Ryan Gosling parāda jums pareizo ceļu, lai Rock Work Boots Public

Anonim

Daudzi vīrieši tur ir tur. Apglabāts pāris ādas zābaku sēžot brīvi savā istabas stūrī, izdzēsts uz tumsu tikai, lai pārtvertu savus gadus un ļaunprātīgu izmantošanu uz lauka. Un tur viņi līdz šai dienai ir atstāti novārtā, izpostīti, bet joprojām ir neskarti.

Nu ir pienācis laiks putekļiem no nogurušajiem vecajiem kickers un atjaunot tos jūsu mūsdienu garderobi šodien - un Ryan Gosling gatavojas parādīs, kā to izdarīt. Nesenajā Comic-Con konferencē San Diego Goslings parādījās uz skatuves ar viņa Blade Runner līdzzvaigznes slāņveida džinsa apģērbs. Acu satveršanas gabals? Smagi izturēts putekļu zeķu zābaki.

Mēs šeit protestējam. Ryan Gosling var padarīt kartupeļu maisu izskatīties labi, bet tur ir noslēpums aiz savvy stils pārvietot, un tas ir, lai saglabātu to ļoti gadījuma un saskaņā ar pārējo jūsu izlasītam izskatā. Ryan Gosling daudzos gadījumos ir pierādījis šo teoriju, sabojājot satrauktus un izturīgus zābakus ar bordo bumbvedes jakas, melno džinsu, mazgātu džinsu, indigo bikses un vestes jakas. Kopējā tēma šeit ir saglabāt izskatu ikdienas un apakšas aprīkots.

Kad jūs izietu tālāk par šīm robežām un dodieties uz lielākām biksēm, jūs nokļūsiet bīstamā vietā, piemēram, izskatās, ka jūs esat tikko nākuši no gleznošanas nojumes desmit akru saimniecībā. Tas pats attiecas arī uz izturīgu kurpju savienošanu ar jebkāda veida formālu apģērbu - vienkārši nedariet to.

Tāpēc atcerieties, kad rodas šaubas, neizmetiet izturīgo ādu. Tā vietā pāri brūnā vai melnā ādas zābaki ar džinsu un citu pamata meklēšanu retro spin nedēļas nogalē skapis.

Nepieciešama papildu palīdzība.

Kā valkāt katru zābaku stilu

1/5

2/5

3/5

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai