Veikt sneak uzskrūvēti pie Lebron James 'Epic New Mansion

Anonim

Pagājušajā nedēļā basketbolists ~ King ~ LeBron James parakstīja četru gadu līgumu ar Losandželosas Lakers par 153 miljoniem ASV dolāru, paziņojot par savu izbraukšanu no Cleveland Cavaliers un viņa dzimtajā pilsētā Ohio.

Džeimss ir samazinājis ikdienas 23 miljonu dolāru lielu ēnas īpašumu Losandželosas Brentvudas apkaimē, pievienojot vēl vienu nekustamo īpašumu portfeļa māju, kurā ietilpst vēl kāda LA savrupmāja un viņa Akronas (Ohaio) māja.

Tagad jūs varat apmierināt jebkuru dziļo sētu savrupmāju / Lebronas interesi, kas jums var būt, dzerot šīs astoņu guļamistabas 11 vannas savrupmājas izskatu estētikā. "Komplektā ar marmora countertops un sienām, dabīgām franču ozola grīdām, kuras iegūst no Spānijas, un neitrāla visu balto krāsu palete "( Mans Domaine ).

Tagad LA ir Dievs un karalis!
Zlatan apsveic @KingJames pic.twitter.com/4gYooOpURD

- Zlatan Ibrahimović (@Ibra_official) 2018. gada 2. jūlijs

"2017.gadā uzceltajā ēkā atrodas ēkas piebraucamais ceļš, pielāgota šefpavāra virtuve, salonu līmeņa skapji, privāta terase galvenajā guļamistabā, jumta terase, teātra telpa, vīna pagrabs, cigāru salons, Onyx bārs, iekštelpu / āra sporta zāle, spa (komplektā ar tvaika pirti, saunu, dušu un masāžas telpu), liela izmēra baseinu un spa, āra virtuve, viesu nodalījumi un garāža. ( Mans Domaine ). "

1/13

2/13

3/13

Interesanti Raksti

Paziņojums Blazers, lai aktivizētu nākamo notikumu

LCM 1. diena: Topman atver Modes nedēļu ar sprādzienu

2000 dolāru vērtībā jūs pārveidosiet 45 gadu veco programmatūras inženieri

12 sievietes, kuras jūsu draudzene neapstiprinās jums, sekojot Instagram - 6. daļai