Nesmēķēto varoņu kungu vannas kabinets

Anonim

Ar sejas krēmiem, sejas mazgāšanas līdzekļiem un mitrinātājiem, kas lielākoties koncentrējas vīriešu grooming tirgū, ir viegli aizmirst citas mens izkoptās pamatvielas, kas palīdz mums izskatīties pēc iespējas labāk. Skūšanas sukas, nagu knaibles, lufas un pincetes, iespējams, neuztver tik daudz uzmanības kā viņu kolēģi kopšanas līdzekļi, tomēr tie ir svarīgi visam procesam.

Katru dienu ikdienā šie priekšmeti palīdz mazā veidā risināt mūsu uzmākšanās problēmas. Ar šo rakstu mēs izgaismojam šos vannas istabas skapīšos neparakstītos varoņus un atzīmējam viņu nozīmi mūsu kopšanas kārtībā.

Nagu šķembu darbagaldi

Kad kāds rokas sakrata, jūs parasti pamanāt divas lietas; viņu rokas un viņu naglu stāvoklis. Garie un slikti noturīgie naglas nekad nav labs izskats, un, cik ilgi naglas piesaista un satricina netīrumus, tas ir fiziski nepievilcīgs un jūsu veselībai aktuāls jautājums. Ieguldiet labā pārnēsā ar nerūsējošā tērauda nagu knaibles, lai pārbaudītu, cik ilgi naglas ir pārbaudītas. Skalotāji nodrošinās vienmērīgu, pat grieztu naglu un izvairītos no sakropļota un netīra izskata.

Kuģa nagu klipši

Pinceti

Matu noslaucīšana no deguna, sejas vai uzacīm var nešķiet pievilcīga lielākajai daļai cilvēku, bet tā ir visprecīzākā un efektīvākā matu noņemšanas metode. Pincete ir visefektīvākais līdzeklis precizitātes matu noņemšanai, jo mati tiek noņemti no saknes, ļaujot vairāk laika pirms mati atkal parādās. Piemēram, uzdzisušo matu griešana ir lieki un riskanti. Mati būs ne tikai biezāki, bet arī biezāki. Tātad, iznīciniet šo neglābto monobraulu un, ja jūs jūtaties pietiekami drosmīgi, noņemiet matus, kas izvirzīti no jūsu nāsīm.

Veikals pincetes

Portable Nose & Ear Hair Trimmers

Ja jūs nejūtas pietiekami drosmīgi, lai uzbruktu neauglīgiem matiem ar pinceti, jūs varat vērsties pie deguna matu griešanas. Nagu un ausu matu griezēji ļauj izvairīties no nepatīkamām sajūtām, kas rodas no matu sagrābšanas, un ātri un ērti noņem mati. Mazie asmeņi arī nodrošina, ka jūs neaizmirstat par komforta precizitāti. Lieko matiņu noņemšana ir tikai vēl viena kopšanas procesa daļa, ar deguna un auss matu griešanas ierīci, šī rutīnas daļa noteikti būs ātra, nesāpīga un ērta.

Veikals Trimmeri

Zobu diegs

Jūs to var zināt vai nezināt, bet slikta elpošana bieži vien ir iemesls, kāpēc ne gluži. Pēc tam runājiet ar savu vietējo zobārstu, un viņi jums pateiks, ka flossing palīdz samazināt cavaties, kas galu galā ietaupīs jums daudz naudas uz ceļa. Ticiet man, es zinu, nesen izdevu $ 5000 par zobārstu. Iegūstiet sev zobu diegs pievilinājumu un nodrošiniet, ka jūs pievienojat šo 30 sekundes praksi ikdienā.

Veikals Zobu Floss

Lūpu sponge

Lufa ir svarīgs vīriešu kopšanas līdzeklis, un tas, kas tiek bieži izmantots, jo tiek uzskatīts, ka tas ir tikai sievietēm. Lufas sūklis piedāvā neticamas pīlinga īpašības visam ķermenim. Regulāri uzpūšot seju, ir svarīga jūsu kopšanas iemaņas daļa, tādēļ, kāpēc jūs to neattiecināt uz pārējo ķermeni? Noņemiet uzlikto mirušo ādu un netīrumus no rokām, kājām, krūtīm un palīdziet novērst dreaded backne izskatu.

Veikals lufas

Kaut arī šie izstrādājumi, iespējams, nesaņem tādu pašu fanfara līmeni kā citi griešanas produkti, tie ir būtiski mūsu ikdienas kopšanas procesā. Ieguldiet dažos no šiem nepierādītajiem varoņiem un ļaujiet viņiem nākt, lai izglābtu jūsu kopšanas iekaisumus.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi