Sidnejas apavu veikali, kas nodrošinās, ka jūs jebkurā budžetā ievērojami izskatās

Anonim

Katrs cilvēks ir pelnījis smalku tērpu savā skapī, un, lai to izdarītu, tev vajag pareizos vārdus sartorial spēlē. Sidneja, tu esi uz augšu. Mēs esam savākuši dažus no šīs pilsētas lielākajiem drēbnieku un uzvalku veikaliem, lai tie atbilstu jebkuram budžetam un gadījumam.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir darbs, kāzas vai vienkārši vēlaties, lai ik dienu izskatās stilīgi, tie ir labākie Sidnejas apģērbu veikali, kas jums vajadzīgi.

MJ Bale

Veikals 30, 455 George Street, Sidnejas CBD

MJ Bale ir viens no Austrālijas visnovatoriskākajiem uzvalku veidotājiem, skaidri koncentrējoties uz būvniecību, daudzpusību un sajūtu. Etiķete lepojas ar daudziem veikaliem visā pilsētā, tādēļ jāatzīst, ka tam nevajadzētu būt pārāk grūti. Vēl svarīgāk ir tas, ka MJ Bale piedāvā dažus no labākajiem uzvalkiem, kas pieejami tirgū, izmantojot Austrālijas merino vilnas, kas tiek nosūtīta uz Itāliju malšanai un Japānai, lai pabeigtu būvniecību.

Kostīmu veidi: Izslēgts piespraužams / gatavs pret mēri

Suitsupply Sydney

5 Martin Place, Veikals T3, Sidneja

Sidnejas Martin Place nesen sveicēja pavisam jaunu starptautisko spēlētāju vietējā izklaidei. Suitsupply jau sen ir bijusi Amsterdamas atbilde, lai sniegtu kvalitatīvu apģērbu par vispievilcīgākajām cenām, kādas ir iedomājamas.

Tas palīdz, ka uzņēmums ir vertikāli integrēts, tāpēc klientiem tiek garantēts jauks vērtības un kvalitātes līdzsvars. Pirms būvniecības uzsākšanas Ķīnā zīmols izmanto audumus, kas iegūti no itāliešu rūpnīcām, piemēram, Vitale Barberis Canonico un Reda.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Farage

Level 1, Shop 79, Strand Arcade, Pitt Street Mall

Farage ir dibināts 1998. gadā, un tas bija viens no pirmajiem veikaliem, kas patiešām uzstāja uz sartorial stilu un meistarību robežas Austrālijā. Viņu saistība ar augstas kvalitātes vīriešu apģērbu ražošanu kopš tā laika nav samazinājusies. Farage specializējas klasiskajos pielāgotos uzvalkos un krekls, tādēļ tas ir nepieciešams ikvienam, kurš meklē kreklus, kuri seko tradicionālam stilam ar izsmalcinātu moderno vērpjot.

Kostīmu veidi: Izslēgts piespraužams / gatavs pret mēri

Brooks Brothers

Veikals 2, 44 Martin Place Sidneja

Brooks Brothers ir viens no galvenajiem pirmspīkstu uzvalku stila arhitektiem. tie ir arī viens no nedaudzajiem zīmoliem, kas palikuši, tomēr joprojām piedāvā autentisku Oxford pogas uz leju, kas nav no saldētavas. Viņu kolekcija aptver visu, sākot no klasiskiem apģērbiem līdz vairāk laika ikdienas apģērbiem, kas atspoguļo mūsdienu Americana. Izgatavots Amerikā dzīvo Brooks Brothers.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Kalibrs

4024/188 Pitt St, Sidneja, Westfield Sidnejā

Kaut arī vīriešu apģērbi ir viņu primārā spēle, Austrālijas etiķete Calibre turpina dabīties, ņemot vērā dažus pārsteidzošus rezultātus. Mūsdienu izcirtņi, svaigi detalizēti, sezonas izskats un ļoti pieejamais cenu punkts ļāva Caliberi uzplaukt vietējā tirgū. Viņu veikali atrodas arī visā Sidnejā, tādēļ jāatzīst, ka tam nav jābūt problēmai.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Henry Bucks

23-25 ​​O'Connell Street, Sidnejas CBD

Henrijs Bakss ir radījis uzvalkus Sidnejas izcilajiem kungiem kopš 1999. gada. Viņu CBD veikals ir vienas pieturas aģentūra kvalitātes kostīmiem, biksēm, krekliem, trikotāža, jakas un daudz ko citu. Kaut arī mēs apstiprinām, ka Henris Bakss ir ideāli piemērots mastu, viņam ir arī dažādu zīmolu, piemēram, Bogliolo, Canali, Richard James, Kent & Curwen, Isaia un Eton.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Reiss

4057/8/500 Oxford St, Westfield Bondi Junction

Dāvids Reiss pirmoreiz izstrādāja dizainparaugu vīriešu apģērbu 1971. gadā, un šodien tas ir izveidojis nosaukuma mugurkaulu. Viņu gabali piedāvā inovāciju, kvalitāti, detaļu un vērtību, kamēr zīmols ir pazīstams ar savu moderno klasisko, ikdienas un formālo dizainu vīriešiem. Ja tas ir jebkāds norādījums uz viņu darbu, viņu gabalus bieži var atrast slavenības un modes ietekmētāji.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Topman

Queen Victoria Building, CBD

Mūsdienīgā Britu tērpšana atbilst Topmana gala pieejamībai. Kamēr viņu uzvalki var neatbilst diapazonam, ko piedāvā daži citi ekskluzīvi boutiques, tas ir vērtība un izskats, kas uzvar šeit. Topman piedāvā iekšējo pārveidojumu servisu, lai nodrošinātu, ka jūsu tīrradņi ir piemēroti pēc iespējas ērtāk. Ir arī nebeidzami veidi, kā pielāgot un kārtot savu kostīms, pateicoties visiem pārējiem Topman gabaliem vienā un tajā pašā jumtā.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Zara

Pitta St & Market ielā, Westfield CBD

Līdzīgi kā Topman, Zara piedāvā līdzīgu stilu par pieņemamu cenu vīriešiem Sidnejā. Šeit ir pievilcīga lieta, bet nedaudz vairāk pieaudzis ar vairāk nobriedušu melodiju un izsmalcinātu detaļu, bez lielas biļešu cenas. Viņiem ir arī dažādi veikali Sidnejā, lai veiktu iepirkšanos putekļos.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

A Taylor kungs

Taylor pēc nosaukuma, pielāgota pēc būtības. Un ar to Sidnejā ir pieejams viens no jaunākajiem talantiem uz made-to-measure skatuves. A Taylor kundze seko tradicionālajai Neapoles kostīmai, kas ir izveidota Austrālijā un ar lepnumu tiek rokrakstēta Itālijā. A Taylor kungu audumi ir iegūti no dzirnavām Apvienotajā Karalistē un Eiropā un ietver nosaukumus Holland & Sherry, Dormeuil, Reda un Ermenegildo Zegna. Katrs audums tiek sagriezts ar rokām, šujams ar rokām un ar rokām. Mr A Taylor ir mobilais dienests, kas atrodas Bondi, bet viņš arī sniedz pakalpojumus Austrālijas lielākajās pilsētās.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

GA Zink & Sons

56 Oxford St, Darlinghurst

Viens no agrākais Sidnejā izveidotajiem drēbniekiem, GA Zink & Sons ir veikts mēroga veikals, kas ražo augstas klases kostīmus visdedzīgākajam kostīmam. Viņi atrodas Darlinghurstā un specializējas ideālā tērzēšanā vīrietim, kurš meklē cienīgu vai izslēgtu uzvalku. Tas nav lēts, bet ir vērts apmeklēt, lai redzētu, ko naudu var nopirkt.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

Oscar Hunt

2/73 York St, Sidnejas CBD

Oscar Hunt atrodas lieliskā izstāžu zālē Sidnejas CBD, un tā ir ideāla vieta, lai ērti un ērti atrisinātu jūsu gatavās un izmērītās biznesa vajadzības.

Draudzīgie montieri šeit sadarbojas ar klientiem, lai izprastu savas unikālās prasības, pirms tos vadīt dažādos stilos, dizaina variantos un apdares detaļās. Tas viss notiek Oskaru Hunt pirmā fitnesa istaba ērtībā pār dažiem dzērieniem no bāra.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

Crane Brothers

410/350 George St, Sidnejas CBD

Neviena Sidnejas vizīte nebūtu pilnīga, neaizbraucot, lai apmeklētu Jaunzēlandes izcelsmes brāļus no Crane. Crane Brothers, kuru dibināja bijušais Zambesi vīriešu apģērbu dizainere Murray Crane, piedāvā lielisku rokām darinātas vīriešu apģērbu izvēli, kas ir īpaši vērsti uz apģērbu, gan gatavu apģērbu, gan gatavo izmēru. Papildus kostīmiem varat atrast augstas kvalitātes Jaunzēlandes krekli kopā ar nevainojamu apkalpošanu. Jūs atradīsiet tos Džordžtaitijā, bet tikai pēc iecelšanas.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

Ekskluzīvs stūris

Veikals 1, 55 Regent Street, Paddington

Kā norāda viņu vārds, The Bespoke Corner ļauj vīriešiem noformēt pielāgotu mastu no jauna. Miles Wharton un viņa darījumu partneris vada stilīgu dužu lepnumu, piedāvājot visaptverošāko šūšanas servisu Austrālijā, lai galīgais rezultāts būtu vairāk izziņas fragments nekā tikai vēl viens ikdienas uzvalks. Ikviens rezervācijas pieteikums ir bez maksas, un jūsu piešķirtais speciālists aizņem pietiekami daudz laika, lai sēdētu, tērzētu un izprastu jūsu vajadzības, pirms uzlikt uzvalku ar savu vārdu uz to.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

Belance

Veikals 1/3, Sussex Street, Barangaroo

Belance piedāvā klientiem brīvu valdošo dizainu, kad runa ir par mūsdienu gatavotu mēbeļu uzvalku. Protams, tas nenozīmē, ka tev šeit netiks nepieciešama palīdzība. Viņu jaunais veikals Barangaroo var ieteikt vīriešiem par stilu un piemērotām izvēlēm visā procesā, vienlaikus vadot viņus ar savu estētisko izvēli. Trīspakāpju process ir vienkāršs arī ar konsultācijām, mērījumu un projektēšanu, kā arī montāžu, pirms galīgais produkts nonāk jūsu rokās.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

P. Johnson Tailors

7 Walker Lane, Sidnejas CBD

P. Johnsona vārds ir pazīstams visā Austrālijas piemērotajā vietā. Kā viens no pirmajiem drēbniekiem, lai modernu itāļu stilu atgrieztos mugurā, P. Džonsons ir spējīgs pilnveidot drosmīgu jauno džentlmenu kustību, kas zina kaut ko vai divas par sprezzatura stilu. Viņi izgatavoti, lai mērītu tērpi nav lēti, bet tas ir prēmiju stuff no sākuma līdz beigām, lai nodrošinātu, ka jūsu gatavo uzvalks ir vienīgais pilsētā.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

Kostīms veikals

412-414 George St, Sidnejas CBD

Suit Shop ir P.Johnsona māsas zīmols. Tā ideja ir piedāvāt tādu pašu masīvu detaļām un stilu bez lielās biļešu cenas. Kā tāds, viņu kostīmi tiek izgatavoti Ķīnā, bet viss cits no auduma izvēles līdz zināšanām līdz pakalpojumam ir tīrs P. Džonsons.

Korporatīvā veikala izgatavotās mēbeles ir mazāk par 1000 ASV dolāriem, un tajā ir daudz iespēju izvēlēties ar atzveltnēm, kabatas stilu un audumu.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu

Džeks Londona

680 George St, Sidneja

Mūsdienu britu kostīmu stilam nav nepieciešams pārtraukt banku. Austrālijas etiķete Džeka Londona piedāvā bez atlaidēm pievilcīgu pieveiktās vietas skatuvi. Iedomājieties, ka īsās tērpa jakas ar šaurām atzveltnēm un šaurām biksēm, anorakas parkas un īsās kaklasiksnas krekli, kas valkātas ar slaidām saitēm 1960. gadu moduļa rokeru vibei. Lai gan savs veikals atrodas Sidnejā, etiķete tiek atdalīta arī ar veikaliem Melbourne, Adelaide un Perth.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Burberry

343 George St, Sidneja

Britu kostīms var būt pieredzējis Sidnejas Burberry vadošajā veikalā. Ko vīrieši šeit atradīs, ir jaunākais skats no skrejceļiem līdzās Burberry paraksta estētiskajai, kvalitatīvai un augstvērtīgai cenai. Apģērba gabali nav lēti, bet šeit jūs iegādājaties augstākā līmeņa materiālus, kas nepārsniedza puišus, piemēram, David Beckham.

Kostīmu veidi: Izslēgts piesaiste

Brent Vilsons

Veikals RG25, 500 George Street, The Galeries

Brent Vilsons ir bijis viens no Sidnejas visizcilākajiem vārdiem, kas viņai patīk. Brentu Vilsonu, kurš ir bijis viens no pirmajiem pasūtītajiem pakalpojumiem Sidnejas CBD, varēja gūt lielu pieredzi un nevainojamu klientu apkalpošanu saviem klientiem. Labi kopts uzņēmējs šodien lepojas ar talantīgu komandu aiz viņa un turpina kleitu dažas no Austrālijas lielākajām slavenībām.

Kostīmu veidi: izgatavoti, lai izmērītu / izslēgtu stiprinājumu

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus