Reāls iemesls, kāds jums nekad nebūs

Anonim

Kā personīgais treneris es gūtu ieskatu daudzos cilvēka uzvedības aspektos.

Mana pirmā trešdiena var tikt iztērēta ar mazu uzņēmumu vidēja līmeņa vadītāju, kurš saskaras ar identitātes krīzi, nespēja gulēt, un bija novēloti mācīties.

Vidējais no rīta, klients, kurš 4-5 stundu miegu aizlidoja naktī no Ziemeļamerikas, pietrūkst mūsu iesildīšanās laikā, apspriežot Āfrikas politiķa piekļuvi cauruļvadiem.

Mindset, kas jums nepieciešams

Šie ir lieliski piemēri klientiem, kuri var parādīt 110 procentu uzmanību sesijai un pēc tam noklikšķināt uz sanāksmes sagatavošanas minūti, kad mēs beidzam, jo ​​viņi dodas uz pilsētu, lai parakstītu miljardu dolāru nomas kārtību.

Viņi ir pilnīgi atšķirīgi cilvēki, kas dzīvo savā realitātē, gan intensīvi dažādi, gan aizņemti. Un tas ir tāds cilvēka veids, kuram vajag kļūt, ja vēlaties kļūt piemērotam, izkropļojāt, iztaisnot vai neatkarīgi no jūsu fiziskajiem mērķiem.

Bet kāpēc jūs nekad neesi tur nokļuvis?

Intensitāte ir pašpārliecināta. Kad koki pazūd mežā, mūsu spēja koncentrēties uz uzdevumu pie rokas kļūst mēms mūsu uzdevumu sarakstos. Neatkarīgi no tā, vai jūsu darba laiks ir no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 vai no plkst. 5.00 līdz plkst. 12.00, "aizņemts" parasti ir termins, ko mēs apgāžam, kad esam zaudējuši kontroli pār mūsu grafikiem ārējo mainīgo dēļ.

Jūsu izvēle kļūst reaģējoša un jūs zaudējat kontroli

Ja jūs nederat, visticamāk, jūs izmantojat dīkstāves, nevis noskaņot, nevis atgūtu. Kā Joda vienīgais reitings bija teicis: "Izsmeļ mūsu labos nodomus, veselīgai dzīvei iziet ārpus loga". Citiem vārdiem sakot, iegūstiet savu sūdi ārpus sporta zālēm, un jūs redzēsiet rezultātus.

Jūsu nedēļas nav maģiski kļūst aizņemtas

Raksti ir redzami, vai jūs strādājat maiņās, skatiet klientus visu dienu vai zinu, ka ceturtdienas ir starpvalstu ceļojuma diena. Mēs kļūstam strikti un aizņemti, kad mēs virzām robežas, ignorējot šos paredzamos modeļus un pieņemot lēmumus, kas apdraud mūsu sniegumu sporta zālē.

Pārtraukt savu nedēļas nogali ir lielākā kļūda

Tas nodrošinās, ka ķermenim ir maz laika. Atļautais laiks atpūtai un rehabilitācijai ir viens no visizplatītākajiem scenārijiem. Tāpat nedēļas nogalēs, kas bieži vien piesaista speciālistus, profesionāļi parasti ir pamanījuši nedēļas nogali un meklē nejutīgu uzvedību, piemēram, sliktu ēdienu izvēli un pārāk daudz alkohola.

Šie paradumi savieno sevī

Cilvēks, kas cīnās, meklē pārliecību. Kamēr kāds, kas atrodas viņa spēlē, izskatās pārliecināts un spējīgs. Citus cilvēkus uzskata par briesmām, pēdējo kā līderi. Džeimss pieprasa dzert piektdien, līderim ir mērķi sasniegt un agri uzcelt uz sēdi.

Viņiem ir ļoti atšķirīgas nedēļas nogales un, ciktāl šis cikls pastāv, viņiem tiek piemērota atšķirīga attieksme un tie izpaužas dažādos rezultātos. Šie rezultāti ir noteikti mūsu ikdienas uzvedībā.

Pārvarēt izpausmes caur elastīgumu

Tas vienmēr ir vieglāk pateikt, nekā darīts, bet veiktspēja ir zināšanās, kur vēlaties nokļūt un optimizēt ikdienas izvēli, lai jūs tur nokļūtu.

Sēdēdamies un nosakot prioritātes, kas jums ir svarīgs pašreizējā dzīves posmā, jūs varat iegūt milzīgu skaidrību par ikdienas ikdienas izvēli, kas jums jādara. Pirmais solis ir identificēt to, kas jums ir svarīgs, un tādējādi, kas jāievieto jūsu ik nedēļā.

No turienes, mērķus var iestatīt, lai novērstu jūsu regresijas uzvedību, atstājot laiku, lai vairāk pārvietotos uz priekšu.

Beyonce, tāpat kā jūs, dienā ir tikai 24 stundas. Dzeršana, televīzija un sociālie mediji kopā apvieno milzīgu laiku. "Numbing" uzvedība, kas novērš prāta darbību kā ikdienas ikdienas intensitātes pārvarēšanas mehānismi.

Kā vienkāršs piemērs, pieņemsim, ka jūs darāt:

  • 3 stundas dzeršanas piektdienā un sestdienā
  • Apvienota ar TV stundu naktī
  • Pārbaudiet Facebook un Instagram 5 minūtes trīs reizes dienā.

Tas kopā ir 14 stundas un 45 minūtes nedēļā, kas atbilst 22% vai jūsu pietrūkstais laiks vai 2 stundas dienā.

Ņemot laiku, laiks un ēdiena gatavošanas laiks ir par skaidrības radīšanu telpā.

Izpratne par jūsu dzīves stadiju, jūsu prioritātēm un jūsu izvēles sekām ir būtiska nozīme, ja vieta ir padarīt jūsu sapņus par realitāti.

Citiem vārdiem sakot, lai izveidotu fitnesa laiku, līdzsvarojiet savu grafiku ar savām prioritātēm un pielieciet pie ieročiem. Viņiem būs nepieciešama pilnīga garīgā un fiziskā pievēršanās, lai viņi varētu augt.

Jordan Ponder ir Paramount Recreation Club & Transform Health dibinātājs Sidnejā, Austrālijā. Pārveidot Veselība ir izveidota, lai iedvesmotu pastāvīgo veselību un uzlabotu sniegumu. Sazinieties ar Jordāniju, lai organizētu konsultācijas par uzturu, fitnesa un dzīvesveidu.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi