Šīs lietotnes palīdzēs uzlabot jūsu garīgo veselību

Anonim

Šis stāsts sākotnēji tika publicēts Collective Hub

Pasaulē, kurā mēs strauji attīstās 24 stundas diennaktī, mēs dzīvojam, var būt grūti atrast pat piecas minūtes, lai ieelpotu un koncentrētos uz sevi.

Atsāknēšana garastāvoklim un prātam.

Lai vienmēr novērstu mūsu uzmanību, vienmēr ir pieejams e-pasts vai teksts vai brīdinājums par sociālo mediju. Par laimi, ja jūs varat atrast laiku, lai izdzīvotu, arvien pieaug lietojumprogrammu skaits, kas palīdzēs jums uzlabot garastāvokli, mazināt stresu un uzlabot garīgo veselību.

Kaut arī šīm lietotnēm nevajadzētu aizstāt profesionālu palīdzību tiem, kam tas ir vajadzīgs, tos var izmantot kopā ar profesionālās palīdzības dienestiem vai kā ērtu palīdzību, lai saglabātu jūsu rīku komplektu.

MoodKit

MoodKit ir visaptveroša programma ar četriem integrētiem rīkiem, kas ļauj lietotājiem uzņemties atbildību par savu noskaņu un tādējādi attīstīt veselīgu garīgo redzējumu. Pirmais instruments balstās uz Kognitīvās uzvedības terapijas (CBT) metodēm, lai sniegtu saviem lietotājiem vairāk nekā 200 pielāgojamas darbības, kas palīdz uzlabot jūsu noskaņojumu.

Vēl viens rīks ir domu pārbaudītājs, kas māca jums padomus, kā pārvaldīt savu garastāvokli. Noskaņošanas sekotājs parādīs modeļus un progresu, bet žurnāls ļauj jums veikt piezīmes. Viss augšup, ja jums šķiet, ka jums ir nepieciešams palielināt, MoodKit ir viens no daudz pamatīgākajiem instrumentiem, kas tur.

Laterna

Ja meklējat ļoti specifisku, vadītu palīdzību, Lantern var būt piemērota lieta jums. Kad jūs pierakstīsieties ar Lantern, jūs veiksiet viktorīnu, lai noteiktu, ko jūs vēlaties strādāt savā dzīvē.

Tad jums tiks saskaņots ar profesionālu treneri un piešķirts virkne vingrinājumu. Darbības ir paredzētas ik dienu pabeigt, un tās tiek vadītas automātiski. Kamēr jūs strādājat ar saviem vingrinājumiem, jūs varat atpūsties viegli, zinot, ka jūsu personīgais treneris ir tikai daži teksti prom.

Dziļš miegs

Nav noslēpums, ka kvalitātes miega trūkums var būtiski ietekmēt jūsu garastāvokli un garīgo labsajūtu. Programma "Deep Sleep" ir paredzēta, lai novērstu jebkādas miega problēmas bērniem, piedāvājot lietotājiem vadītu meditāciju. Lietojumprogrammas funkciju iestatījumi, kurus varat pielāgot, lai atrastu pareizo meditāciju jūsu personiskajai miega režīmā.

Piemēram, jūs varētu vēlēties, lai meditācija tiktu atskaņota vienu reizi, vai jūs varētu vēlēties, lai tā atkārtotos visu nakti. Pastāv arī opcija, kas ļauj lietotnei paziņot, ka visas dienas laikā jums jāvelta uzmanība.

Priecāties

Priecājamies par teorijas darbu, ka pat tad, ja savu laimību jūs izmantojat tikai dažas minūtes dienā, dažu dienu laikā jūs varat redzēt nozīmīgus rezultātus. Happify sniedz saviem lietotājiem aktivitātes un spēles, kas balstās uz pozitīvu psiholoģiju, prātību un CBT metodēm.

Saskaņā ar Happify, 86 procenti biežu lietotāju uzskata, ka viņu laime ir palielinājusies divu mēnešu laikā, sākot lietotni. Varat lietot lietotni jebkurā laikā un vietā, jo tā ir pieejama gan datoros, gan mobilajās ierīcēs.

Vienkāršais ieradums

Vienkāršais ieradums ir ļoti maza meditācija un uzmanības līmeņa lietotne tiem, kas iet pa ceļu. Neatkarīgi no tā, cik daudz laika jums ir, neatkarīgi no tā, kur tu esi, noteikti tev ir jābūt meditācijai. Piemēram, ja jūs pārvietojat uz autobusu, ir īpaša meditācija, kas palīdzēs jums būt uzmanīgiem, neraugoties uz trokšņa un haosu ap jums.

Ja jūs esat tikko ieradies mājās pēc ilgas dienas, par šo scenāriju ir meditācija. Un apledojuma virs tā visu? Lietojumprogrammu izveidoja Harvardas psihologu un meditācijas ekspertu komanda, lai jūs zinātu, ka esat labās rokās.

Flowy

Ja jūs ciešat no panikas lēkmes, Flowy ir teicama lieta, kas jums jādara, ja jums ir nepieciešams kaut kas tieši šeit, tieši tagad. Lietotni izveidoja Simons Fokss, kurš pats bija pieredzējis panikas lēkmes. Simons zina, ka tad, kad jūs atrodaties uz uzbrukumu, jums nav laika detaļām, tāpēc Flowy ir ļoti vienkāršs.

Jūs būtībā spēlējat spēli - tavs mērķis ir palīdzēt jūras dievam Ajiram, remontēt savu laivu, bet tev būs jāizmanto elpošanas tehnika. Pēc Flowy teiktā, pēc 90 sekundēm jūs jutīsiet vairāk atvieglinātas.

Sākt

Ja Jums ir depresija, var būt noderīga, lai lejupielādētu Sākt. Šo noderīgo lietotni izveidoja Joda dibinātāji, vietne, kas ļauj tās lietotājiem dalīties pieredzē ar dažādām zālēm. Tomēr sākums ir vērsts tikai uz tiem, kam ir depresija.

Tas ļauj lietotājiem sekot viņu depresijas simptomiem un vadīt jebkuru saistītu medikamentu. Tā kā antidepresantu iedarbība var aizņemt kādu laiku, lietotne palīdz izsekot jebkādām blakusparādībām un sajūta, kas palīdz izveidot veselu attēlu. Ideālā gadījumā jūs dalīsit savus rezultātus ar medicīnas speciālistiem, kuri jūs ārstē.

Vārdi: Bryna Howes
Sekojiet kolektīvo centru vietnē Facebook un Instagram

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus