Neuzņemamas pazīmes, jūs esat gatavi ienirt un strādāt sev

Anonim

Mēs visi fantazējamies par to, ka no rīta mēs esam boss, kas smaržo rozes, un notiks līdz pusdienas pēcpusdienas pusdienlaikā, pēc tam nejauši atverot Macbook aptuveni pulksten 13:00. Jūs veicat stabilu darba stundu, vilku uz leju UberEats, pēc tam sagrauj vēlu arvo siesta. Pirms jūs to pazīstat, jūs iesprostat viskiju, nejauši noskaidrojot, kam jūs vēlaties saņemt žēlastību ar saviem pakalpojumiem, jo ​​iepludinātā klienta viļņi tiek iekļauti iesūtnē.

Diemžēl tas nav tas, kā uzņēmējdarbība darbojas. Vienkārši sakot: tur vienkārši nav vietas visiem spēlētājiem. Tātad mēs runājām ar Lonely Hunter (pazīstams arī kā Ričards Džonstons), kurš jau ir izveidojis savu fotografēšanas biznesu un nesen ieguva Canon Light Awards - lai iegūtu teleskopisko (objektīvu) skatu, kurā tas patiešām vēlas pārdot savu dienu darbu par hobiju.

Šie ir simptomi, kas jums jāpierāda, pirms sakāt adios ar jūsu 9-5.

Tu esi pierādījis savu Dedikāciju

Ikviens zina, cik svarīgi ir uzsākt projektu, kurā jūs esat kaislīgi, kā pamatu jūsu uzsākšanai. Bet, ko cilvēki aizmirst, ir tas, ka, kad jūs monetise savu hobijs (vai tas ir woodchopping vai kriminālistikas sociālo mediju stalking), tas bieži kļūst vairāk par-brace self-pelnīt naudu, un mazāk par ~ tīrākajiem ~ aspektiem, kas jūs iemīlēja ar to. Lai gan Richard ir saglabājis savu uztraukumu, viņš atzīst, ka viņa pieeja fotografēšanai ir mainījusies kopš pilnas slodzes uzņemšanas.

"Fotografēšanas uzsākšana sākās kā kaut kas man patika brīvajā laikā, bet, kad pagājis laiks, es sāku to uztvert arvien nopietnāk."

Jūs esat sasniedzis pagriezienus

"Man šķiet, ka jebkurš fotogrāfs ceļo, kad sākat brīnīties, vai ir vērtība jūsu darbam un kā tas varētu sakrīt pret citiem", sacīja Ričards. "Pēc tam, kad veica dažus dažādu sacensību tipu pētījumus, es jutu, ka Canon Light Awards (nākamā ir Brisbenē no 1. līdz 2. septembrim) bija lieliska platforma, lai saņemtu atgriezeniskās saites veidu, kuru meklēju par. "

"Tas var būt diezgan biedējoši, liekot savu darbu tur, lai citi varētu spriest, bet lai kā fotogrāfs augtu, tas viss ir procesa daļa."

Nekad nekad nav ieradies fotogrāfiju konkursā, Ričards sacīja: "Nekad nevarēja gaidīt, ka uzvarēja."

"Es atceros, ka nevaru noslaucīt smaidu pie manas sejas."

"Pirms iebraukšanas es vienmēr domāju, vai man bija kāds, kas vajadzīgs, lai fotografētu kā karjeru, bet Canon Light balvu ieguvēja palīdzēja iegūt pārliecību, ka man vajadzēja fotografēt pilnu laiku, un kopš tā laika es neesmu atskatījies, " viņš teica. . Tas arī viņam deva, viņš uzsvēra: "Iespēja satikties ar neticami talantīgiem cilvēkiem .. un ir pierādījusi, ka tas ir solis manā karjerā."

Richarda darba paraugs.

Jums ir ticība sevī

Kad tas nāk no pašpalīdzības guru, tas izklausās klibs. Ja tas nāk no pašnodarbināta uzņēmēja, jums vismaz jāpadara maldinoša amerikāņu frāze.

"Es uzskatu, ka es vēl būtu veicis pāreju, jo tas varēja būt nedaudz ilgāks. Visa pieredze man noteikti ir nodrošinājusi dažas iespējas, kuras citādi nebūtu. "

Kad mēs jautāja, kas būtu noticis, ja viņš nebūtu uzvarējis konkursā, Ričards atbildēja: "Konkursa iegūšana nozīmēja, ka es varēju gūt noderīgu ieskatu citu profesionālo fotogrāfu dzīvē un iegūt izpratni par to, kas nepieciešams, lai iegūtu tur Šajā braucienā man tika dota iespēja iegūt rokas par augstākās klases aprīkojumu, kuru šajā karjeras posmā es nekad iepriekš neesmu izmantojis. "

Un tas nebija tikai aprīkojums - ceļojumā Ričards arī bija norādījis "Padomus no Canon" meistaru "par kameru iestatījumiem un pielāgojumiem dažādos scenārijos, kas ievērojami uzlaboja (viņa) fotogrāfiju un mācīja (viņam), kā vislabāk pateikt stāstu izmantojot joprojām attēlus. "

Jūs esat identificējuši savas vājās puses

Ja jūs gatavojaties sākt uzņēmējdarbību, ir svarīgi zināt robežas. Richardam, viens no izaicinājumiem bija: "Mana galva ap fotogrāfijas biznesa pusē".

"Jūs varat doties un fotografēt, līdz govis atgriežas mājās, bet, ja jūs nepareizi tirgojat sevi un nepareizi lietojat lietām, tad diemžēl cilvēki nezina, kas jūs vai jūsu pakalpojumi ir."

Tas aizņem daudz laika un smagu darbu, bet, no otras puses, viņš atklāja: "Varētu būt ļoti atalgojot, kad sākat gūt panākumus. Es arī mīlu strādāt tagad, un tas nav sajūta, ko parasti izmantoju, kad es biju santehniķis. "

Jūs vēlaties uzlabot

"Es domāju, ka ir tik daudz dažādu iespēju, ka, ja runa ir par konkrētu darba rindu, jūs varat atkāpties, " sacīja Ričards. "Tas var nebūt tieši tas, kas jums bija prātā, bet var būt cieši saistīts un nodrošināt tikpat lielu izpildījumu, ja ne vairāk."

"Es domāju, ka visiem vajadzētu sekot viņu sapņiem kādā brīdī!"

Daļa no iemesla, kādēļ Ričards sevi veltījis fotografēšanai, viņš mums teica: "Bija tādēļ, ka nevēlos apskatīt desmit vai tik gadus un domāt sev: kāpēc es to nedarīju? Pat ja tas nedarbojas ilgtermiņā, vismaz tādā veidā es nekad neuztraucos, ka necenšos. "

Tu esi cīnītājs

"Kā jūs zināt, vai jums ir tas, ko tā veic? Es uzskatu, ka šis jautājums ir saistīts ar apņēmības daudzumu, kas jums jāiegūst. Ja jūs vēlaties to pietiekami slikti, tad tādā vai citādā veidā jūs atradīsiet veidu, kā tas notiks. "

Ņemot to sakot, Ričards ierosināja uzņēmējiem, kas vēlas: "Saglabāt savu (viņu) galveno darba drošību un strādāt (s) savu sapņu darbu uz pusēm savas stundas, kamēr tā sāk iegūt zināmu vilkmi. "Tikai jūs zināt, kad ir pienācis laiks, lai pamestu galveno darbu, " viņš piebilda.

Jūs esat gatavs apgūt jaunas prasmes

"Mana ceļojuma sākumā es nesapratu, cik svarīgi bija izveidot labu cilvēku tīklu, kas man apkārt atrodas, un ātri saprata, ka tiem cilvēkiem, kuriem ir labas attiecības, var būt liela nozīme jūsu biznesa panākumu nodrošināšanā., "Paskaidroja Richard.

Vēl viena joma, ar kuru viņam ātri jāuzlabo, viņš mums teica, bija laika vadība. "Es bieži vien uzskatu, ka tieši tajā pašā laikā ir jādara divi vai trīs dažādi uzdevumi, tāpēc jums ir jāspēj strādāt pēc iespējas efektīvāk, lai katru dienu iegūtu maksimālu labumu."

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi