Stilīga zviedru dzīvoklis spīdīgajā pelēkajā nokrāsā

Anonim

Vēl kādu dienu, vēl viens brīnišķīgs zviedru dzīvoklis, par kuru mēs laimīgi iemīlēsimies. Šoreiz mums nāk no Stokholmas, pateicoties dizainera Aleksandram Vaitam.

Skandināvu dizains nāk ar spēcīgu, konsekventu, uzreiz atpazīstamu stilu. Ziemeļvalstu izskats veicina vienkāršu melnā, baltā un pelēkā krāsu paleti. Gaišas koka grīdas un mēbeles saglabā vieglu estētiku, bet metāla aprīkojums un grafika nodrošina mūsdienīgu devu. Potted augi pievieno jautru krāsu pārsprāgojumu citādi - vienkrāsainā pasaulē.

Aleksandra Vaita dizainā ir skandināvu stila iezīmes, bet tas ir izvilkts un ir noslīpēts. Šī Stokholmas teritorija atrodas pelēkā krāsā, no grīdas un mēbelēm līdz sienām un paklājiem. Apstādījumi ir tur, dažreiz tik lieli, ka tas ir pusi garāks kā siena. Koka ir tur, visinteresantāk kā jutekliski izliekts krēsls un pavadošais sānu galds. Ir arī grafika un metāla ķermeņi, īpaša uzmanība tiek pievērsta mūsdienu peldošajam kamīnam dzīvojamā istabā.

Balts arī izmanto zaļojošus krāsas popus, lai iegūtu vēl vienu ieskatu klasiskajā Scandi izskatu. Ņemiet vērā purpura skapi pie durvīm, sarkano lukturi ar dīvāna un plīša smaragda segu uz gultas. Kopumā tas ir sarežģīts, atjaunināts pazīstama pieeja, kas iegūst no mums īkšķus. Mēs pat ņemam bērna istabu.

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai