Sylvester Stallone vienkārši ir apdāvināts $ 983,000 Richard Mille Watch

Anonim

Izskatās, ka tavam Krisam Kringlei ir lieli kurpes, lai aizpildītu. piemēram, miljonu dolāru apavi. Sylvester Stallone tikko bija apdāvināts viens no Richard Mille jaunākajiem veidiem 983 000 ASV dolāru skatā.

Ievērojot RM 25-01 Tourbillon Adventure, insanely dārgais pulkstenis ir ierobežota izdevuma izlaidums, tikai 20 piemēri tiek darīti pieejami visā pasaulē. Šveices luksusa pulksteņu mākslinieks radīja RM 25-01 kā cieņu Stallones ilgstošajai karjerai kā Holivudas cienījamais puisis.

Šeit kopā ar meistaru Richard MILLE. Šis ir pirmais rekords, kad šo pulksteni pasaulē ir redzējis izcilais pulksteņu izgatavotājs Richard Mille, tas ir BEAST! Oficiālais nosaukums ir RM 25-01. Es esmu neticami cienījams saņem šo apbrīnojamo dāvanu

.

Tas ir galvenais pētnieka pulkstenis, kas pagāja četrus gadus, un visā pasaulē viņiem būs tikai 20 cilvēki! Amazing tehnoloģija. @richardmilleamericas

Amati, kuru kopīgoja Just Stallone (@officialslystallone), 2018. gada 7. augustā plkst. 13:13 PDT

Acīmredzamu iemeslu dēļ pulkstenis ir pilnīgi unapoloģisks attiecībā uz tās drausmīgu dizainu, kas veiksmīgi apvieno Stallones ekrānā redzamās personas ar pieskārienu Rambo camo, kā arī viņa personīgo izklaidi ārpus Holivudas.

Tehniskajā priekšā skatam ir viegla turbiljonu kustība ar titāna detaļām precīzam laika skaitītājam, nezaudējot apģērbu. Ir arī maināms Oglekļa TPT rāmītis, kas ļauj Stallone mainīt pulksteņa izskatu, kā viņš vēlas, atkarībā no viņa atrašanās vietas.

Viens rāmja variants ir divvirzienu dienas rāmja ar 24 stundu skalas, bet otrajā - kardināls kompasu punkti, no kuriem pēdējais ir aprīkots ar 5. pakāpes titānu vāku ar spoguļotu iekšējo seju, lai vieglāk salasītu kompasu.

Zvērs tuvu! @richardmilleamericas

Viena Stallone (@officialslystallone) kopīgotā ziņa, 2018. gada 7. augusts plkst. 13:32 PDT

Bet patiesais kicker? Skatīties piecas ūdens attīrīšanas kapsulas, kas noslēptas Oglekļa TPT nodalījumā ārkārtas situācijās. Katra kapsula radīs litru droša dzeramā ūdens laika posmā no 30 minūtēm līdz 2 stundām atkarībā no šķidruma piesārņotājiem.

Ar gabalu ir iekļauta dabiskā kaučuka siksna obligātajā maskēšanās.

Nav slikta pētnieka skatīšanās, kas radīja četrus gadus. Tagad, lai atrastu, ka viens miljons dolāru atlicināt, mēs nevietā.

Interesanti Raksti

Milānas ielas - vīriešu modes nedēļas stils - 3. diena

Rendezvous ar melodiju Le x Simtiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. Ryan Gosling & Harry stili

Etihad Airways atklās Airbus A380 un Boeing 787 interjeru