Ryan Reynolds "kauja ar trauksmi pierāda, ka vīriešu uztvere par garīgo veselību mainās

Anonim

"Hei, kā tas notiek?"

"Jā, labi, kā tev?"

"Jā, nav slikti, nav slikti."

Kādā brīdī cēlā māksla neuzved draugus uz leju, kad sākusies slikta diena, kas ietekmē jūsu garīgo veselību? Vai joprojām ir tabu, ka puiši runā par viņu ~ izjūtām ~? Nevienam no šiem jautājumiem nav vienkāršas atbildes. Tomēr, ja Ryan Reynolds jaunākā intervija ar New York Times ir kaut kas cits, laiki mainās.

Visā intervijā Deadpoola zvaigzne atklāja: "Man ir trauksme, man vienmēr ir bijusi trauksme. Brīdī, kad es esmu noraizējies par šo" lietu, un es esmu bijis tumšāks spektra gala, kas nav jautri "( NYT ).

"Pirms katras sarunu izstādes iznākšanas viņš izjūt bailes un sliktu dūšu un kļūst pilnīgi pārliecināts, ka viņš varētu nomirt."

Kaut arī viņš piekrīt viņa tēvam, mācot viņam būt: "Uzmanies, klausies uzmanīgi un traģēdija par absurdu, " Reinolds pastāstīja The Times, ka viņa satraukums sākās ļoti agrā vecumā, kad viņš kļuva par "ādu pārklājis mikrouzņēmēju", kas tīrīja māja un zāles pļaušana, mēģinot salabot "visu, kas varētu likt tēvam ieslēgties".

Neatkarīgi no humora (sk. Viņa čivināt barošanu), lai risinātu trauksmi, Reinolds teica NYT, ka viņš izmanto "Headspace" lietotni un atgādina, ka, tiklīdz viņš staigā uz skatuves, sajūta izzudīs; "Kad aizkari atveras, es ieslēdzu šo knucklehead, un viņš veida pārņem un iziet vēlreiz, kad es staigāju no set."

Neatkarīgi no tā, ko bērni grāmatas, es izlasīju manu karojošo mazuli lidmašīnā, stāsta morāls vienmēr ir kaut kas par vasektomiju.

- Ryan Reynolds (@VancityReynolds), 2016. gada 7. augusts

Lai apspriestu Reinoldsa nozīmi, kas publiski atvērta, mēs saskaramies ar D'Marge dibinātāju Luc Wiesman, kurš teica, ka tas varētu būt vīriešu psihiskās veselības pārtveršanas punkts:

"Vīriešu slavenības, kas atklāti runā par trauksmi un depresiju, ir milzīgs solis pret vīriešiem, kuri aplūko šo jautājumu ar daudz pozitīvāku un vadāmāku gaisotni. Tas ietekmē tik daudz vīriešu, bet tik daudzi atsakās par to runāt. Pilns kredīts Ryanam, lai pārņemtu sevi un runātu par to. "

Vīriešu reakcija uz Reddit, vietni, kas pazīstama kā ļaundabīgais trollings nekā emocionālās epifānijas, arī liecina, ka puiši sāk domāt par trauksmi un depresiju jaunā gaismā. Ir pienācis laiks, bet noteikti, bet šīs atbildes uz Reynolds interviju parāda, cik tālu mēs esam ieradušies, jo runā par kaut ko citu, nevis sportu, jūs nopelnījāt neērti klusumu.

  • Trauksme nav joks. Dažreiz ir nedaudz vai divas nedēļas no uzbudināmas zarnas un sliktas drūmas, un dažreiz tas ir vienreizējs jūsu kaklā. Dažreiz tas norūpējies par kāju uzbrukumu un reizēm reizēm sajūta ir reibonis bez iemesla.
  • Trauksme var izpausties fiziski un būt diezgan novājinoša. Es domāju, ka tas ir kaut kas cilvēkiem, kas to nesaņem, nesaprot. Tas nav tikai nervu. Tas ir emocionālās panikas simptomi, kurus jūs pat nezināt, ka jūs piedzīvojat.
  • Es vienu dienu atstāju darbu, jo manas krūtīs ir asas sāpes. Domāja, ka tas bija sirdslēkme (tā nebija). Gandrīz bija faktiskais sirdslēkme, kad rēķins nāca.
  • Tas ir kā ļaunais mainīgais ego. Tas precīzi zina, ko jūs šajā brīdī baidījāties, un tieši tā tur nokļūst jums.
  • Es dzīvoju kopā ar GAD, tāpat kā 9 gadus (un esmu 24), un tikai pulcināja spēku doties pie psihiatra, tāpat kā pirms 9 mēnešiem, jo ​​tas izpaudās arī depresijā. Damn tā raupja.

Un tas nebija tikai atzīšanās. Lasītāji arī bija rokās, lai piedāvātu motivāciju un atbalstu.

  • Apsveicu, kā atradāt savu ceļu psihiatram. Šis solis ir grūti kā padarīt, bet, kad tas ir izdarīts, jūs esat ceļā uz kādu labu asiņu sūdi.
  • Es priecājos, ka jūs iemācījāties sajūtos, kā es jūtos.
  • Dažreiz jūs kaut ko izlasaties un tas ir kā "tas, ko šī persona to izpaužas" palīdz man justies labāk, zinot, ka es neesmu viens!
  • Man ir tā pati lieta. Vingrinājums palīdz man daudz. Īpaši darbojas. Man bija sliktas dažas dienas, un tas sucks. Man vienmēr ir jādara kaut kas.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus