Ietaupiet laiku un naudu, izmantojot šos zemas uzturēšanas vīriešu frizūras

Anonim

Zemais tehniskās apkopes cilvēks var justies neaizvietojamu par stilu padomiem un kopšanas rokasgrāmatām. Viss, kas viņam grib, ir saglabāt lietas vienkārši, savukārt modes gurus un frizieri bombardē viņu ar pastāvīgiem aicinājumiem valkāt vairāk, darīt vairāk, būt vairāk.

Nav šeit D'Marge. Mēs novērtējam dandies tikpat daudz kā zeme-zeme dudes. Varbūt jums nav prasmes. Varbūt jums nav laika. Varbūt tu esi tikai pārāk slinks, lai izspēlētu. Lai kāds būtu jūsu iemesls, kā izvēlēties matiem bez piepūles, mēs esam apkopojuši piecus stilus, kas jums izskatīsies labi, ar mazu darbu.

Noapaļots līdz pilnībai

Let's get šo vienu no ceļa tieši tagad. Nr frizūra ir zemāka uzturēšana nekā matu vispār. Ja jūsu galvas āda ir dabiski gluda, tas ir neuzmanīgs. Ja jūs neesat svētīts ar baldness, tas joprojām ir viens no vienkāršākajiem izredzes sasniegt. Vienīgā prasība noņemt šo anti-stili ir laba formas galva.

Fittingly Buzzed

Buzzcut ir vīrišķīgs un prasa minimālu piepūli. Ielieciet to bez izstrādājuma vai stila ar mazliet pastu, lai iegūtu vairāk kopts izskats. Jūsu pavisam jaunu buzz var papildināt ar īsu, kārtīgi apgrieztu bārdu, kas novērš vajadzību pēc ikdienas skūšanās un divkāršo jūsu zemo uzturēšanas jaudu.

Slick it back

Nosauciet to par militāro atriebību vai Macklemore kopiju. Katrā ziņā, zemais vai tradicionālais griezums ir viegls variants pat visnoderīgākajam cilvēkam. Glabājiet matus īsos aizmugurē un sānos, kā arī uz augšu, bez sajaukšanas. Atstājiet virskārtu neskartu, velciet to atpakaļ un pievienojiet nedaudz pomādes lūpu efektam. Tas aizņems 2 minūtes, un jūs esat mūsu durvis.

Pinkains kā svētdienas rīts

Ja jūs esat pusaudžu boibander ar simpātiju par Taylor Swift vai surfy dude, kam patīk sālsūdens efekts, tas ir jūsu izskatu. Grow matu garu un brīvs. Izgrieziet to slāņos ar nedaudz nesagrieztu, gultas galvu. Lai stils, vienkārši uzklājiet produktu mitriem matiem un kratot. Turpiniet kratīšanu visu dienu. Tas padara ventilatorus apslāpēt.

Live Long (& Tie It Back)

Ja tas darbojas Jared Leto un Willy Cartier, cik tas var būt slikts? Nav labs dzīve devīze, bet laba pieeja matiem vairāk piedzīvojumu vīriešiem. Leto iemācās piesardzību un griezēji, lai vējš, ļaujot viņa saldajiem slēdzenēm pieaugt līdz iespaidīgiem Jēzus līmeņiem. Mēs visi nevaram būt rock zvaigznes, bet vismaz jūs varat izskatīties kā viens.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi