Speciālo spēku komandas vilciens tāpat kā tas, lai saņemtu neprātīgu spēku un izturību

Anonim

Īpašo spēku atlase ir vissmagākā testēšanas platforma militārajā jomā - divpadsmit mēnešu process, kurā 85 procenti kandidātu neizdodas. Tas ir paredzēts, lai jūs pārtrauktu.

Izvēlei ir tikai trīs iespējas: jūs pametat, saņemat ievainojumus vai jūs pārdzīvojat. Cilvēka ķermenis ir veidots izdzīvošanai un pielāgoties, lai labāk izturētu aukstumu, karstumu, stresu, sāpes un gandrīz visu, ko jūs varat iemest uz to.

Speciālo spēku apmācība ir paredzēta, lai fiziski, garīgi un emocionāli pārbaudītu jūsu garīgo spēku. Personīgi, kad runa ir par garīgo spēku, es uzskatu, ka jums ir nepieciešams palielināt ķermeņa spēju izturēt sāpes un iegūt komfortu, kas ir neērti.

Pareizā attieksme

Publika, kuru kopīgoja ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), marts 29, 2018 at 9:23 pm PDT


Cilvēki bieži man jautā: "Kā es varu iegūt garīgi grūtāk, Scotty?", Un atbilde ir diezgan vienkārša. Noslēpums atrodas nevis ķermenī, bet gan prātā. Lai jūs varētu gūt panākumus dzīvē, jums ir nepieciešama spēja pielīmēt lietas, kad notiek dinamika - kaut kas mūsdienu sabiedrībā nopietni trūkst.

Mani aizraujoši ir tas, ka pasaulē, kas piepilda softiņus, garīgās stingrības attīstība dod jums pārsteidzošu priekšrocību. Veidojot spēju to piestiprināt, kamēr visi, kas ir ap mums, atgriežas ceļā, mēs cenšamies gūt panākumus.

Daudzi cilvēki piedāvās jums attaisnojumu, lai izbeigtu jūsu ciešanas, bet jums jāatrod cilvēki, kas jums piedāvā izaicinājumu. Šeit ir mani padomi, kā uzlabot garīgo stingrību.

Iestatiet Notīrīt mērķus

Publika, kuru kopīgoja ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), marts 8, 2018 at 15:26 PST

Esiet precīzs, kur jūs dodaties. Tā vietā, lai iegūtu satraucošu domāšanu par to, cik liels treniņš ir un kā tas būs sāpīgs, vienlaicīgi uzmanība jāpievērš vienai mazai uzvarai. Pagrieziet smadzeņu daļu, kas tev nozīmē pamest, un karavīrs.

Iztēloties savu veiksmi

Publika, kuru kopīgoja ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), 2017. gada 31. janvārī plkst. 2:26 PST

Speciālo spēku laikā speciālistu atlasē tiem, kas izmanto garīgo vizualizāciju, ir lielākas izredzes iet, nekā tiem, kas to nedara. Kad jūs vairākkārt izmantojat garīgo vizualizāciju, tas māca jūs un pārveido jūsu smadzenes primārajā līmenī.

Nākamajā reizē, kad spēlēsiet trenažieru zālē, izmantojiet šo paņēmienu, vizualizējiet savu veiksmi, veicot treniņu. Man patīk izmantot teicienu "viltus, kamēr jūs to darāt". Ja jūs redzat to un ticat tam pietiekami, jūs sasniegsiet to.

Kontrolējiet savu emocionālo valsti

Publika, kuru kopīgoja ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), 2017. gada 5. oktobrī plkst. 13:37 PDT

Vai jums bieži ir ceļgala reakcijas uz lietām? To izraisa milzīgas, spēcīgas kortizola un adrenalīna izgāztuves, kas, sajaucoties ar stresu vai bailēm, izraisa neracionālus lēmumus.

Viens veids, kā noteikt šo emocionālo sadalījumu, ir izmantot elpošanas metodes un pozitīvu ķermeņa valodu. Īpašo spēku atlases laikā mēs mācāmies vadīt savas emocijas ārkārtīgi stresa vidēs, izmantojot šīs metodes.

Nākamajā reizē, kad jūtaties kā jūs zaudējat kontroli, veiciet četras ilgas dziļas elpas un pievērsiet uzmanību ķermeņa valodas maiņai pozitīvā stāvoklī.

Ja jūs vēlaties veikt savu maksimumu laikā liels stresa periodiem, tad jums ir jābūt veids, kā kontrolēt savu emocionālo atbildes.

Kad jums ir prātā, ka ir pienācis laiks mācīties ķermeņa izturēšanos. Tas prasa arī atkārtot jūsu smadzenes; mums ir tik daudz uzbūvētas idejas par apmācību un uzturu, ka viss kļūst sašutums un mēs cenšamies apvienot visas zināšanas, ko esam kādreiz iemācījušies vienā.

Kas jums ir jāapzinās, ir tas, ka ne katrs ķermenis ir tāds pats kā nākamais, tāpēc ne katrs plāns jums nedarbosies tāpat kā kāds cits.

Lai jūs varētu gūt panākumus un gūtu motivāciju, jums ir nepieciešams pielāgots plāns, kas ir specifisks jūsu mācību un uztura mērķiem.

Kontrolēta uztura

Publika, kuru kopīgoja ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), 2017. gada 29. septembrī plkst. 9.43. PDT

Jūsu diēta un tas, ko jūs ievietojat savā ķermenī, var burtiski izraisīt vai pārtraukt fitnesa programmu un domāšanas veidu. Kas ir grūtāk, ja runa ir par apmācību vai uzturu? Uztura vienmēr uzvar lielākajai daļai cilvēku.

Manuprāt, uzturs ir balstīts uz rezultātiem, un estētika ir lielisks divprodukts. Kad jūs maināt savu smadzenes ēšanas par sniegumu jums būs patīkami pārsteigts, kā tā forma jūsu physique. Jums ir jābaro ķermeņa kvalitātes degviela, lai iegūtu optimālu enerģiju un veiktspēju - pareizais dzinējs pareizajam dzinējam.

Ievietojot lielu daudzumu apstrādātu, nevēlamu ēdienu jūsu sistēmā, jūs atstāt justies gausa, letarģiska un lēna. Tas savukārt lēnām sabojās jūsu fitnesa un ķermeņa mērķus.

Pareiza papildināšana arī ļoti ietekmē jūsu rezultātus; tas dos jums ātrākus rezultātus un ļoti uzlabotu veiktspēju. Ja jūs plānojat ieguldīt naudu, laiku un pūles savā apmācībā, bet jūsu uzturs ir slikts, jūs izšķērdēsiet savu laiku.

Fiziskā sagatavošana

Publika, kuru kopīgoja ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), 2016. gada 13. jūnijā plkst. 5:22 PDT

Veiksmīgi apmācot speciālo spēku ķermeni un prātu, ir nepieciešama noteikta līmeņa saistība un disciplīna. Apmācības principi bieži ietver pretestības apmācību, darba spējas (HIIT), vingrošanu / fizisko zināšanu pārbaudi un izturību.

Tas nav pārsteigums, ka SF karavīri ir ļoti labi noapaļoti sportisti, jo mērķis ir izveidot ķermeni, kas darbojas jebkurā vidē. Bet mēs visi vēlamies, lai arī estētiski pievilcīgā puse būtu labi?

Galvenais ir tas, ka mācību saglabāšana ir funkcionāla un stiprina ne tikai masu un muskuļu daudzumu, bet arī pacelšanai, turēšanai, stumšanai, vilkšanai, mestīšanai un vilkšanai. Tas nodrošinās, ka jūsu ķermenis ir faktiski piemērots, lai atbilstu estētikai.

Kad viss ķermenis ir spēcīgs un darbojas sinerģiski, jūs izveidojat plūsmu un izturību, kas nav viegli iegūta, veicot tradicionālās ķermeņa daļas sadalīšanu vienā muskuļu grupā uz katru dienu.

Ir pienācis laiks iziet ārpus kastes ar savu treniņu un sākt iegūt kādu nopietnu funkcionālo piemērotību.

Īpašo spēku pārbaude

Publika, kuru kopīgoja ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) 2010. gada 12. augustā plkst. 21.22. PDT

Šeit ir manas īpašās armijas WOD, lai jūs varētu izmēģināt:

Siltums

3 x kārtas - 30 sekundes katrā treniņā

 • Augstie pusceļi
 • Inch Worms
 • Lunges
 • Burpees

Pretestības sesija

 • 3 komplekti - 5 x lielas pakaļējās squats - supermens 25m Sled Drag
 • 3 komplekti - 5 x smagās nāves zonas līdz pieskaitāmajām izmaksām - superset Tire Flips

Vingrošana / Kalisthenics

 • 3 laika komplekti;
 • 5 Wide Grip kontrolēts Pull Ups
 • 5 stingri pirksti uz bāru
 • 5 Ādas kaķi
 • 5 Handstand Push Ups

Darbspējas (HIIT)

 • 9 minūšu EMOM (katru minūti minūtē)
 • 6 Deadball Slams
 • 6 Burpee Box pārsegumi

Izturība / izturība

 • 2km iepakojums (svērtais veste) marts uz laiku; 10-20kg

Scott Evennett ir veselības, fitnesa un domāšanas speciālists, kurš dienējis Austrālijas īpašo operāciju komandu (SOCOMD) kā Austrālijas komandu

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi