Pitti Uomo 2. diena: Juun.J, Vittorio Branchizio & Woolmark balva

Anonim

Kad runa ir par vīriešu apģērbu demonstrēšanu, Florence ir ideāls posms ar vēsturisko pielāgojumu un ādas izstrādājumiem, kā arī Gucci mājām.

Firenze bija ugunsgrēka Pitti Immagine Uomo otrās dienas izstādē, kurā piedalījās nozīmīgākie notikumi, tostarp pirmā festivāla skrejceļa izstāde un Starptautiskā Woolmark balvas vīriešu apģērbu uzvarētāja paziņošana.

Juun.J

Tas bija Dienvidkorejas dizaineris Jun.J pirmais izbrauciens pie Pitti, pēc veiksmīgām izstādēm Parīzē iestudēja viņa itāļu debitē, un uzreiz bija skaidrs, kāpēc viņš ir tik karsts. Darbs ar audumiem un griezumiem novatoriskos veidos, Juun.J spēlē ar apjomu un proporciju, lai sniegtu neticami siluetu.

Ar platām pleciem, kas sastāvēja no gandrīz Klaus Nomi proporcijām un biksēm, kas svārstījās no skintight līdz verging uz svārkiem, tā bija kontrastu kolekcija. Viņš parādīja pārdomu parka, motociklu jaka un pinstriped masts ar smagu uzmanību detaļām, topstitching un layering.

Juun.J nosūtīja izsmalcinātas ādas melnā un nedārgojošā miesā, kas nogludina skrejceļu, un izrotāti ar saukļiem, kas atgādina Viktoru un Rolfu. Izcils bija arī ilgi ādas cimdi benzīna zilā krāsā, kā arī pielāgota melna cepure ar plašu dubultbrāztu spārnu atzveltni un liela izmēra auduma malu, kas iekļauta šuvē.

Kopumā tā bija saliedēta un kontemplatīva kolekcija, kurai bija raksturīga cieta Dienvidkorejas dizaina iezīme. Juun.J noteikti ir viens skatīties, jau vienojoties par sadarbību ar Moleskine un Adidas.

Vittorio Branchizio

Milānas Vittoria Branchizio ir vislabāk pazīstams ar savu trikotāžas izstrādājumu, un viņš nedaudz mazinājās, lai nokļūtu viņa reputācijā. Un tas nav slikts. Viņa amatniecības kvalitāte bija acīmredzama viņa rudens-ziemas prezentācijā ar trikotāžas izstrādājumu.

Ģeometrija bija atslēga: bebru vestes, bordo, rožu un muskusa; velta trikotāža Trompe l'oeil kaklasaite krāsu sapratu, izmantojot pullovers un bikses. Turtlenecks iezīmēja stipri, kā arī asimetrija caur jaka stiprinājumiem. Interesanti, ka Branchizio bija uzvarētājs, kas piedalījās 2015. gada jūnija izdevumā Who 's On Next? Uomo, konkurss, ko atbalsta Pitti Immagine, Altaroma un L'Uomo Vogue Itālijas modes labā.

Starptautiskais Woolmark balvu vīriešu apģērba fināls

Visvairāk bija paziņojums par Starptautisko Woolmark balvu par vīriešu apģērbu 2015/16. Pasaulē atradās tikai seši dalībnieki, un to novērtēja daži no ietekmīgākajiem modes skaļruņiem, New Dehli dizaineris, SUKETDHIR.

2009.gadā Dhir nodibināja savu nosaukumu etiķetes pēc apmācības Nacionālajā modes tehnoloģiju institūtā Deli. Viņš apzīmē savu marķējumu kā "indo-centric rietumu vīriešu apģērbu", kas ir redzams viņa uzvarētāju kolekcijā. Viņa prezentācijā dominēja Nehru kaklasiksnas un mūsdienu tradicionālās salvaras darbs, ar blīvu un brūnu gradientu slotiņainām jakām un izteiksmīgām biksēm, kas tulkoja rietumu jutīgumu.

SUKETDHIR pārspēja citus finālistus, tostarp Nīderlandes dalībniekus Jonathan Christopher, Austrālijas speciālistu, P. Johnsonu un Britsu, Agi & Samu, kas pagājušajā nedēļā parādīja uz Zemes tonētu un dizainparaugu vākšanu.

Pitti Uomo 2. dienas izceltos mirkļus nospiediet, izmantojot slaidrādi

1/51

2/51

3/51

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai