Pharrell Williams ir atradis veidu, kā valkā sporta šorti ar stilu

Anonim

Daži to dēvē par nepāra, taču jūs varat to nosaukt par nākamo lielo modes paziņojumu Pharrell Williams. Leģendārais mākslinieks un modes advokāts tika uzzīmēts, aizstāvot savu jaunāko vīriešu apģērbu gabalu zem "Human Made" marķējuma, un tas vairs nebija unikāls. Mēs runājam par Muay Thai šortiem, cilvēkiem.

Tiem, kas nav pazīstami ar tradicionālo sportu, Muay Thai ir Taizemes oficiālais kaujas sporta veids, kas datēts ar 18. gadsimtu. Padomājiet par to kā par savu boksa versiju, bet ar nežēlīgiem ceļiem, leņķiem un kicks.

Šorti, kurus Pharrell ir klaiņojošs, tiešā veidā iedvesmo no šī sporta mantojuma, uz priekšējā paneļa ir liels taju motīvs, plaša elastīga josta, izliekts gals un paneļa siets ar satīna apģērbu.

Tas nav sarkano paklāju izskats, bet mēs varam jums apliecināt, ka tas noteikti būs viens no tiem, kas vīriešiem notiks nākamajā siltākajā sezonā. Vai tie varētu būt jaundzimušie sporta šorti? Mēs izvietojam savas likmes un sakām "jā".

Amats, kuru dalījās Pharrell Williams (@pharrell), 2018. gada 11. aprīlī plkst. 15.45. PDT

Pamatojoties uz to, kā Phrarrell viņus nēsā savos sociālo mediju ziņojumos, viņiem ir arī diezgan vienkārši stils. Šeit valda vienkāršība ar Muay Thai šorti, kas savienoti ar kapuci, skābi izskaloto tēju un virkni apavu no svaigām čības ar militārām zābakām.

Fārrella Viljamsa (@pharrell) kopīgotais ziņojums, kas 2010. gada 25. aprīlī plkst. 20:15, PDT

Ciešākai apskatei Pharrell arī, šķiet, ir pārveidojis šorti vairāk atvieglotajā veļas versijā ar aizmugurējām kabatām. Rezultātā ir īsta vingrošanas trenažieru zāle ar Muay Thai mantojumu, kas atbilst patiesajai estētikas izklaidei.

Amats, ko Pharrell Williams (@pharrell) ir kopīgojis 2018. gada 29. aprīlī plkst. 20.20 pie PDT

Kaut arī jūsu sporta šorti var nebūt apmierināti ar teātri (vēl), tas noteikti pelna vietu starp streetwear pūļa. Un mēs visi zinām, kur tas notiek ar tādiem zīmoliem kā Louis Vuitton, Balenciaga un Gucci, kas aptver šo kustību.

1/3

2/3

3/3

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai