Palieciet griezuma augšpusē ar visdziļāko bārbekjū veikaliem Melburnā

Anonim

Barberu veikalos pašlaik ir tendence smagāk nekā zemo cenu un aktīvo apģērbu, tāpēc mēs esam nolēmuši noapaļot mūsu Melburnas favorītiem. Ja tu esi purists, kuram patīk apmeklēt Cousin Gino Moorabbinā; jūs ienīstat šo sarakstu; bet, ja jūs dzīvojat netālu no civilizācijas, jūs tiksiet nomaldījies. Nevienā īpašā secībā šeit nav astoņu vispieredzējušāko barberistu veikalu Austrālijas visvairāk neiespējamā - valsts - apģērba.


Rūpniecības kapteiņi

2 Somerset Pl, Melburna VIC 3000

Viens no vecākajiem uzņēmumiem Melburnā ir rūpniecības kapteiņi. Rezidentu griezējs Sam Fordyce jau vairāk kā sešus gadus ir apcirpis matus rūpniecības kapteiņos. Šeit jūs varat saņemt mazgāšanu, skūšanu, buzz vai viegli kārtot. Atbalstot devīzi "Klasisks vīriešu kopšana nekad neiziet no stila", nekad nepakļauju iespēju apmeklēt kapteini.

Frizūru veidi: mazgāt un izgriezt - $ 65, buzz - $ 45, skūšanās - $ 45, sakārtot - $ 15.

Pickings & Parry

3/166 Gertrude St, Fitzroy VIC 3065

Ja jūs atradīsit sevi Gertrude St, Collingwood, tad pamet vienu no milzīgākajām mierīgajiem veikaliem Melburnā, lai redzētu Pickings & Parry zēnus. Papildus dažiem saldajiem mantojuma darba apģērbu apģērbiem zēni var piedāvāt pilnu friziera pakalpojumu. Veikals ir aprīkots ar motocikliem, vintage pulksteņiem un stūres ūsām, tādēļ tā ir patiešām interesanta vizīte. Ak, un jūs varat greifers (papildinošs) viskijs, alus vai kafija ar skūšanu. Pasakiet viņiem, ka D'Marge nosūtīja tev par brīvu slaidu pāri karbonādēm.

Frizūru veidi: standarta frizūra - $ 50, žakete / āda - $ 55, Buzz Cut / Clipper Only Cut - $ 25, Straight Razor Face / Head Shave - $ 50, Mustache Trim $ 10, Beard Trim $ 25.


Bārdains cilvēks

203 Kapela Sv. Prahran 3181, Melburna

Šī vieta ir vairāk nekā frizētava: tā ir patiess vīriešu orientēta dzīvesveida piedāvājums. Pārsteidzošs un draudzīgs, Bearded Man ir relaksējoša apmešanās vieta ar lieliskām melodijām un lielāku kafijas izvēli, nekā jūs varat mest latte pie. Un raibešana ir skaidra uzņēmējdarbības pamatā. Balstoties uz 14 gadu pieredzi visā Eiropā un Dienvidamerikā, bārdas vīrieši ir salikuši savas iecienītākās metodes, izstrādājumus un apdares materiālus, lai piedāvātu klientiem visaugstākos izgriezumus, bārdu apdares un mitru skūšanu.

Apmatojuma tipi: frizūra - $ 60, 00, mitrā skūšanās - $ 60, 00, bārdainā Lady Cut (garie un īsie mati) - $ 60, 00, Beard Trim - $ 25, 00, Beard Trim w / Razor - $ 40, 00, Galvas skropstas - $ 35, 00.

Kings Domain

1/12 Collins St, Melburna VIC 3000

Kings Domain ir ceļojošais frizētava, kas atrodas uz dienvidiem no Yarra. Vieta ir piedāvājusi savu preču zīmi "izcilus izcirtņus" kopš 2013. gada, un to bieži vien rezervē ar cilniem puišiem, noķerot frizūras, klipus vai kakla skropstas. Kings Domain piedāvā arī plašu šūnu, matu un citu metroseksu aksesuāru klāstu. Kings Domain ir obligāta, tikai īsa gājiena attālumā no South Yarra stacijas un Kapelas ielas.

Frizūru veidi: Royal ārstēšana (vintage skūšanās un izcilā griešana) - 90 ASV dolāri, Kings Cut (pielāgots griezums ar vadošo frizieri) - 70 ASV dolāri, standarta frizūra - 50 ASV dolāri, skūšanās - 50 ASV dolāri, klips 50 ASV dolāri.

Uncle Rocco's

1 Fennell St, Port Melbourne VIC 3207

Ja jūs strādājat ostas Melburnas piestātnēs vai lietainās "preces", tad Uncle Rocco's ir vērts paskatīties. Runā Fab Sfamenī, tā ir maza, bet lieliska izskata vieta, Uncle Rocco ir tikai ar iecelšanu, lai gan, tā ne tikai kritums. Tas ir arī slēgts nedēļas nogalēs, tāpēc pārbaudiet viņu mājas lapā par pieejamību.

Frizūru veidi: standarta frizūra - 40 ASV dolāri, bārda un mopu griešana 35 ASV dolāri, sejas kopšana 45 ASV dolāri, frizūra un bārdu trenēšana 65 ASV dolāri, matu griešana un sejas kopšana 85 ASV dolāri.

Kods Black Barber Shop

157 Viktorijas avēnija, Alberta parks Melburna 3206

Kods Black lepojas ar savu klientu apkalpošanu - un tas parāda. No viņu izteiksmīgās pieejas, ar savu īpašo frizieri jūs aizvedīs pa visu savu pakalpojumu; to integrētajai vakuuma sistēmai, kas nenodrošina, ka matiņus noklās kaklu; savam viskijam un kafijas bārā, kas piedāvā sezonas tipveida pagrieziena kalendāru, šeit ir grūti kļūdīties. Mēs iesakām pārbaudīt šo vietu, izmantojot Skotu ozolu griešanas galdi, kas nodrošina komunālo atmosfēru un atdod atpakaļ friziera mantojumu kā sabiedrisko centru sabiedrībā.

Frizūru veidi: frizūras - $ 60, Cut-Throat Razor Shaves - $ 55, Mustache Trims / Beard Trims - atkarīgs.

Templis pilsēta

285 Johnston St, Abbotsford VIC 3067

Tālāk mūsu barberga veikalu hit (karsts?) Saraksts ir Mr Tom Farmer no Temple Town. Mēs zinām, ka vietne ir sāncensis, kad tās pērk Uppercut pomade, bet ne tikai to: šī vieta ir skaisti zemniecisks (vecās skolu krēsli un viss) ar daudzām jaunām pasaules frizētavām (un mīlestību) gaisā. Jūs atradīsiet Temple Town Abbotsfordā.

Matu griezumu veidi: bārda sagriešana / klipša sagriešana (25 min) - 25 ASV dolāri, izzūd (35 minūtes) - 35 ASV dolāri, vīriešu īsie (50 minūtes) - 60 ASV dolāri, vīriešu garums (60 minūtes) - 70 ASV dolāri.

Princis Barber

119 Smith St, Fitzroy VIC 3065

Vēlākais dalībnieks no mūsu labākajiem Melburna bārdiem, Drunken Barber, vērš uzmanību uz džentlmeņa neuzmācības pieredzi. Nepieciešama tikšanās pie Drunken Barber, jūs vienkārši nokāpt, sēdēt un gaidīt savu dievu grēku pavērsienu. Ja esat izslāpis, ir Boneyard Brew. Izgriezumi sākas apmēram 30 ASV dolāru vērtībā. Jūs atradīsit DB Smith St Collingwood.

Matu griezumu veidi: izpētiet iekšā.

Vīrieši + co

1/377 Little Bourke St, Melburna VIC 3000

Jus sagaidīs entuziasma Meistaru Barbers komanda, kas ir gan vietējā, gan starptautiskā līmenī, un jūs gaida vīrieši + Co.
Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīgs tendenču stils, klasisks džentlmeņu griezums vai grezns taisns skuvekļa skuveklis Men + Co esat gatavs novietot dzērienu jūsu rokā un nogādāt jūs uz mūžīgu un elegantu laikmetu.

Frizūru stili: vīriešu pilnīga frizūra - 55 ASV dolāri, taisns rupjš skūšanās - 45 ASV dolāri, luksusa ārstēšana - 95 ASV dolāri.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi