Vienkāršie triku, lai skūšanās pludmales matu visu gadu

Anonim

Ir kaut kas tik atbrīvojot par pludmales matiem. Tas, kā tas mēdz sēdēt - bez piepūles, pārklāts ar smilšu sāļumu par šo perfektu vējš.

Tas ir tad, kad mūsu slēdzenes ir visbiezākās, peldošas un (neraugoties uz mazu smiltis), izskatās vislabāk. Bet nav daudz iemeslu, lai iegūtu slepkavotājus mati, ja jūs vienkārši guļat uz smiltis savā kafejnīcā. Jūs vēlaties, lai pludmales mati paliktu pie jums kā vasaras lapas un ziemas sitieni. Ja svētdienas brauciens uz okeāna malu nonāk saulrieta galā.

Tad pēkšņi, pirmdienas rītā un ar vienu šampūnu jūsu pludmales mati tiek nomazgāti; tikai atstāt Mr Fluffy skatās pie tevis.

Tātad, šeit ir vienkāršs ceļvedis, lai novērtētu, ka nenogurstoši pludmales mati visu gadu - bez viena graudu smiltis iesaistīti.

Iegūstiet garu

Pirmkārt, ir grūti izdomāt vīriešus vai uzņēmējdarbības tipus ar regulētām īsām mugurpuses lapām, lai patiesi strādātu pie pludmales matu izskata. Tas ietver nelielu garumu uz augšu, bet labāk darbojas puišiem ar vidēja garuma matiem un vismaz collas izaugsmi uz sāniem, atpakaļ un vainagu.

Get It Little Dirty

Galvenais, lai atjaunotu pludmales mati ir ļaujot tam iegūt mazliet netīrs vispirms. Es runāju par jūsu vidējo nākamo dienu pēc sporta vingrošanas matus trenažieru zālei vai pāris dienām, kad trieciens veido puisim, kurš nestāv. Tas var izrādīties nehigiēmisks, bet dabiskās eļļas ir daudz efektīvākas, strādājot ar dabīgo matu struktūru un padarot jūs gatavotus pludmales matus.

Ieguldīt pareizajos produktos

Pievienojot dažus produktus jūsu sviedru sagatavotiem slēdzenēm, tas palīdz veidot šo sērfotāju izskatu. Parasti vislabākais ir sālsūdens izsmidzinātājs (pretstatā matiem, kas matiem rada pārāk daudz spīduma un stingruma). Mums patīk Bumble & Bumble Surf spray, Kerastase Spray Porter, KMS Hairplay, O & M Surf Bomb, Murdock Londonas jūras sāls izsmidzinātājs, Redken modes viļņi, Schwartzkopf OSiS un Kevin Murphy matu kūrorts.

Arī puišiem ar plānākiem matiem, pludmales matiem būs nepieciešams sabiezējošs aerosols. Galvenie produkti ir Toppik Fiber Hold izsmidzinātāji, Schwartzkopft Fuller Hair, Andalou špaktelēšanas spray, REF Thickening Spray, My Organics, REF 215 Thickening Spray un Ojon Volume Advance Thickening Spray.

Pielietojums un gala pieskāriens

Izskatu novērtēšana ir pastaigas pa pludmali. Ļaujim mums palaist jūs caur to.

  • Pirmkārt, iemīlējiet matus un notīriet to ar dvieli
  • Tad uzklājiet sabiezinošo aerosolu tieši pie matu, neuzsūcot to
  • Greifers matu žāvētājs, pūš sausa uz augšu, norādot sprauslu uz griestiem
  • Ļaujiet matus piepeldēt uz augšu un uz leju ar gaisu un strādāt ar pirkstiem caur gabaliņiem
  • Pēc sabiezēšanas izmantojiet palmu roku, lai vienmērīgi sadalītu sēklu izsmidzināšanu matus, koncentrējoties uz gabaliņiem, kas jūtas / izskatās pārāk pūkains (parasti galos)
  • Ļaujiet tai sēdēt vienu vai divas minūtes un pēc tam iestatīt, izmantojiet savu roku, lai izvilktu matus un stila to
  • Nelietojiet spēlēt pārāk daudz; mērķis šeit ir netīrs

Pludmales maņu atslēga tiek ieguldīta šajos svarīgākajos matu kosmētikā, un pēc tam dabiski tos strādā jūsu matus. Pieliekot dažas pūles, izmantojot piemērošanu, un pūšanas žāvēšana pārvērsīsies pludmalē, biezā matiņā, kas izskatās tieši tāpat kā jūs esat ieradušies no Vasaras līča viļņiem. Neviens nekad nezināt, ka tev nav.

Tagad atstājiet māju ar saviem vējš, pludmales matiem - ne nepieciešami daggy kuģa šorti.

1/19

2/19

3/19

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus