Krekls un Tie kombinezons, kas jūs pamanīsit par pareizo iemeslu dēļ

Anonim

Kad tas ir iestrēdzis ar stulbākiem baltiem krekliem un aizēnotiem brūniem kostīmiem kā vienīgo biroja izvēli (domā Džons Hamms Mad Men), vīrieši ir atbrīvoti, lai šajās dienās strādātu gandrīz jebkurā krāsainā kreklā. Un lielākajā daļā darbavietu pat ir izvēle valkāt kaklasaiti - vai nē. Un drukāts, krāsains tajā.

Neskatoties uz brīvību, daudzi ir iestrēdzis darba apģērba skrūvē, piespiests drošā krāsainā kaklasaite un balta krekla kombināts, vienkārši tāpēc, ka jūs nevēlaties skatīties pārāk fashun ar saviem vienaudžiem. Attiecībā uz citiem, sacelšanās pret urbumu ir radījusi neona kaklasaiti ar trokšņainu raksta kreklu sadarbību, kas ir daudz sliktāka nekā salda.

Šeit ir mūsu galvenais rokasgrāmata par kreklu un kaklasaišu kombinācijām (kas jums piešķirs reklāmu). Jūs nopietni uztverat savu darbu un profesionālo stilu, tāpēc nākamajā galdu sanāksmē nogalini tos.

# 1 krāsu kontrasts

Šajās dienās krekli debeszilā krāsā ir ļoti korporatīvi. Un pēdējos gados arī gaiši rozā. Labākās ziņas Abas šīs pasteļtes ir oficiālās krāsas 2016. gadam. Tāpēc mēs esam izvēlējušies divus šī raksta noklusējumus. Sāksim ar gaiši rozā vai gaiši zilu kreklu valkāšanu - izmantojot kontrasta krāsas.

Kontrasta krāsas atrodas krāsu rata aizmugurē. Tātad, zilā krāsā, izskatās oranžā, sarkanā vai dzeltenā krāsā, bet izslēgtajā versijā (ne mandarīns, lūdzu), tāpēc toņi ir vairāk kā apelsīnu, burgundu un sinepju vai zelta.

Pink? Nu, pastels krekls vairs nav sievišķīgs ar vīriešu kara flakonu (rozā kontrasta krāsa uz stūres). Iet uz, pievienojiet kādu sass uz jūsu darba vietas stilu.

# 2 papildu krāsa

Turot ar zilā krekla motīvu, atrast kaklasaišu papildinošu, tonālu vai analogu krāsu ir biroja uzvara. Zaļā krāsa ir zilā krāsā. Meža zaļā kaklasaites darbs ir izsmalcināts un bez piepūles, bet pamata neitrāls - kokogles un brūns - ir ideāli piemērots vīriešiem, kas strādā ar mākslīgo jaciņu - vai tas būtu, logu vai krītu svītru.

Violetā vai purpursarkanā (vienmēr dziļā nokrāsā) ir toniski rozā krekls. Vienkārši izvairieties no sarkanās (līdz sadursmām) un rozā rozā, kas izskatās mazliet slikts. Uzticieties, ka jūsu estētiskie instinkti ir rozā krāsā, un, ja jūs esat pārāk saharīns, mainiet to tout de suite .

# 3 adīt uz drukāšanas

Texture-in fashion - ir paredzēts viduvēji bloķēt krāsu un dot tai ļoti nepieciešamo dziļumu. Adīt saites ir prima madonnas no faktūras, starring frontes un centrā; pacelt pat viskrāsaināko un drukāt kreklu ar savu graudaino sitienu.

Pārsvītrots ar svītrainu vai džemperispārka kreklu, visticamāk, vislabāk darbojas neitrālās knit saites. to graudainība, kurai ir ezers, organiskā sajūta, pievienojot modeli trokšņa dabiskajam elementam zem tā. Izvēlēties zaļo, gaišo, melno vai brūnu, lai pārliecinātos uguns uzvarētu birojā - it īpaši, ja krekls jau spēlē krāsaino karti labi.

Trikotāžas saites padara atsvaidzinošas pārmaiņas no visaptverošiem zīda stila veidiem un pievieno laipnu lifts pielāgojumam. Lai iegūtu papildu sprādzienu, dodieties uz tīru zīda šķirni ar divu toņu adīt; tas izskatīsies interesanti, izliekts tuvu (lieliski piemērots klientu sanāksmēm) un vēsumā sajaucas no tālu (pietiekami tonēti, iesniedzot galdu).

# 4 Pattern Clash

Iespiesti krekli, kur lietas var kļūt sarežģītas. Svītrainām krekli ir daudzveidīgāki un tos parasti var sapārot ar lielāku vai mazāku raksta kaklasauru bez kaklasaites zaudēšanas. Tomēr pārbaudiet, vai krekli izskatās labāk ar lielāku raksta kaklasaiti.

Par to puisi, kurš vēlas iet treknrakstā, meklēt uz paisley un ģeometriskās izdrukas. Atslēga pieliek standarta krāsu kārtulas, kā minēts iepriekš - papildinošs vai kontrasts - un tas ir jauki izskatās, kad kāda daļa krekla krāsu ir attēlota kaklasaites drukā.

Stripes izskatās lieliski arī pārbaudiet krekliņus. Vienkārši saglabājiet kaklasaites joslu lielu un treknu joslu - turiet to pret čeku kreklu un nodrošiniet vienu no krāsas uz kaklasaites (kaut kur) uz krekla. Tas pats attiecas uz Polkas punktiem.

Tāpat kā jebkurā laikā, kad jūs kleita, noteikti pārbaudiet sevi, pirms jūs apņemties izskatu. Ja tas jūtas neērti, pārāk aizņemts vai piespiedis, tā vietā tiek pievienota bloķēta krāsa. Un izejiet no durvīm.

# 5 modelis perfekts

Atbilstoši izdrukas - svītras uz svītrām vai čeku pārbaudes - neskatoties uz šo pazīstamību, var būt tikpat sarežģītas kā konfliktējošas izdrukas. Sāksim ar pārbaudēm.

Loga paneļa pārbaude ir vairāk atvērtāka, jo tā tiek saskaņota ar citu pārbaudi, jo skala ir tik liela, un modelis ir tik smalks. Mazie gingham check krekli ir tradicionālie un gadījuma rakstura darījumu pasaule, bet nedarbojas labi pārbaudīti kaklasaiti.

Tā vietā izvēlieties bloķētu krāsu kaklasaiti un papildiniet vienu no krekinga krāsas.

Stripes ir daudz vieglāk dubultā. Vienkārši mainot virzienu. Vertikāls svītrains krekls izskatās lieliski savienots ar horizontālu vai pa diagonālu svītrainām kaklasaiti. Starp šiem diviem gabaliem ir krasa kontrasts, kas divus draudzīgi ļauj jums ieraudzīt savā biroja nedēļā stilā.

# 6 ikdienas un tīrs

Minimālisma dēļ, izskatās izveicīga un tīra, jūs saglabāsiet pārliecību darbā. Tonāla un tekstūras izteiksme ir stilu ceļš, kas šeit jāuzņem.

Izvēlieties bloķētu krāsainu kreklu - zilu, zaļu, pelēku vai savu iecienīto pasteļtoņu - kaklasaiti. Ieskrūvējot rakstainu kreklu, izvēlieties grenadīna zīda kaklasaiti, kas izgatavota vienkrāsainā krāsā ar vizuālo interešu sajūtu, unikālā austā - smalkāka nekā parasti zīdaini adīti kaklasaiti, bet gražīgāka par plakanu kaklu.

Vienkrāsas krekli un kaklasaišu kombinācijas strādā - gaiši zils krekls ar jūras kaklasaiti - jo īpaši, ja jaka ir skaļa drukātā veidā, krāsa vai tekstūras šedevrs, piemēram, tvīds.

Visbeidzot, jūsu ikdienas piektdienu stila arsenālā ir nepieciešams džinsu krekls - viens ar izgriezumu vai taisnu apkakli, lai saglabātu uzņēmējdarbības stilu. Bagātināta tekstūra un indigo nokrāsu masīvā, tagad visiem kokvilnas krekliem ir neitrāls flanelu kaklasaite - lai to pielīdzinātu mantojuma džinsa kreklam un zemniecisks tvīda mētelis.

SAISTĪTĀ: rokasgrāmata šūpošanas džinsu krekli kā nelīdzens džentlmenis

Galīgais vārds

Ne vienmēr esi balts krekls urbis. Atskaņojot apkārt ar kontrastu un tonālo krāsu sajaukšanu - un zīmējumu drukā - jūs drīz iemācīsities, kas darbojas un kas nedarbojas.

Ideja ir atklāt dažas pārejas kombinācijas, kas atbilst jūsu ādas toni un personīgo stilu, padarot dress dressed pirmdienas rītā, tikai mazliet vieglāk. Viens zelta likums Jūsu kaklasaite vienmēr būtu tumšāka, nekā bez krekla, bez izņēmuma.

SAISTĪTĀS: Šīs saites uzņems jūsu kostīms spēli no nulles uz varoni

1/9

2/9

3/9

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi