Patiesība par peptīdu izmantošanu un to ietekmi uz veselību

Anonim

Mediji par peptīdu lietošanu ir daudz diskutējuši un strīdīgi.

Manās klīnikās pacienti mani vairākas reizes dienā jautā, vai viņi var to iegūt un vai viņi ir pat likumīgi (es domāju, ka daudzi cilvēki daļēji cer, ka tie ir nelikumīgi).

Interesanti ir tas, ka lielākā daļa cilvēku, kas lūdz viņus domāt par viņiem, ir vienkārši jaunākais arvien pieaugošajā ātro fiksēto burvju potikas tirgū.

Ja pacienti un draugi jautā par peptīdiem un citām svara palielināšanas vai svara zuduma zālēm, es vienmēr jautā (un jums arī jālūdz sev): ko jūs vēlaties sasniegt? Vai tas ir likumīgs (peptīdi patiesībā ir pilnīgi likumīgi, ja to nosaka ārsts)? Kuri man ir pareizi?

Kas ir peptīdi

Veselības un fitnesa pasaulē peptīdi tiek izmantoti un ieteikti palielināt enerģiju, sadedzināt taukus, veidot muskuļus un uzlabot sporta spējas.

Ja jūs domājat par hormonu kā koku, kas sastāv no daudzām olbaltumvielu zarām un vēl vairāk peptīdu zariem, ir viegli redzēt, kā hormonam var būt daudz blakus efektu, ja to izmanto nepareizi.

No otras puses, peptīdi ir daudz mazāki, un tie ir paredzēti, lai stimulētu specifiskus augšanas hormona receptorus, lai jūs varētu pielāgot savus rezultātus.

Būtībā tās var izmantot muskuļu palielināšanai vai svara zudumam, atveseļošanai, samazinātam iekaisumam, kā arī daudzu jaunu individuālu īpašu ārstēšanas veidu virknē dažādu traucējumu.

Vispirms mums ir jāsaprot, kā darbojas mūsu ķermeņi. Mūsu smadzeņu pamatā ir mazs dziedzeris, ko sauc par hipofīzi. Neskatoties uz to, ka hipofīzes dziedzeris ir mazs, tas ir kontroles vienība uz citām hormonālajām dziedzeriem, piemēram, virsnieru un vairogdziedzera, kas ir svarīgi, lai lielākā daļa kontrolētu jūsu ķermeni un vispārējo labklājību.

Lai saglabātu ilgtspējīgu līdzsvaru jūsu organismā, hipofīze nosūta signālus (hormonus) asinsrites sistēmā citiem organiem un organisma dziedzeriem, lai pēc vajadzības kontrolētu vai izveidotu savus hormonus.

"Šie hormoni uztur jūsu ķermeni spēcīgu un veselīgu. Diemžēl, kad mēs esam vecumā, viņi sāks samazināties. "

Viens no hormoniem, ko ražo smadzeņu hipofīzes, ir cilvēka augšanas hormons (GH vai HGH). Cilvēka augšanas hormons saglabā ķermeņa regulāciju, gremošanas sistēmu un insulīna līmeni.

Bet kas parāda hipofīzi? Augšanas hormona atbrīvojošais hormons (GHRH), kas iegūts no Hypothalamus.

Kā tas strādā

Ir daudz veidu peptīdu, kas darbojas dažādās ķermeņa daļās. Konkrēti, ir peptīdi, kas var palielināt mūsu ķermeņa GHRH produkciju no Hypothalamus, lai dabīgi atbrīvotu vairāk cilvēka augšanas hormona.

Šīs aminoskābes stimulē mūsu hipofīzi, lai padarītu cilvēka augšanas hormonu vairāk un izvadītu to asinsritē. Ražošanas veicināšana palīdzēs mazināt novecošanās ietekmi.

Lai izprastu anti-novecošanās priekšrocības, ir svarīgi saprast cilvēka augšanas hormona palielināšanās priekšrocības organismā. HGH darbojas daudzos audos visā ķermenī. Bērniem un pusaudžiem tas stimulē kaulu un skrimšļu augšanu.

Visu vecumu cilvēkiem tas veicina olbaltumvielu ražošanu, veicina tauku izmantošanu, kavē insulīna darbību un paaugstina cukura līmeni asinīs.

GH arī paaugstina insulīnam līdzīgā augšanas faktora-1 (IGF-1) līmeni, kas ir svarīgs liesās muskuļu attīstībā, un ir galvenais faktors negatīvās atgriezeniskās saites cilpā, kas izraisa samazinātu dabisko ražošanu un HGH izdalīšanos no hipofīzes, kad hipotalāmu informē par HHH līmeni organismā.

Tas nozīmē, ka tad, kad HGH līmenis ir zems, hipotalāms atbrīvo HGH stimulatorus, kurus sauc par izaugsmes hormona atbrīvojošajiem hormoniem (GHRHs), un, kad šie līmeņi ir augsti, tas darbosies, lai samazinātu produkcijas daudzumu.

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc ārsts var lietot tikai hormonus, lai jūs varētu palīdzēt novērst kuņģa darbības traucējumus hormonu apstāšanās laikā.

Tā kā peptīdi strādā pie GHRH receptoriem, tas iet apkārt negatīvās atgriezeniskās saites cilpai.

Kas ir Inside Peptides

Pirms noskaidrot, vai peptīdi jums ir piemēroti, ieskatieties to, kas ir to iekšpusē.

Vienkārši sakot, tie ir mazie olbaltumvielas, kas sastāv no mazāk nekā 50 aminoskābēm. Dažas aminoskābes ir vairāk demonizētas par vēlu nekā peptīdi, kas potenciāli var dot netaisnīgas priekšrocības sportā.

Bet kā sacīja viens no peptīdu speciālistiem: "Lai zīmētu visus peptīdus, ļaunums būtu kā moca izsmigšana, jo auga saite uz narkotikām. Patiesībā, nelielās devās un medicīniski apstiprināto un parakstīto zāļu veidā peptīdi var būt nepatīkams sejas, ķermeņa un dzīves labākais draugs. "

Kā jūs lietojat peptīdus

Lielākā daļa peptīdu tiek injicēti organismā, bet speciālisti tagad izstrādā citas metodes peptīdu ievadīšanai organismā.

Tas ietver krēmus, kuri lokāli (ārpus ādas) vai transdermāli (līdzīgi kā plāksteri) uz ādas. Tās var arī uzklāt uz ādas iekšpusē mutē vai izlietot, ja tā tiek uzsūcināta organismā.

Ja lietojat peptīdus

Ja jautā, ko vēlaties ievietot ķermenī, jums vienmēr jālūdz jautājums, vai ieguvumi atsver blakusparādības.

Tāpat kā jebkura viela, par kuru jūs neko nezinat, to nevajadzētu iegādāties tiešsaistē no nereģistrētiem piegādātājiem vai aizņemtiem no drauga, un pēc tam tos injicēt vai patērēt.

Arguments par peptīdiem

Ir daudz un pārliecinošu pierādījumu, kas pamato paaugstināta cilvēka augšanas hormona uzlabojošo efektu.

Kā minēts Harvardas Vīriešu Veselības skatā, daži no ieguvumiem ir: aizsardzība pret lūzumiem, palielināta muskuļu masa, samazināts ķermeņa tauku līmenis, uzlabota fiziskā slodze un samazināts nākotnes sirds slimību risks.

Vairāki pētījumi arī parādīja psiholoģiskās labsajūtas uzlabošanos, ar konkrētiem uzlabojumiem enerģētikā uzlaboja miega kvalitāti (mazāk pamošanās, palielināts dziļā miega ilgums). Turklāt veselības aprūpes patēriņš un slimības dienas samazinās paralēli ar pastiprinātu psiholoģisko labsajūtu.

"Katrs cilvēks vēlas ilgi dzīvot, " raksta Jonathan Swift, "taču neviens cilvēks nebūtu vecs." Viņam bija taisnība, un jaunības strūklai nevajadzētu būt ilūzijai.

Ir vairāki peptīdi, kas ir izstrādāti, lai palīdzētu hipofīzes, atbrīvojot augšanas hormonu daudzumu.

Salīdzinājumā ar steroīdiem un testosteronu, kuru lielais potenciāls ir ātrs ieguvums un iespējamās blakusparādības, tas nav burvju pupiņas, kas pārvēršas par super-sportistu nakti. Peptīdi ir vairāk vidēja deguna tiem no mums, kuri zina, ka organisms, kuru mēs vēlamies, ir viens no dzīvesveida uzlabojumiem un vajadzīgs stundu skaits sporta zālē.

Lielākā daļa cilvēku, jautājot, ko viņi domā par peptīdu, vienkārši nerūp. Viņi ir orientēti uz rezultātiem, un viņiem nav nozīmes, lai viņu metode varētu būt trakums. Peptīdi ir burvju džins, kas ir gatavs un gaida, lai īstenotu jūsu sirds vēlēšanos.

Tāpat kā lielākā daļa dzīves daļu, veiksme aizņem nelielu darbu un tiek novērtēta visa veida palīdzība. Labais plāns un labie peptīdi var palīdzēt jūsu ķermenim darīt to, ko tas jau dara, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

Es pats daudzus gadus lietoju virkni peptīdu un dzīvo strauji paceltu, ceļojumu, darbu un notikumu piepildītu dzīvi. Man vajag izskatīties dabiski, izskatīties piemēroti un veselīgi, un vēl svarīgāk enerģiska un nav nogurusi, no kuriem visi peptīdi man palīdz sasniegt. .

Arguments pret peptīdiem

Viņiem var būt lielas, bet potenciāli nopietnas blakusparādības, un jums vajadzētu sarunāties ar ārstu pirms pat to lietošanas.

Lietojot nepareizi, peptīdi var radīt dažādas pakāpes blakusparādības atkarībā no tā lietotāja.

Tie var ietvert:

 • Nieze injekcijas vietā
 • Palielināta ūdens aizture (parastā pārdozēšanas pazīme)
 • Palielināts bads
 • Sausa mute
 • Tingling vai nejutīgums
 • Augsts asinsspiediens
 • Nopietnas sāpes nierēs
 • Locītavu sāpes
 • Molu tonēšana un vasaras raibumu pieaugums
 • Svara pieaugums / zaudējums
 • Samazināta auglība

Tas nav burvju medikaments

Daudzi cilvēki dara daudz naudas, pārdodot to, ko vēlaties, tādēļ vienmēr atcerieties lūgt, ko tā dara, cik ilgi to ņemt, kā to lietot un kādas blakusparādības tā ir, lai jums būtu reāli sagaidāmas iespējas, ko tā var darīt tev.

Lai gan peptīdi var palīdzēt jums sadedzināt taukus, strādājot, ēdot, runājot un pat miega laikā, vairāku mēnešu laikā tie jāapvieno ar citiem dzīvesveida faktoriem, lai redzētu labākos rezultātus.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi