Suit Brands Dominē šodienas Sartorial spēle

Anonim

Ja jūs esat uzņēmuma buck, tu dzīvo un elpojat vīriešu kostīmus. Un, ja jūs esat sartorial schmuck, visticamāk, ka visspēcīgākais kostīms ir svarīgs nedēļas nogales komplekts, kas ir iekārtots vakariņu datumos vai vienkārši dzērieniem, neatkarīgi no tā, kas nāk no jūsu ceļa.

Lai gan apģērba vīriešu uzvalks ir sapnis, mums visiem nav laika vai naudas šim pielāgotai ārstēšanai. Tātad, kā jūs virzīties uz jūru gatavu vīriešu uzvalki tur, bez apgāšanās uz lētu poli-maisījums vai nogremdējot kuģi, lai ultra izdilis fit?

Ņemot par guessing spēli no off-the-rack (vai tiešsaistē), šeit ir labākais luksusa vīriešu uzvalks zīmoli, lai uzzinātu tieši tagad. Viņiem ir viegli priecāties par to, ka šo korporatīvo biroju izskatu, skaistu pusdienu datumu ansambli un mate kāzu apģērbu vienkārši ieguva ar šo jauko žaketu un bikses.

1/29

Zenga

Ermenegildo Zegna ir Itālijas luksusa piemērs. Zegnas uzvalku krāsas parasti ir klasiskas un lielākoties tiek turētas neitrāli, kas padara mūsdienu tērpus - mīkstajā itāļu vilnā - perfektu biznesa apģērbu. Pārbaudes, svītras un tekstūras plankumus, izvelciet.

PIRKT

2/29

Dunhill

Masculinity atbilst elegance Dunhill. Parasti Lielbritānijas zīmols Dunhill ir iegādājies dzinēju no automobiļu piederumu izgatavotāja, kas pati par sevi ir Londonas vīru modes ķēdes spēkstacija, ar gataviem un ekskluzīviem kostīmiem, kas piemēroti unikālam apģērbam, kas ir izgatavots tieši jums un jums vienam.

PIRKT

3/29

Pūtītes

Izsmalcināti zviedru valodā, pinnes sākās kā džinsu džinsu zīmols, pirms sašūt dažus no mūsdienu modernākajiem vīriešu kostīmiem mūsdienu krāsās un formās. Acne ir vienkārša un pievilcīga - tāpat kā zviedriem. Nāc šeit, lai drosmīgi uzvalki.

PIRKT

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi