Smart Casual ir oficiāli miris - tas ir kā valkāt Dress Code 2018

Anonim

No visiem jautājumiem, kas mūs kavē agrīnās nakts stundās, tas ir mūžīgais trūkums no tā, ko nozīmē elle "smart casual". Un, godīgi sakot, mūsu trauksme nav nepamatota: Macquarie vārdnīca definē gudru ikdienas tekstu kā "labi izģērbtu ikdienas stilā" (neatkarīgi no tā, kas tas nozīmē).

Oxford definē to kā "veikls, tradicionāls, tomēr relatīvi neformāls stils". Pilsētu vārdnīca kļūst siltāka, piedāvājot visaptverošu aprakstu, ka gudrs gadījuma raksturojums ir "bezjēdzīgs apģērba kods, ar kuru cilvēki ieliec uz notikumiem, pusēm un darbavietām, kas vienmēr rada neskaidrības un bieži vien iespaidīgus rezultātus".

Tātad, jā, ir droši teikt, ka neviens īsti nav pavediens, bet tas nepārtrauc puišus no veco jautājumu uzdošanas.

Tātad, kas ir puisis, ko darīt? Tā vietā, lai atteiktos no domām, mēs nolēmām nošķirt šo neskaidru terminu un paskaidrot to sabiedrībai (un mūsu pašu) labam. Šeit mēs pārietam ar kopīgiem elegantiem ikdienas gabaliņiem, lai 2018. gadā jūs varētu iegūt vismaz vienu lietu.

The Lowdown par apgalvoto, tā saukto "Smart Casual".

Smart gadījuma var būt bezjēdzīgi, bet tas nenozīmē, ka jūs esat pilnībā no āķa. Šī sajaucošā ne-mans-zeme ir par to, kā atrast formālās spektra abus galus. Tāpat kā tas, ko saka šīs pārtikušās privātkolas sniegpārslas, kas astoņas reizes nedēļā dodas uz jogu, viss šeit ir par līdzsvaru.

Pareizā, izveicīgā veidā mūsu komanda to izdomāja, pamatojoties tikai uz vārdu: gudrs gadījuma raksturojums. Smart pirmais, gadījuma otrais. Ja rodas šaubas - un tas būtu jāattiecina uz visām jūsu dzīves jomām - jāuzmanās drošībā un jākarboties gudrākajā pusē.

Cilvēki saka, ka labāk ir pārslēt, nekā par zemu vērsta par asiņainu labu iemeslu. Tagad, kad esam noskaidrojuši to, mēs salauzām skapīšu skavas, lai sniegtu jums priekšstatu par to, ko gribēs un neuzskatīs par gudru ikdienas dresscode daļu.

Smart ikdienas blazeri un jakas

Blazeri, bumbvedēji, autokrāvēju jakas tiek klasificētas kā gudri gadījuma rakstura.

Labāk ir pārslodzīt par zemāk, bet uzvalki ir "nē". Blazeri tomēr ir galvenie, ja jūs vēlaties atslābināties uz gudrāko spektra galu.

Kokvilnas linu maisījumi ir domāšanas cilvēka variants siltākiem mēnešiem (veļa pati par sevi var būt trausla), bet ziemā jāvalkā vilnas vai vilnas un zīda maisījumi. Iet uz neapveltītām, mīkstām plecu žaketēm ar plākstera kabatām un funkcionējošām pogām, lai mazliet izgrieztu piedurknes, ja tas ir karsts.

Bumbuļu jakas un tranšeju kurpes arī ir pilnīgi pieņemamas, ja runa ir par gudru gadījuma spēli. Varbūt zem svītrainām t-krekls un kārtīgi nospiests bikses. Jā, tagad tu runā.

Jūs saņemsiet lielāku nobraukumu no vienkāršām krāsām, bet nebaidieties eksperimentēt ar drosmīgākiem zilā, bordo, iedeguma vai nepāra attēlojuma toņiem šeit un tur. Vienkārši neaizietu ar novitātes krāsām, neona vai neķītru paziņojumu izdrukas, ko kāds varētu redzēt no otras puses.

Smart gadījuma krekli

Saglabājiet to kraukšķīgus vai pievienojiet kādu krāsu

Vienkrāsaina krekls tradicionālā nokrāsa ir droša izvēle, taču tā noteikti nav jūsu vienīgā iespēja. Rokassprādzes (svītras vai smalkas sarkanās) krekli personīgo izskatu izceļ un var tikt izlīdzināti ar vairāk klasiskiem darbiem citur, ja jūs nobažījāties par pāriešanu uz augšu. Elle, pat drukāti krekli šajās dienās ir pilnīgi labi. Vienkārši nepadariet pārāk daudz krāsu.

Vai tev tas ir jāaizklāj? Ja tas ir veidots ar garām kreklu astēm, jā. Ja nē, tad nē. Bet, ja jūs valkāja jaku, jums vienmēr vajadzētu atrast veidu, kā saglabāt kreklu piestiprināšanos, ja vien jūs nevēlaties atgādināt ceturtās pakāpes DJ no 2000. gada vidus.

Smart gadījuma tees

Krāsa, josla vai vienkāršais darbs veiksmīgi

Lazy? Jūs varat arī grāvēt pogu uz leju pilnībā.

T-krekls ir pilnīgi pieņemams gudras ikdienas garderobes elements, taču pārliecinieties, ka tas ir tikai pamatiem. Iet uz kraukšķīgu, iemontētu teju ar skatu. Izvairieties no plāniem, trausliem audumiem, jo ​​neviens neinteresē jūsu sprauslu izmērus. Ja jūs no tā tikai ņemat vienu lietu, neaizmirstiet izvairīties no V kakla tēviem, ja vien jūs neesat apņēmies domāt par to, ka pie kroga ir pazīstams kā viens no "šiem puišiem".

Smart gadījuma bikses un džinsi

Bikses vai džinsa audums ir labi, pat ar platām kājām ir vēss

Nemēģiniet līst jūsu pīlings, mirdzošs Myer uzvalks bikses un ceru, ka kāds pamanīs. Labāk ir lūžņot kaut ko pārāk pielāgotu, un iet par džinsa vai chinos vietā.

Uzglabājiet tos piemērotos, vājā krāsā vai neitrālā stāvoklī, un turiet tos īsākajā pusē, lai novērstu neglītas krokas pār jūsu apavu. Un, lai gan ir daži gadījuma rakstura rīcības brīvi, tas neattiecas uz kaut ko nopostītu - jūs neesat Pearl Jam pārklājuma joslā vai apmeklējat mūzikas festivālu.

Un džinsi? Jā, izvairieties no pārrāvumiem, lai nodrošinātu, ka jūs glabāties ar "gudru" daļu gadījuma. Ideāli pāri jūsu džinsa ar kreklu vai t-kreklu ar žakete.

Smart gadījuma šorti

Ej precīzi vai iespiesti, vienkārši turiet lietas virs ceļa

Ar šortiem, iespējams, ir vieglāk pateikt, ko izvairīties. Boardies, kravas šorti, kaut kas zem ceļgala, un visu, ko jūs varētu redzēt, spēlējot sportu, būtu stingri jāignorē.

Iet uz kaut ko pielāgotu, lai parādītu, ka jūs pūlējat mazliet pūlēties, kokvilnas vai kokvilnas veļa. Čaks modelī, ja pārējais apģērbs ir vienkāršs, bet citādi saglabāt to vienkārši ar tumši zilu, pelēku vai krēmu. Un mēs to sacījām, lai tie būtu pielāgoti, bet tie nedrīkst izskatīties kā retro pēdu šorti, kur pupiņu kontūrs valda visaugstākā.

Smart ikdienas apavi un čības

Klēpjdatori, džakuzi, espadrilas, derbis ir pieņemami

Atšķirībā no kokteilis kleitas (smart casual ir vecāki, draudzīgs brālis) kurpes ir mazāk problēmu. Jūs varat izkļūt ar daudz, bet ne viss viss. Noteikums ir saglabāt tos harmoniski ar jūsu apģērba augšējo pusi. Nevelciet Oxfords ar šortiem un linu Oxford kreklu. Un jūs varētu vēlēties apsvērt iespēju izvairīties no Converse All-Stars ar chinos un žakete. Viss, kas rodas no tenisa kurpes un suede derby, ir mūksteņu siksniņām un džemperi, kas visi ir derīgi biļetam, ar nosacījumu, ka tie ir tīri un nav izšļakstīti trakumā no klīrensa paplātes apakšas.

Jūs, iespējams, jau labāk zināt, bet atcerieties, ka kurpes padara vai pārtrauktu apģērbu, un jums tiks vērtēts pēc viņu nopelniem, pat ja jūs valkāat Rolex un kliedzat ikvienu alus.

Smart gadījuma aksesuāri

Iet ērti ar piederumiem

Kaklasaites ir neobligātas, bet, godīgi sakot, mēs nevaram paredzēt gudru gadījuma notikumu, kas kādreiz no tā cīnās. Atstājiet to mājās un vietā, lai pievienotu kabatas kvadrātveida krāsu. Koordinējiet to ar savu kreklu, nodrošinot, ka jūs izvairieties no pārāk treknrakstām vai izdomātām hankijām.

Dienasgaismas saulessargi ir obligāti (īpaši, ja jūsu sarunu partneris ir nedaudz apmulsis un jūsu acis klīst). Tortoiseshell ir vislabākais individualitātes variants, bet konservatīvi melni vai brūni rāmji ir labi, ja pārējam apģērbam ir daudz krāsu.

Un atcerieties, ka puiši, laba smaids un pieklājīga attieksme ir labākie aksesuāri, kurus varat dot (bez bezmaksas molly un biļetes uz Robbiju Williamsu).

Apskatiet galeriju zemāk, lai iegūtu vairāk iedvesmu, kā izlikties kopā.

1/22

Krekls ar apgrieztu lauka / autokrāvēja jaku ar biksēm.

2/22

Klasisks izskats ar atvērtu apkakles kreklu un žetonu ar baltiem bikses.

3/22

Mūsdienu gudrās nejaušās ir šoru bikses un nometņu kaklasiksna krekls.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai