīgi runājot - uzņemot skatu no kalna, sarunājoties ar saviem nozīmīgajiem citiem vai dodoties uz ēdienreizēm, ka jūs vai, vēl spiežīgāk, kāds cits ir aptraucis sagatavoties.

Diemžēl mūsu spēju saprātīgi piedalīties šajās dzīvās dzīves brīžos dažkārt traucē apbēdināta sirdsapziņa, kurā atmiņas ir pagājušas (bet man ir nepareizi uzrakstīts mana boss vārds šajā e-pastā

.

bija tas, ka pēdējais no piena šorīt?) un baidās par nākotni (kā es varu, iespējams, izpildīt savu termiņu? Vai es to padarīšu mājās, lai spēlētu premjerministru spēli?), spēlējiet uz cilpas, apturot mūsu apziņu miglā, kas ir gandrīz tik spoža, lai dodge tuvojas gājējiem.

Par aktuālo (iespējams, gājēju uzskata, dzīvības glābšanas) ideju, ka mums vajadzētu censties būt vairāk klāt, Eckhart Tolle, tagadnes Power redaktore, izvirzīja šādu risinājumu: "Šeit tev ir jauna garīgā prakse: ne pārņemiet savas domas pārāk nopietni ", un tagad zinātne saka, ka mums tie pilnībā jāatceļ, it īpaši radošuma sasniegšanā.

Šī teorija nesen iespaidoja nevirologs Moshe Bar, Bar-Ilan Universitātes daudzdisciplīnu smadzeņu pētniecības centra direktors un Harvardas Medicīnas skolas profesors New York Times atzinuma dokumentā. Moše atsaucas uz pētījumu, ko viņš veica kopā ar maģistrantu Shira Baror, kas publicēts šī mēneša Psiholoģijas zinātnē un kurā šis pāra "parāda, ka oriģinālās un radošās domāšanas spējas ir būtiski traucētas klaiņojošām domas, obsesīvās rumināšanās un citas" garīgās slodzes " . "

Savu eksperimentu sērijā dalībnieki uzņēmās brīvās asociācijas uzdevumu, vienlaicīgi atceroties skaitļu secību. Pusei dalībnieku lūdza atcerēties septiņus ciparus, otru pusi - tikai divus. Turot šos domu, viņiem radās vārdi (piemēram, "tabula") un lūdza ātri atbildēt ar pirmo vārdu, kas viņiem nāca (daži varētu teikt, "krēsls"). Tie, kuriem bija septiņu ciparu virkņu virkne, atgriezās ar izteikti mazāk radošām, "statistiski izplatītām" atbildēm ("balti / melni"), savukārt tiem, kuriem bija divi cipari, radās vairāk unikālu savienojumu ("balts / mākonis").

"Šie eksperimenti liecina, ka prāta dabiskā tendence ir izpētīt un atbalstīt jaunību, bet, aizņemoties, tā meklē vispazīstamāko un neizbēgami visnopietnāko risinājumu, " raksta Moše. Kas rada dusmību, mūsdienu prātus ieņemot kā lidmašīnas tualetu pēc divu stundu satricinājuma.

Ikdienas ikdienas dzīvē mums ir jāpilda mūsu galvas ar visām lietām - vai tas ir iegaumēšanas saturs jūsu ledusskapī, kas agonizing pār iedomātā nepareizu izpratni par emocijzīmes vai izmisīgi mēģina atsaukt šīs personas vārdu (paldies, Facebook). Tad tur ir sapņošana, fantāzija un, vairāk piespiedu piezīme, stresa un paranoja, ar kuru cīnīties.

"Honing spēja izlīdzināt slodzi uz prātu, vai nu ar meditācijas vai kādas citas prakses palīdzību, var radīt ar to lieliski pārspīlētu pasaules pieredzi - un, kā mūsu pētījums norāda, no jūsu pašu prāta", - pats iesaka Moše ņemot vērā ikgadējo klusuma nedēļu meditācijas atkāpšanās laikā.

Attiecībā uz dažu mazāk gung-ho šķirnes uzmanību mēģiniet vērst uzmanību uz savu elpošanu, jūsu pēdām un skaistumu, kas jums apkārt. Dekarta dakts "Es domāju, tādēļ esmu" En Vogue's naughties pop-mantra: "Brīvi savu prātu, un pārējais turpināsies" (mēs esam daudz ceļā kopš 1637). Dodiet savam smadzenim pārtraukumu un ļaujiet citiem jutekļiem iemigt un ieskrūvēt pašā brīdī. Jūs nekad nezināt, kas var novest pie tīra prāta.

Sekojiet kolektīvo centru vietnē Facebook un Instagram.

Interesanti Raksti

Milānas ielas - vīriešu modes nedēļas stils - 3. diena

Rendezvous ar melodiju Le x Simtiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Ryan Gosling & Harry stili

Etihad Airways atklās Airbus A380 un Boeing 787 interjeru