Šie Sidnejas boksa trenažieri būs jūs kicking Mayweather's Ass

Anonim

Katrs cilvēks, kurš izdomājis sevi, cilvēks piesaista dziļi iesist fantāzijas par boksa godību. Testosterons? Apstiprināšana? Rocky Balboa komplekss? Kas zina - ir tikai kaut kas par vecmākslas Everlast cimdu pāri, kas atdzīvina sirdi.

Tomēr tas nav 1970. gadu Filadelfija. Bokss ir citāds sporta veids, un tāpat kā ar 2018. gada fizisko veikšanu tas prasa laiku, centību un naudu ne tikai, lai iegūtu labu, bet vispirms iekļūt.

SAISTĪTĀS: Zinātne atklāj, ka vīriešu dusmas tika domātas cīņai

Tātad, ja jūs gatavojas dot boksam savu labāko shot, jūs arī varat vislabāk izmantot savu naudu, izvēloties vienu no Sidnejas finest boksa sporta zālēm. No rap-spridzināšanas studijām līdz plašām augsto tehnoloģiju sporta zālēm - šis saraksts ir ietverts.

Gairy St Clair Boksa fitnesa

Neatkarīgi no tā, vai neesat izmantojis savu spēli, jo iestājoties sporta spēlēs beidzās '05, vai arī esat gājis pro, Gairy St Clair tiek garantēts, ka jūs uzlabosit savu cimdu spēli un saņemsiet sirdsdarbības ātrumu. Atrodas Sutherland Shire, viņi piedāvā boksa kardio klases, kā arī īpašu apmācību par nākamo viltus legit cīnītājiem.

Nemaz nerunājot: dalībniekiem ir pieeja svars telpai, padarot Gary St Clair vienas pieturas aģentūru visiem jūsu fitnesa vajadzībām. Sporta zāle tika atvērta (un to vada) Gairy "Supermens" St Clair, bijušais IBF Pasaules jaunākais vieglais un IBF pasaules čempions vieglajā čempionātā. Jūs ar to nevarat iebilst.

60 Gymea Bay Road, 2232 Kirrawee

Boksa darbi

Runājot par vispārējiem apbruņošanas sporta zālēm, Boksa darbi jau kādu laiku ir bijuši galvenais Sidnejas aizņemtākajās iekšpilsētas teritorijās. Piedāvājot gan pusdienu klases, gan atbilstošas ​​boksa treniņus tiem, kas vēlas iekļūt amatieru / pro kaujas, Boksa darbi ir izveidojuši stabilu pārstāvi MMA, BJJ un Ju Jitsu treniņam. Šiem puišiem ir arī vietas Kings Cross, Surry Hills un Glebe. Pieejama sporta zāle ar svaru.

74 - 84 Foveaux iela, Surry Hills

Korporatīvā fitnesa centrs

Korporācijas fitnesa centrs ir labākais veids, kā viedtālruņu laikmeta cilvēks sajūt šo kaujas nakti.

Kā daļa no vispārējās programmas, Corporate Fighter shēma palīdzēs jums īstenot intensīvu 12 nedēļu boksa režīma, kuras mērķis ir dot ikvienam, kas parakstās uz atbilstošu cīņu, vienā no viņu diviem mēnešiem notikumiem par korporatīvo iznākumu.

Visu lietu vada pro treneri, un jums ir iespēja turpināt savu apmācību pēc tam, kad programma ir pabeigta.

36-38 Wentworth Ave, Surry Hills

Ultimate fitnesa centrs

Vienā kompleksā CBD un citā Ziemeļu pludmalēs ir droši teikt, ka Ultimate fitnesa centrā ir labi un patiesi pārklāti Sidnejas bokseri no abām pusi no Spit tilta. Lai arī kādi būtu jūsu mērķi, Ultimate Fitnesa centra modernās apmācības iespējas, ekspertu instruktori un nepārspējama fitnesa nodarbību klāsta nodrošināšana nodrošinās izcilu cenu marķējumu ar episkā rezultātiem.

305 Kent Street, Sidneja, NSW, 2000 (CBD)

7/505 Pitwater Rd, Brookvale, NSW, 2100 (Ziemeļu pludmales)

Balta kaklasaite

Vēl viena boksu trenažieru zāle, kas paredzēta Sidnejas uzņēmējiem, White Collar Boxing izmanto korporatīvo fitnesa centru līdzīgu mācību un mācību metodi.

Visas mācības tiek veiktas ar mērķi ieiet kādā no Baltās kakla boksa regulārās cīņas naktīm, ko pārrauga izveidots boksa treneris un kapteinis personīgais treneris Simons Mitčels.

Svinības, lai cīnītos naktī, nāk no populārās "nulles 2 varoņa" shēmas - jūsu pašu Eye Of The Tiger pieredzi 8 nedēļu laikā.

14 Carter Road, Brookvale

Bodypunch

Tagad, vairāk nekā desmit gadus vecs, Bodypunch ir vadošā boksa trenažieru zāle Sidnejas ne-pārāk iekšējā rietumos. Kopš tās atvēršanas Bodypunch ir izveidojis Billy Hussein, bijušais galvenais treneris Jeff Fenech's Team Fenech trenažieru zālē. Arī pats Huseins ir apmācījis Danniju Greenu un Vic Darchinyan. Drīzāk atsāk.

3. līmenis 71/75 Wangee Road, Lakemba

PCYC

Godīgi, tikpat dumjš kā tas šķiet, lai PCYC iekļūtu šajā sarakstā, reputācija, kas tai ir jauno bokseru attīstīšanai, ir gandrīz nepārspējama.

Valsts un nacionālo čempionu saimniecība ir izveidota saskaņā ar PCYC programmu kopš tās pirmsākumiem pirms 80 gadiem, un tām nav nekādu pazīmju palēnināšanās. Viegli visrentablākais veids, kā nopietni iekļūt sportā, kā arī jūs palīdzēsiet īstenot visu Jauniešu klubu ziedošanas lieta, kas vismaz dos jums karstākos punktus par tiesneša rezultātu skalu.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi