Tudor GMT Black Bay ir Rolex GMT's Affordable Sibling

Anonim

Uzdodiet un saņemsit. Kaut arī Rolex iepazīstināja ar to, kas bija neapšaubāmi visvairāk runāts par šī gada Bāzeles pasaules pulksteņu skatīšanu, tā piecu ciparu cenu zīme joprojām aizkavē dažu "Pepsi" dizaina faniem.

Ievadiet māsas uzņēmumu Tudor. Šveices pulksteņu izgatavotājs izstādījis savu Black Black bāru pie izstādes līdzās Rolex GMT-Master II, un rezultāts ir diezgan satriecošs.

Trīs pārsteidzoši aproces, no kurām izvēlēties, ir praktisks nerūsējošā tērauda korpuss 41 mm un cenu zīme, kas samazina Rolex par mazāk nekā pusi no cenas, ir uzvarētājs jebkuras personas grāmatā. Vissvarīgākais, lai gan, tā joprojām izskatās daļa, pateicoties labi pārdomāts zilā druka.

Precīzs Tudor Caliber MT5652 automātiski seko kustībai ar stundām, minūtēm, sekundēm, datumu un GMT funkciju. Tiem, kas nezina, GMT funkcija pamatā nosaka vietējo laiku, nezaudējot laika redzamību divās citās laika zonās.

Tajā pašā laikā melnajam lokam raksturīgs Melnās jūras pieskāriens, piemēram, sniegpārsla rokās un punktētu indeksu.

Tas viss ir sasaistīts kopā gabalā, kas lepojas ar 70 stundu jaudas rezervi un 200 metru ūdens pretestību.

Trīs siksnas būs pieejamas, iekļaujot tērauda rokassprādzi, "terra di siena" brūnu ādas siksnu un sarkanu svītrainu auduma siksnu.

Vietējās cenas vēl nav apstiprinātas, bet ir Šveices cenas, kuras redz Tudor Black Bay GMT no 3400 CHF.

Interesanti Raksti

Kā saģērbties kā japāņu jūrnieks

Russell Westbrook pazudīs tavu sievu ar visdārgāko skrituļslāņa apģērbu

Candice Swanepoel x Gilles Bensimon Par Maxim

Skatīt šī gada Wildlife Photography Awards balvu ieguvējus