Versace uzsāk Dylan Blue

Anonim

Jūs zināt, kad Gigi Hadid dabisko skaistumu aizdod smaržas kampaņai, viņai ir jābūt vismaz mazai sievietes apstiprināšanai, vai ne? Nu, Versace jaunā vīriešu smarža, Dilana Zila, var likt tev iemet savu sapņu meiteni. vai vismaz kaut kas tuvu.

Dylan Blue ir smaržviela, kas tiem, kas nezina, ir franču vārds, kas nozīmē "papardes tipa", un ir viena no galvenajām ģimenēm, kurā modernās smaržas ir klasificētas un parasti ir dažādas citrusaugļu, zālaugu, zaļās, ziedu un dzīvniekuķīmes.

Dilana zilā smaržīgo koka aromātu papildina jaunas un izsmalcinātas dabisko citrusaugļu, bergamotes un greipfrūtu īpašības, apvienojumā ar modernajiem vīģes lapu ieteikumiem Vidusjūras iedvesmotai svaiguma, aizdedzes dziļuma un smaržas augļu sulas noapaļošanai.

Violetās lapas veidā ar melnajiem pipariem ir arī cita smarža. Tomēr Dylan Blue izsmalcinātās un novatoriskās kokvilnas ambrox, papirusa un organisko pāčūliju piezīmes tiešām noved pie smaržas jaudīgās pulsējošās sirds.

Intensīvs, vilinošs un perfekts mūsdienu cilvēks, gan darbā, gan spēlē, Versace Dilans Zils ir seksīga, obligāti jāpievieno jūsu smaržu kolekcijai.

Interesanti Raksti

Iedvesmošanas rokasgrāmata: 50 veidi, kā valkāt melnu uzvalku

Kā kleita, lai ieskāstu, kad tu esi prom no svētkiem

Vislabāk saģērbtie vīrieši no nedēļas feat. $ AP Rocky, Jeremy Renner un Lewis Hamilton

Nedaudz pirmdienas prieka ar Neave Bozorgi