Noslēpumains garīgās veselības ieguvumi

Anonim

Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir palielināt vai samazināt fiziskās aktivitātes fiziskās priekšrocības. Jūs izskatīsities labāk, dzīvosit ilgāk, viņiem būs vairāk seksa un vairāk enerģijas, bet kā par to, kā vingrinājums var dot jums prātu?

Izrādās, ka trieciens trenažieru zālē var radīt brīnumus jūsu garīgajai piemērotībai, kā arī izgriezt sev jaunu sešu iepakojumu. Šeit ir daži veidi, kā treniņš var palīdzēt jūsu grunts.

Palīdz izvairīties no kognitīvo samazināšanās

Acīmredzot, vingrinājums var palīdzēt jums radīt jaunas smadzeņu šūnas pat pieaugušā vidū, jo īpaši hippokampā (smadzeņu daļa, kas ir atbildīga par ilgtermiņa atmiņām un telpisko navigāciju). Un, kamēr jūsu hipokampis, dabiski, samazinās, kad jūs sasniedzat vecumu, kas potenciāli var izraisīt demenci un kognitīvo sabrukumu, fiziskais treniņš faktiski var palielināt tā izmēru pat par 2%, tādēļ jūs nekad neaizmirsīsit to smagnējo maratonu, kuru jūs izdarījāt 26 gadu vecumā.

Uzlabo jūsu spēju apgūt jaunas prasmes

Tāpat kā mācīties, kā tupēt kā profesionāļus, fiziskās aktivitātes palīdzēs jums apgūt jaunas prasmes pat pēc tam, kad esat pametuši trenažieru zāli. Pētnieki atklāja, ka 5 mēnešu ilga pieredze var izraisīt ripped rig, bet arī palielina asins pieplūdumu smadzeņu garozā, smadzeņu daļā, kas ir atbildīga par atmiņu, domas un uztveri. Pētījumos pārbaudītie pērtiķi ievērojami uzlaboja to, cik ātri viņi apgūst jaunas prasmes.

Jūs paliksiet atdzist zem spiediena

Izvairieties zaudēt savu sūdi, palielinot savu treniņu rutīnas. Veicot fizisko aktivitāti, jūs visā jūsu ķermenī sūknējat labu neirotransmiteru, kas pazīstams kā endorfīns. Tāpat kā morfīns augsts, šie endorfīni rada "vingrošanas izraisītu eiforiju", padarot pārējo dienu mazliet mazāk stresa un palielinot kopējo laimi. Ļaunprātīgs boss un dusmīgs draudzene, pazudis.

Palīdziet pieskarties radošumam

Neatkarīgi no tā, vai jums ir rakstnieka bloks vai vienkārši nepieciešams iegūt šīs radošās sulas, plūstot taku uz ilgu gājienu, skriešanu vai ciklu, var radošumu palielināt līdz pat divām stundām pēc tam. Faktiski, veicot brīvā daba un būt ar vienu ar dabu, var pārsteidzīgi pēcdzemdību iedvesma dramatiski. Kā apgalvo filosofs un autors Henrijs Thoreau, viņa domas sāka plūst "brīdi, kad manas kājas sāka kustēties".

Palīdzi jums izgāzties slikti

Dopamīns - "atlīdzība par ķīmiskajām vielām" tiek atbrīvota, reaģējot uz jebkāda veida baudu, sākot no pārtikas, līdz seksam, narkotikām un pat vingrinājumiem. Īsas nodarbības var efektīvi novirzīt narkotiku vai alkohola atkarības, padarot tās de-prioritāti alkas (vismaz īstermiņā). Vēl viens ieguvums? Pēdējo uzkodu un alkoholisko dzērienu nokļūšana parasti izjauc jūsu diennakts ritmus, kā rezultātā diezgan sirsnīgs nakts miegs. Vingrinājums var palīdzēt atsākt ķermeņa pulksteni, tāpēc jūs viegli atradīsit sienu.

Laiks pārskatīt šo sportistu dalību? Mēs tā domājām.

(izmantojot Thrillist & Huffington Post)

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi