Pielūkojot perfektu pulveri: ceļvedis slēpošanas Japānā

Anonim

Izturīgākie Japānas attēli raksturo brīnišķīgo lauku ainavu, apdzīvo pavasara ķiršu ziedus vai iespaidīgu rudens zaļumu.

Bet Japānai nav īsi par elpu aizraujošām ziemas ainavām, un arvien vairāk cilvēku apmeklē valsti, lai izveidotu svaigas dziesmas neskartajā sniegā.

"Japāņu slēpošanas brīvdienas ir par trim lietām: slēpošanu, ēšanu un uzņemšanu."

Japāna ir mājvieta simtiem un simtiem slēpošanas kūrortu - tikpat daudz kā Amerikas Savienotajās Valstīs, valstī ir daļa no tās lieluma. Patiesībā ir teikts, ka gandrīz visi Japānas iedzīvotāji dzīvo pāris stundu laikā no slēpošanas kūrorta.

No pasaules klases dziļa pulvera, līdz pievilcīgiem tradicionālajiem ciematiem, līdz bijušajam olimpiskajam ciematam, izvēles plašums, ko piedāvā piedzīvojumu ceļotāji Japānā, ir nepārspējams. Powderhounds, pievienojiet šo vienu savam spaiņu sarakstam.

Ko iepakot

Neskaitāmi entuziasti uzskata Japānas sniegu par labāko uz Zemes. Viena sezona var sasniegt pat 18 miljonus, un, neskatoties uz šo iespaidīgo daudzumu, tā nekļūst par kvalitāti. Aussieskier.com Richard Ross piedāvā šādu padomu, kā vislabāk izmantot to:

"Laikapstākļi, kas padara Japānas sniegu tik īpašu, pūš taisni no Sibīrijas, tādēļ jums vajag super toasty rīku. Merino vienmēr ir labākais risinājums bāzes slāņiem un sejas aizsarglīdzekļiem, un jūs pat varat iet uz cimdiem un zābakiem ar uzlādējamu siltuma bloku, lai saglabātu šīs ekstremitātes siltas, ja jūsu apgrozījums nav liels. Noteikti dodieties uz aizsargbrillēm ar zemas gaismas lēcām, jo ​​jūs, iespējams, neredzat sauli!

Japānas unikālie sniega apstākļi diktē lielisku aprīkojumu, lai maksimizētu baudu. Tauku pulveris slēpes ļaus jums slēpot vairāk stundas dienā un vairāk dienas nedēļā. Meklējiet kaut ko apmēram 110 mm vidukļa platumā, ar savelktiem galiem un astēm un relatīvi mīkstu elastīgu, lai maksimāli izmantotu dziļu sniegu. Veco skolu purists aptraipīs, bet jums būs pēdējais smejošs, pūšot pūšot tos pulvera līnijās. "

Kad izdarīt ceļojumu

Japānas slēpošanas sezona parasti sākas aptuveni no vidus līdz decembra beigām un turpinās līdz marta beigām vai aprīļa sākumam. Daži kūrorti ir atvērti jau oktobra beigās, un to bieži atbalsta sniega mašīnas.

Ceļošana decembrī var nozīmēt sarežģītu sagaida gaidīšanu, taču atmaksa var būt lieliska. Otrajā sezonas beigās kūrorti, kas tiek atvērti pēc marta beigām, parasti ieiet "pavasara slēpošanas" režīmā, un daudzi piedāvā zemākas pacelšanās biļešu cenas.

Japānas sezonas maksimums ir no janvāra vidus līdz februāra beigām. Tātad sniega kvalitāte ir visaugstākā, bet tā ir arī populāra. Sagaidiet, ka nogāzes ir pārpildītas un plānojat uz priekšu (iespējams, pat tagad).

Nedēļas nogales un valsts brīvdienas ir arī aizņemtas. Jaungada svētki, 3 dienu nedēļas nogale janvāra vidū, 3 dienu nedēļas nogale februāra vidū un ķīniešu Jaunais gads ir īpaši populāri skiiers. No otras puses, darba dienas var negaidīti iztukšot. Mazāk zināmos kūrortos jūs pat varat atrast sev vēlējušos būt vairāk cilvēku.

Kur labākais sniega kritiens

Ar vairāk nekā 500 kūrortiem, no kuriem izvēlēties, nolemj, kur slēpot Japānā, ir biedējošs uzdevums. Daudzi lido zem starptautisko slēpotāju radara, bet nedaudzas ir kļuvušas zināmas visā pasaulē. Labākie kūrorti un sniega apstākļi atrodas Japānas ziemeļdaļā (Hokaido un Tohoku) un kalnos Japānas jūras piekrastē (jo īpaši Niigata un Nagano).

Hokaido

Hokkaido ir aukstākā un visvairāk ziemeļu Japānas sala, un neapšaubāmi iegūst labāko pulvera sniegu. Populārie galamērķi šajā apgabalā ir Furano, Rusutsu un, vislabāk, Niseko. Daudzi uzskata, ka Niseko ir labākais kūrorts valstī.

Nagano prefektūra

Nagano ir mājvieta iespaidīgajiem Ziemeļjānas Alpiem un vairākiem pasaules klases ziemas sporta kūrortiem (vairāki no tiem tika izmantoti 1998. gada Nagano ziemas olimpiskajās spēlēs). Galvenie slēpošanas reģioni ir Hakuba un Otari, Shiga Kogen un Nozawa Onsen apgabals, no kuriem visi organizēja olimpiskās spēles.

Niigatas prefektūra

Ērtības labad Yuzawa Town Niigatas prefektūrā ir grūti pārspēt. No Yuzawa ir pieejami vairāk nekā 20 tuvumā esošie kūrorti pilsētā un blakus esošajam Minamiuonuma apgabalam. Tajās ietilpst labi pazīstami kūrorti, piemēram, Naeba, Kagura, GALA Yuzawa un Iwappara.

Tohoku

Tohoku ir galvenā Honshu salas ziemeļu daļa. Apkārtnē var atrast vairākus sniega apgabalus, bet slavenākais Yamagata prefektūrā ir Zao Onsen. Zao Onsen ir viens no vecākajiem kūrortiem valstī un atrodas slavenā "Ice Monsters".

Jums var rasties grūtības atrast kūrortu, kas ērču visas kastes, tādējādi koncentrējoties uz atzīmējot vissvarīgākās. Apsveriet reljefu dažādām spējām, pulveri, lifta infrastruktūru, vietējo kultūru, ģimenei draudzīgu, kūrorta lielumu, izmaksām, valodas prasmēm, sniega apjomiem, naktsdzīvei, iespējām slēpot ārpus trases un iespējamību atrast "freshies".

Ko darīt, ja neesi slēpis

Pēc ilgas dienas nogāzēs jūs nevēlaties neko vairāk kā karstu dušu un ērtu gultu, bet ar Japānu, kas gaida tevi, gulēt būs atkritumi.

Pārtikas nolūkos vietējā suši-ya (suši bāri) un restorāni izvēlas nacionālo ēdienu. Japānas slēpošanas virtuvē, kas atrodas Alpos, jūs atradīsiet Alpos, nevis marmoru Vagjū liellopu gaļu, kazu kariju, jaikisobu vai kaut ko, kas tiek pagatavota ramena buljonā. Lai iegūtu dzērienus, dodieties uz pilsētu, lai izbaudītu rosīgo izakjas ainu un citus mājīgus, bieži kailus kauliņus .

Tikpat nopietni, kā japāņi runā par slēpošanu, viņi arī nopietni atceras atpūtu. Izpētiet alpīnistu sporta dienu ar iegremdēšanu onsenā - tradicionālajās karsto avotu vannā, kas atrodama daudzos kūrortos vai pie tiem.

Paredzams, ka jūs sagriezieties zemē (atstājiet savu nedrošību mājās) un tīriet sev pirms iekļūšanas tvaikojošos ūdeņos. Sagatavojieties izklaides skaņās, kas svārstās no nemierīgiem un neķītriem.

Četri lietas, kas jums jāzina

Pirms ziemas mēteļu iesaiņošanas un pulvera izsmidzināšanas, ir dažas lietas, kas jums jāzina par slēpošanu Japānā.

Tas ir lētāk nekā tu domā. Japānas lielākajām pilsētām ir starptautiska reputācija, kas izraisa budžetu, bet lauku reģioni (kur atradīsit slēpošanas kūrortus) ir pārsteidzoši ekonomiski. Jo lielāks kūrorts, jo vairāk jūs pavadīsiet, bet pat vislielāko varēsit pārvietoties bez iegremdēšanas jūsu dzīvības ietaupījumos. Japānā ir sliktāk slēpot nekā Austrālijā, Ziemeļamerikā vai Eiropā.

Nāciet ar naudu. Japāņi ir slaveni ar saviem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, bet nav gaidīti daudz, kad runa ir par valūtu. Japānas slēpošanas kūrortos ir grūti atrast bankomātus. Lai nokļūtu tuvākajā apkārtnē, var būt vajadzīga ilga autobusu brauciens pa sniegu. Negaidiet, ka arī jūsu kredītkarte tiks pieņemta. Japāna ir naudas sabiedrība. Nāc gatavi

Izpētiet mazos kūrortus. Japānā ir simtiem slēpošanas kūrortu, un labākās vietas tagad ir plaši pazīstamas starptautiskajam klientam, taču valstī ir arī daudzi mikro slēpošanas apgabali. Slīpnes ne vienmēr ir stāvas, bet iet liekas un pūļus nav. Jūs pat varat atrast savu personīgo pulvera kalnu.

Nesagaida après ainu. Ja vien jūs neapmeklējat vienu no galvenajiem kūrortiem, Japānas kalnā netiks atrasta daudz naktsdzīves. Japāņu slēpošanas brīvdienas ir apmēram trīs lietas: slēpošana, ēšana un onsen-ing. Tikai vietās ar lielu ārzemju viesu skaitu ir aizņemti bāri. Izlemiet, vai vēlaties tukšus maršrutus un minimālu ietekmi uz ārzemēm, vai arī aizņemts brauc ar dzīvīgu nakts izklaižu ainu.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai