Šīs īsās frizūras un frizūras vīriešiem dos jums sezonā

Anonim

Slikts googling vīriešu īsas frizūras un nāk klajā ar neko, bet nopietni ir nepieciešams stils update?

Jūs esat nogājusi garu ceļu kopš jūsu 10 gadu mohavka, kas veidots ar PVC līmi. Vai varbūt jūs bijāt daļēji no īslaicīgas matu krāsošanas, vai, iespējams, Greenday fona sarkanās un melnās svītras? Tika pat modētas emo emocijas laikmeta svītras un sānu malas.

Ja vēl neesat atjaunojis savu frizūru 2018. gadā, jūs neesat novēloti - vēl ir laiks iegūt jaunu frizūru. Pēdējā laikā vīrieši ir sasnieguši jaunus augstumus (reizēm burtiski). Labi koptmāmie vīrieši eksperimentē ar izcirtņiem, stiliem un produktiem, kas vairāk nekā jebkad agrāk, un īss vīriešu īsās frizūras ideju un attēlu atrašana var būt laikietilpīga lieta.

Ja jūsu frizūra jūtas iestrēdzis rutā, skatiet mūsu galeriju ar īsām vīriešu frizūrām un slavenību matu griezumiem (īsie mati, ķēniņi - vecā skola Brad Pitt, Jon Hamm, Adam Levine) un tādi nozares līderi kā American Crew un Kevin Murphy. Uzticieties, ka vīriešiem ir vairāk īsu frizūru nekā acs. (Piezīme: mēs regulāri atjaunināsim šo rakstu, lai katru mēnesi pārbaudītu jaunos stilus.)

Vīriešu īsās frizūras: padomi un triki

Anthony Nader - RAW matu salons Sidnejā

# 1 Tekstūras tekstūra un vairāk tekstūras ir noslēpums, lai jūsu īsās precizitātes matu griešana izskatās fantastiski un formā ilgāk. Uzdod savu frizieri, lai samazinātu vairāk tekstūras savā nākamajā matu griezumā, tad jūs varat iegūt lielāku sviru un veidot vēl vēsākas matu formas uz augšu.

# 2 Par dienām, kad jūs vēlaties iet, ka nemierīgs izliekts izskatu, iegūt sev kubls mould paste, un tas padarīs jūs meklēt kampaņu cienīgs.

# 3 Par dienām, kad vēlaties doties uz vienmērīgāku maršrutu, dodieties pie Pīles zīda zīlītes pudeles.

Phoenix Thomson - American Crew All Star

# 1 Turot matu īsu, bieži vien var kļūt mazāk par aizraujošu, ja neuzturat nelielu garumu. Mans padoms šai sezonai ir izskatīties daudzveidīgs, ar augstu pievienoto garumu.

# 2 Spēja mirt savu īsu izskatu vairāk kopta un dapper forma var būt tikpat vienkārša kā produkta izmantošana ar augstu spīdumu un veidojot ar ķemmi, lai izveidotu vienmērīgāku apdari. Mēģiniet žāvēt American Crew Firm Hold Gel matus, lai sniegtu atbalstu un pabeigtu ar nelielu daudzumu American Crew Pomade, kas noslaukta virs virsmas, lai noturētu mati vietā un radītu augstu spīduma rezultātu.

# 3 Īsi mati nozīmē vairāk vizīšu salonā, lai noturētu matu formu un visus nevēlamus kakla matus līcī. Jūsu tikšanās četru iknedēļas rutīnas laikā nodrošinās, ka jūsu izskats vienmēr ir jauns.

1/45

2/45

3/45

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi