Šīs Snappy Workouts palielinās jūsu svara zudumu ātrāk nekā skriešana

Anonim

Skriešana ir lēts veids, kā to izmantot, ļauj baudīt lieliskus ārus, bet būsim godīgi: tas ir nogurdinošs (katrā vārda izpratnē). Ja jūs meklējat kaut ko tik jautru, tas iedvesmo jūs piespiest sevi (vai nu tas ir bokss vai ēdiena ātrums Mesinā uz dīvāna), pārbaudiet šos viltīgos treniņus.

Boksam vispirms vajadzētu būt ar savu radaru (un ne tikai tāpēc, ka tas ir Conor McGregor un šis uzvalks). Saskaņā ar pētījuma rezultātiem, kas iegūti, papildinot zīmolu Forza, bokss papildina sarakstu ar treniņiem, kas sadedzina visvairāk kaloriju. Viena stunda gredzenā var sadedzināt pēriens 800 kalorijas.

Kas padara boksa tik efektīvu veidu, kā izmantot? Tas ir treniņš, kas piesaista visu ķermeni, tas nozīmē, ka tas vienlaikus piesaista vairākas muskuļu grupas. Tas ietver arī atkārtotas intensīvas darbības pārrāvumus, kas faktiski padara to par ārkārtas intervāla apmācību formu.

Otrā skvoša clocked sekundē ar 748 kalorijām, kas sadedzinātas stundā, izsitinot citus racetu sporta veidus, jo tās cīņas mēdz ilgt ilgāk un starp punktiem ir mazāk pārtraukumu. Spēlētāji pavada lielu daļu sava laika sprinta, pārsteidzošas, lunging un savērpšanas, kas veido muskuļu spēku, paaugstina izturību un palielina elastību.

Peldēt kā tauriņš, dzelt kā ļoti fit bišu

Top 10 treniņu, kas sadedzina visvairāk kaloriju, ir:

  1. Bokss (800 / h)
  2. Skvošs (748 / h)
  3. Braucot pa ezeru vai upi (740 / h)
  4. Ceļa brauciens ātrā vai vidējā tempā (700 / h)
  5. Peldēšana - priekšējais pārmeklēšana vai tauriņš (680 / h)
  6. Regbijs (614 / h)
  7. Futbols (612 / h)
  8. Ceļa cikls strauji (604 / h)
  9. Sporta vingrošana - svara vai kardio (590 / hr)
  10. Skriešana uz skrejceļa (580 / h)

Ir arī daži, vai mēs sakām, radošās aktivitātes, kuras jūs, iespējams, nekad neesat apsvēruši, iekļaujot jūsu fitnesa režīmā. Spēlējot klavieres, apdegumi ir 100 kalorijas stundā un putnu vērošana (vai, iespējams, joprojām pastāvoša elpošana) sadedzina 101 kaloriju stundā. Tajā pašā laikā sekss liks 200 kalorijas stundā.

Dzimuma laikā jūs sadedzināt tik daudz kaloriju kā 8 kilometrus. Kurš treniņš iet pa 8 kilometriem 30 sekundēs?

- Bobs Kostikas (@causticbob) 2018. gada 10. jūlijs


Tiem no mums, kas vienmēr ir novēloti: labas ziņas. Kāpjot pa kāpnēm, var sadedzināt gandrīz 300 kalorijas vairāk, nekā braucot uz plakanas virsmas ( medicīna un zinātne sporta un fiziskās aktivitātēs ), kas ir 852 kalorijas stundā.

Vairāk jāuztraucas par aktivitātēm, kam ir vannas istaba: 35 kalorijas stundā un televizora skatīšanās laikā - 20 kalorijas stundā. Diemžēl lielākajai daļai no mums, skatoties televizoru, atrodoties dīvānā, jūs zaudēsiet kopā kopumā 0 kalorijas stundā.

Ja jūs meklējat pēc iespējas efektīvāk izmitināt un sasmalcināt, izbraukšana pie stilīgākajām boksa sporta zālēm Melburnā un Sidnejā.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus