Vienkārši ieradumi, kas pierāda, ka esat labi izglītots cilvēks un ne asinsnis slobs

Anonim

Kopšana Cik grūti tas var būt? Ļoti ļoti tā, ņemot vērā mūsu fiksāciju ar jaunākajām frizūru tendencēm un ātrajiem trikiem labākiem sejas matiem. Un tad ir mancaping - uz leju zemāk. Ak, vai.

Neatkarīgi no kopšanas kruķa, vienkāršs ir tik daudz labāks kā kaut kas pārmērīgs. Kāpēc mēs esam izveidojuši ātru sarakstu ar to, kas tiek uzskatīts par pazemīgu ieradumu, lai kļūtu par rūpīgi koptu vīrieti: nevainojama āda, jauki mati un baltie zobi. Neviens nav dzimis skaisti. Šeit ir 6 kārtīgi uzturotu vīriešu ikdienas ieradumi, kurus katram cilvēkam vajadzētu izmantot ikdienas vannas istabā.

Jums ir parakstīts aromāts

Jūsu ķelne vai smaržviela daudz saka par personīgo garšu, tāpēc labi uzraudzītiem vīriešiem tas ir patīkams. Pirmkārt, dodieties uz cienījamu smaržu pārdevēju - vienu, kas mazumtirdzniecībā pārdod gan lielo nosaukumu, gan labāko pārdevēju un boutique aromātu. Uzklājiet un šņaukieties, un ļaujiet smaržam uzkarsēt uz kartes vai ādas. Iepazīstiet to, ņemiet to mājās kopā ar jums, dzīvojiet ar to laiku - tikai tad jūs varat patiesi zināt, vai tas jums patīk vai nē.

Ja jūs neesat apmierināts ar izsmalcinātu zīmolu (vai saturu ar smaržu, tāpat kā visiem pārējiem), tad iegūstiet pats pats smarža. Tāpat kā ekskluzīvs apģērbs, tas atbilst jūsu personībai un stilam, piemēram, cimdam. Kopumā ņemiet laiku, lai mēģinātu-pirms-jūs-nopirkt. Cilvēkam ir smaržas, nevis lojalitāte ar Team Citrus, Team Sugar vai Team Spice.

Jūs suku (un diegs)

"Cik karsts ir slikta elpa, " neviens teica nevienam. Tāpēc ir svarīgi, lai zobu higiēna - līdz nieciņai smiltei. Flossing veic apmēram 40% no darba, kas nepieciešams, lai noņemtu lipīgās baktērijas vai zobu plāksnīti, it īpaši starp zobiem, kur suku nesasniedz.

Plankums rada skābi, kas var izraisīt dobumus, kairināt smaganas un izraisīt smaganu slimību - vienu no galvenajiem sliktas elpas cēloņiem. Tu seko? Ne pat mutes skalošana vai gadījuma rakstura piparmētra nomelina labu diegs. Baidās no sarkanajiem materiāliem? Asiņošana nozīmē, ka smaganas ir iekaisušas, jo plāksne ir izveidojusies un jātīra prom. Bruto. Bet neļaujiet to atturēt. Floss - vismaz reizi dienā, un asiņošana, plāksne un slikta elpa ir jāpārtrauc.

Jūs zināt savu matu tipu

Viss ir kārtībā un labi, lai gribētu visskaistāko sezonas frizūru. Bet rūpīgi strādājošie vīrieši vispirms zina savu matu tipu un pēc tam izlemj par praktisku frizūru, pamatojoties uz to, ko viņiem radīja ģenētika. Šīs ir galvenās matu īpašības, kas jāapsver:

  • Blīvums: bieza, vidēja vai plāna
  • Porainība: matu spēja noturēt mitrumu (zema, vidēja vai augsta)
  • Elastīgums: matu spēja stiept un nepazust (zema, vidēja vai augsta)
  • Mīkstošais raksts: taisns, viļņains, cirtains vai viegls

Atšifrējiet matu tipu, izmantojot iepriekšminēto kontrolsarakstu. Bet pārliecinieties, ka to darāt tikai tad, ja mati ir dabiski : sausa, tīra un bez jebkāda matu produkta, kas kavē patiesu novērtējumu. Pēc tam dodieties uz frizieri (ar fotoattēlu, ja vēlaties), lai izskaidrotu izskatu, kāds jums ir pēc. Tad ar pro apstiprinājumu jums vajadzētu turpināt ar savu sapņu frizūru.

Jūs zināt savu ādas tipu

Labi kopts vīrietis, tāpat kā mati, zina savu specializēto ādas tipu. Galvenie ādas tipi vīriešiem ir eļļaini, sausi, jutīgi un normāli. Neatkarīgi no tā, vai jums jātur vairāk mitruma atpakaļ ādā vai jāiznīcina eļļas, kas saistītas ar iestrēgtām porām, jūsu ādas dabiskais stāvoklis (tas, ko patiešām rada ģenētika un diēta) ietekmēs, kādus ādas kopšanas līdzekļus jums vajadzēs, kā arī to, cik intensīva režīms

Tad ir fiziskā vide, kurā jūs dzīvojat / strādājat. Darbs birojā? Apsveriet gaisa kondicionēšanas ietekmi uz ādas izžūšanu. Un, ja jūs esat ārpus darba, saule un vējš abi spēlē daļu no žāvēšanas un pat dedzināšanas ādas. Pamata ādas kopšanas līdzekļi ietver mitrinātu mitrinošu līdzekli (ar papildus aizsardzību pret UV starojumu plus plus), sejas tīrīšanas līdzekli un exfoliator (paredzēts izmantot pirms skūšanās).

Jūs vienmēr rezervējat iepriekš

No frizieris, kurš sašvelk pie nagu speciālista, kas atvelk kutikulus, labs kopts vīrietis ir saskaņots ar viņa ārštata grooming rutīnu (pēc dažu pētījumu par labākajiem bārmedniecības veikalos, protams). Vēl svarīgāk ir tas, ka viņam ir savi matu, bārdas, vaksācijas un "neatkarīgi" iecelšanas rezervēti iepriekš.

Tātad, tas nekad nav iemesls, lai meklētu apkaunojošu, vienkārši tāpēc, ka viņš nevarēja sazināties ar savu personīgo personu. Apmeklējiet šos cilvēkus ik pēc 4-6 nedēļām un ārkārtas situācijās tiem ir paātrināta izsaukšana.

Jums ir bumbiņas, lai meklētu palīdzību un padomus

Tas noved pie vissvarīgākā vienkāršā ieraduma labi uzturamiem vīriešiem - viņi meklē palīdzību vai padomu no citiem. Ja neesat pārliecināts par savu ādas tipu, konsultējieties ar ādas / skaistumkopšanas terapeitu vai ārstu, jo īpaši saistībā ar smagu taukainu / sausu ādu (problēma varētu būt daudz dziļāka nekā noteiktu sejas krēmu).

Vai nevarat atšifrēt savu matu tipu? Nākamajā reizē tērzējiet pie barberga un uzziniet, kāds jums ir. Mēs garantējam, ka tie būs iespaidu, ka jūs pat uztraucāt jautāt. Un tad, kā profesionāļi, viņi var ieteikt atbilstošus matu kosmētikas līdzekļus, lai paceltu matu spēli.

Visbeidzot, atrodiet sievieti savā dzīvē (draudzene, sieva vai māsa) un mazliet tērzējiet treniņus. Vairāk nekā vīrieši, sievietes ir iemērcas ar skaistuma režīmiem un kopšanas produktiem (jo īpaši ādai un matiem) visu savu dzīvi, un viņiem ir jāuzglabā dārgakmeņi, tikai gaidot, lai tos atklātu.

Kaut arī vīriešu un sieviešu ķermeņi nav tieši līdzīgi, noteikti ir jāpārliecinās par to, kā abi dzimumi (gan cilvēki, gan cilvēki) reaģē uz "dzīves vidi" (fiziskajām laika apstākļiem, diētu / vingrinājumiem un darba / attiecību stresu). Tas viss ietekmē ādu, matus un zobu higiēnu.

Interesanti Raksti

Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Step Inside Zviedrijas pārsteidzošais ledus viesnīca 2018. gada ziemai

David Jones atklāj to, kas nāk vīriešu modes šovasar