Lietas, kuras jums nekad nevajadzētu izdarīt pēc treniņu sesijas

Anonim

Atstājot netīro veļu automašīnā. Popping pimples. Nepārslāks skapītis apakšveļa, lai pilnībā iedarbotos vasaras bezmaksas balling. Visi tiek uzskatīti par sliktiem ieradumiem jebkura valodā, bet šodien mēs skatāmies uz cita veida sliktu ieradumu - tos, kas bieži tiek praktizēti pēc cieta svara vai kardio sesijas vietējā sporta zālē.

Izgaismojot cigareti un izlaižot izstiepšanos, mēs izklāsta vissliktākās lietas, kuras jūs, iespējams, varētu darīt jūsu ķermenim pēc treniņa, izmantojot ekspertu palīdzību no Paramount Recreation Club galvenā dietologa un personīgā trenera Jordan Ponder.

Domājiet, ka esat bijis nerātns trenažieru zāle? Turpini lasīt.

Izlaižot stiepšanu

Jūs atnācāt, jūs izstiepaties, jūs darījāt savu supersets, un tagad ir pienācis laiks doties mājās. Nepareizi. Izstiepšanās pēc treniņa ir viena no svarīgākajām un bieži vien aizmirst praksei sporta zālē.

Attaisnojuma fāze palīdzēs justies vienkārši strādājošo muskuļu stiepšanai. Konkrētāk, pagarināšana ļaus jūsu muskuļiem ātrāk atgūties, tādejādi veicinot muskuļu augšanu, vienlaikus saglabājot maksimālo stāvokli.

Pārmērīga kardio

Kad esat tikko pabeidzis kādu stundu svara apmācības vērtībai, slikta ideja ir sekot līdzi intensīvai sirdsdarbības sesijai.

"Ja jūs apmācību noteiktas muskuļu sistēmas - ātri stiept vai lēni raustīšanās, un jūs strādājat sprādzienbīstamu kustību modeļiem, jūs nesaņemsit muskuļu atjaunošanos, " saka Jordan Ponder.

"Tu tos izpūsīsi."

Ponder skaidro, ka, lai gan tas nav obligāti slikts, tas ir, ja jūs mācaties par muskuļu hipertrofiju (skeleta muskuļu lieluma palielināšanās, palielinot tās komponentu šūnu izmēru). Patiesībā, pievēršoties kardio sesijai svara sesijas aizmugurē, rezultāti netiks iegūti.

Eksperti saka, ka daži sirds pēc svēršanas sesijas ir labi, ja tas ir 20-30 minūšu maksimālajā reģionā. Ja jums ir jādara gan tajā pašā dienā, atsevišķu svaru un sirdsdarbības sesijas apmēram 5 stundas.

"Bieži vien ar apmācību, kamēr tas ir konsekventi, mazāk ir vairāk, " piebilst Ponder.

Smēķēšana pēc sporta nodarbībām

Kad mēs to izmēģinājām ar prāta vētras sanāksmi, mēs tikām satilēti ar: "Ko elles trenažieru zāle jums iet?" Tas nav svarīgi, bet, ja jums ir jāzina, divi vārdi. Rietumu Sidneja. Bet mēs atkāpties.

Smēķēšana pēc sporta sesijas neatkarīgi no tā, vai tas ir kardio svaru, ir īsceļš uz datumu ar nāvi.

Pēc Ponders domām, cilvēki, kuri to dara, apmācības laikā paplašina plaušās, izstiepj tos, tad ievieto indes.

"Tas varētu būt sliktāks par parasto smēķēšanu."

Viņš nav nepareizi. Saskaņā ar pašreizējo pētījumu, smēķēšana pēc jebkura veida vingrinājumiem rada "milzīgu" stresu sirdī.

Veselīgi orgāni un pieaugošie muskuļi prasa sirdij piegādāt skābekli, lai tie varētu darboties. Kad jūs iedegsi cigareti pēc trenažieru zāles sesijas, jūs būtībā noārda ķermeņa skābekļa piegādi un aizstāt to ar kaitīgu oglekļa dioksīdu.

Vai jūs ielejiet pienu savā automašīnas degvielas tvertnē un sagaidāt, ka tas darbojas perfekti? Tieši

Kavēšanās pēc ēdināšanas pēc treniņa

Ir svarīgi ēst pēc lielas treniņa, lai papildinātu uzturvielas, kas nepieciešamas jūsu ķermenim. Izlaist šo un jūs neveicina savas šūnas, lai atkārtoti sintēzes vai paplašinātu izaugsmi, saskaņā ar Ponder.

"Citiem vārdiem sakot, jūs neveicina muskuļu audu atjaunošanos."

Ponder iesaka uzpildīt ķermeni ar augstu GI ogļhidrātu, piemēram, banānu, lai palīdzētu remonta procesā, pirms nokļūst augstas kvalitātes ēdienreizēs. Sporta junkijiem jācenšas ēst pēc 15 - 20 minūtēm pēc viņu pēdējā komplekta.

Un kvalitatīva maltīte nenozīmē KFC ģimenes darījumu. Taukskābju pārtikas produkti būtiski atspēks jūsu smago darbu, palēninot gremošanu, ierobežojot ogļhidrātu un aminoskābju daudzumu, kas var sasniegt jūsu asinis pirms izplatīšanas muskuļu šūnās.

Nav pietiekami gulēšanas

Tas ir vienkārši. Miega ir vissvarīgākā un nekad nedrīkst aizmirst, skaidro Ponder.

"Muskuļi atjaunojas, kad viņi atrodas atpūtas stāvoklī."

Citiem vārdiem sakot, jūsu svara apmācība ir efektīva tikai tad, ja jūs piešķirat ķermenim daudz laika, lai atpūstos un atjaunotu bojātos muskuļus.

Aizmirstiet atdzist

Tā ir cilvēka daba, kas specializējas vienā lietojumā un dara to labi.

"Vari prom, paceliet smagus svarus. Mēs nedomājam par to, ko mēs darām mūsu ķermenī, kad tas notiek, un tas to patiešām uzsver, "skaidro Ponders.

"Muskuļi ir vienādi. Vingrinājumu laikā un pēc tā jūs nevarat novietot tos zem stresa. Ja jūs tos nenosedzat viegli, atdziest, izstiepjot, mobilizējot, šie stingrāki muskuļi kļūst arvien stingrāki un vājāki muskuļi kļūst vājāki. "

Pārdomāt norāda uz izcilu piemēru šai scenārijai mūsdienu sabiedrībā starp vīriešiem.

"Cik puiši, kas vecāki par 50 gadiem, var pieskarties viņu pirkstiem?"

Atdzesēšanai nav jābūt striktam procesam. Padariet sirdspuksti pakāpeniski ar šādām lietām:

  • Putu veltņi
  • 10 minūtes nobrauciet ar skrejceliņu
  • Stiepšanās

Tas nodrošinās, ka jūsu ķermenis tiks izmantots nākamajā treniņa sesijā, vienlaikus samazinot atjaunošanas laiku.

Alkohola dzeršana pēc treniņa

Tiešām? Šis viens nav brainer. Pēc ķermeņa treniņa ķermenim jābūt hidratētam, un alkoholam ir hidratācijas pretējā ietekme. Kad jūsu ķermenis zaudē šķidrumus, jūsu muskuļi kļūst dehidrēti. Tu atkal zaudēties.

Jordan Ponder ir Paramount Recreation Club dibinātājs un Transform Health in Sydney, Austrālija. TransformHealth ir izveidots, lai iedvesmotu pastāvīgo veselību un uzlabotu sniegumu. Sazinieties ar Jordāniju, lai organizētu konsultācijas par uzturu, fitnesa un dzīvesveidu.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus